Forum
u95345
u95345
Živjo! To je Revija Love!
Sem glavna urednica in z mojo ekipo (na tej temi delamo revijo : http://www.igre123.com/forum/tema/love-rev-j-jo-o-o-v-r-le-p-j/40020/1 ) sestavljamo revijo.

Zelo bi bila vesela, če bi jo kdo bral, za prvi izvod pa potrebujem tudi kakšen next.

Hvala za branje,
Revija Love!

30. avgust 2012
next
30. avgust 2012
next sodelujem pri reviji!
31. avgust 2012
next (sm pri reviji)
31. avgust 2012
Next- sodelujem
31. avgust 2012
neeeeeeext!
31. avgust 2012
u75000
u75000
next
31. avgust 2012
u45603
u45603
next
31. avgust 2012
u95345
u95345
WELCOME!

1. izdaja. (ŠOLA)

Zdaj, ko je čas za šolo, bomo pisali o šoli.
Naše fotografinje so se potrudile in fotografirale nekaj šolskega:

[img]http://cdn1.siol.net/sn/img/12/012/634619913856203167_pol_20060830_1419.jpg[/img]

31. avgust 2012
u95345
u95345

Naše novinarke, so naredile interviju z tremi šolarkami. Pa poglejmo, kako so bile uspešne.

1. INTERVIJU ~ Špela Kranjc

Novinarka: Pozdravljena! Izbrali smo te, da te intervjuvamo v zvezi s šolo. Kaj sama nasploh meniš o šoli?

Špela: Ja. Res sem vesela, da ste izbrali mene. No, sama imam šolo rada, čeprav menim da smo dandanes učenci preobremenjeni. Učitelji namreč pri vsakem predmetu, zahtevajo učenje in to je za nekatere preveč. Tudi meni ne gre vse tako gladko, čeprav sem odličnjakinja.

Novinarka: In kako bi ti to spremenila, če bi lahko?

Špela: Hm..prvo kot prvo. Spraševanja in testi bi bili napovedani, tako se ima vsak učenec čas pripravljat. Seveda pa to ne pomeni, da bi to učenci izrabljali. Potem, ne bi imela toliko predmetov in bi jih združila. Na primer TEHNIKA IN TEHNOLOGIJ, ter LIKOVNA …če dobro premislimo vse povsod delamo isto. Izdelujemo stvari, se učimo o materialih in kako to početi.
Novinarka: Priznam, imaš dobro razmišljanje. No, kaj pa sama? Se dosti učiš? Koliko ur/minut na dan?
Špela: Jah…sama se učim kar dosti. Vsak dan obvezno, seveda naredim domačo nalogo, ki mi približno (različno) vzame eno uro, do uro in pol. Nato pregledam kaj smo se danes učili, nato pa če sem jutri vprašana Geografijo, se učim geografijo. Seveda, se to sliši zelo preprosto…ampak žal ni.

Novinarka: Kaj pa prosti čas? Kako ga preživljaš?

Špela: Ja, tudi za prosti čas se sicer malokrat, ampak se najde prosti čas. Ponavadi ga preživim s prijatelji, malo časa sem na računalniku in to je dandanes problem mladine. Nekateri po več ur prebijejo na računalniku. Posledice, pa mislim da poznamo.

Novinarka: No, Špela. Najlepša ti hvala za odgovore. Mislim, da si marsikomu dala misliti, kaj se dogaja dandanes. Upam, da boš odličnjakinja še naprej.

Špela: Hvala, tudi vam.

2. INTERVIJU - Ana Lesjak

Novinarka: Živijo. Zdaj boš odgovarjala na vprašanja ki ti jih bomo zastavili mi. Kaj meniš o šoli? Ali rada hodiš v šolo?

Ana: No o šoli menim da je vredu ampak testi in spraševanja pa niso napovedani in to me zelo moti.

Novinarka: In kaj bi na šoli spremenila če bi lahko?

Ana: Učne navade da bi testi in ocenjevanje bili napovedani in hišni red. Zgradila bi dvigalo šolo obnovila ker že cela propada.

Novinarka: Ali ti ostane kaj prostega časa ko se učiš?

Ana: Da za prosti čas mi ostane najmanj eno uro časa seveda pa se moram tudi učiti in pisati domače naloge, ker če ne je naslednji dan kar veliko narobe.

Novinarka: Koliko ur imate v 5. razredu?

Ana: No v petem razredu imamo 5-6 ur na teden.

Novinarka: Ali se dobro učiš?

Ana: Da,imam dobre ocene čeprav se bolj malo učim in imam več prostega časa(smeh).

Novinarka: Ana, hvala da si nam odgovarjala na naša težka vprašanja in tudi vam da ste pozorno poslušali in si tudi zapomnili kaj o današnji šoli.

Ana: Hvala!

3. INTERVIJU - Maša Avotič

Novinarka: Ali rada obiskuješ šolo?
Maša: Včasih ja, včasih ne.
Novinarka: Zakaj?
Maša: Vredu je kadar se naučim kaj novega in zanimivega, kadar ne pišemo ali sem vprašana, ko imamo športne , naravoslovne dneve…
Novinarka: Kateri je tvoj najljubši predmet?
Maša: Odmor. Hahahaha. Ne, športna vzgoja.
Novinarka: Zakaj?
Maša: Ker se rada gibljem in se lahko prosto premikam.
Novinarka: Kaj bi spremenila na šoli če bi lahko?
Maša: Več prostega časa, počitnic, ne bi bilo več ocen…
Novinarka: Koliko prostega časa imaš?
Maša: Bolj malo. Šolo imam do 15.00 in potem učenje tako da mi ostaneta še kakšni dve prosti uri.
Novinarka: Zahvaljujem se ti, da si sodelovala!
Naše odlične modne oblikovalke, pa so naredile modne kreacije za v šolo.

No, sedaj boste zagotovo vedele, kako se morate obleči za v šolo.

Jaz se vam zahvaljujem za branje in kmalu bo izšlel 2. izvod, ampak potrebujem pa kakšen next!
31. avgust 2012
nex!t!
31. avgust 2012
next
31. avgust 2012
next
31. avgust 2012
neext
31. avgust 2012
Neeeext
31. avgust 2012
u73962