Forum
u106133
u106133
Hy! Sem Laydi Cool Visi in tole je nova revija!Zelo rada pišemin rišem zato poglejmo kaj znam!Vsaka številka bo napisana vsak teden!
https://www.pizap.com/gallery_display_page4.php?imagename=pizap.com10.6423907633870841357229398113.jpg&datestamp=010313
1.ŠOLA!
Bile so počitnice in nobenemu se ni veliko dalo učiti.Zato sem danes po šoli malo spraševala:

Teden sem preživela pri babici.Zelo lepo sem se imela, zvezki nimajo s tem nič!
Nika , 9 let (4 razred).

Bil se na smučanju v Italji.Enkrat sem v roke vzel zvezek in ga malo prelistal.Ta ššola vse pokvari!
Nejc , 12 let (7 razred).

Ne šola je zame na prvem mestu in zelo sem se učila ker bi rada uspela v naprej!
Nina , 14 let (9 razred).

Še mnogo ankantirancov je odgovorilo tako kot Nika ter Nejc.Ta razultat pomeni,da bo treba čeprav so počitnice vzet kdaj pa kdaj učbenik ali zvezek v roke!

2.Filmska-scena!
Tokrat bomo govorili o filmih!V kino sta prišla dva nova zelo zanimiva filma in sicer:
Pijevo življenje ter Hobit :Nepričakovano potovanje!
Oba filma sta zelo razburljiva!
Pijevo življenje :
V filmu Pijevo življenje spremljamo epsko zgodbo o 16-letniku Piju Patelu, ki preživi katastrofalen brodolom ladje ter se nato znajde v čolnu z orangutanom, hijeno, zebro ter bengalskim tigrom, s katerim se nepričakovano poveže. Medtem ko skuša ohraniti svoje življenje, se spominja preteklosti, a njegovo dojemanje dogajanja okrog sebe je vedno bolj prepredeno s prividi…
Režija: Ang Lee
Scenarij: David Magee
Vloge: Suraj Sharma, Irrfan Khan, Adil Hussain, Gautam Belur..
Posnetek :

Hobit: nepričakovano potovanje :
Bilbo Bisagin je miroljuben hobit, ki ne mara pustolovščin. Nekoč ga obiščejo Gandalf in škratje ter ga povabijo s seboj, da bi jim pomagal vzeti nazaj zaklad, ki jim ga je ukradel zmaj Smaug...
Režija: Peter Jackson
Scenarij: J.R.R. Tolkien, Fran Walsh
Igrajo: Martin Freeman, Evangeline Lilly, Elijah Wood, Cate Blanchett, Luke Evans, Orlando Bloom, Hugo Weaving, Andy Serkis, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, James Nesbitt, Ian Holm, Lee Pace, Aidan Turner...
Posnetek :

3.Zvezde :
Tokrat je naša glavna popzvezdnica : Rihanna!
Rihanna je njeno celotno ime je Robyn Rihanna Fenty in je pevka, fotomodel in modna oblikovalka.Rodila se je 20.2.1988 v Barbadosu!Svojo kariero je začela leta 2005 in dozdaj je že prodala 11 milijonov v studijih posnetih albumov.Sodelovala je z mnogimi pevcimi npr. tudi s Coldplayom in sicer :
.Njena slika :

Po nekaterih podatkih naj bi bila celo z chrisom brownom!...
4. Moda :
Kaj bi lahko oblekli za danees zvečer?Težko reči!
Danes se bomo pogovarjali o večirji z najljubšim fantom (vi ste gostiteljica).
Obleka naj bo preprosta npr. :

Prostor v katerem bosta večerjala zelo lepo okrašen npr. (priporočene svečke) :

Jedilnik naj bo po vašem okusu npr. :

(To je eden od primerov!)
5.Izbirna tema!
Tokrat izbirne teme še ni ker je to prva revija.Za nasljedno številko pa lahko izberete med .
-Trema pred nastopom,
--Pubertetna vprašanja in odgovori profesionalcev,
---Ličila.
BY!Vaša urednica Visi!
03. januar 2013
u106133
u106133
Datum je 3.1.2013 se oproščam!
03. januar 2013
Emmmm... js izberem za naslednjo temo TREMA PRED NASTOPOM + fuuuul fajna tema! :*
03. januar 2013
u115470
u115470
Next..trema pred nastopom
03. januar 2013
u106133
u106133
Ok !Ni vam treba pisat celega stavka date sam - zato pa je tak narjen!
No:
-2
--0
---3
03. januar 2013
u106133
u106133
OPPS!
-2
--0
---0
03. januar 2013
Ahaaa... oki!
03. januar 2013
--
03. januar 2013
u106133
u106133
-2
--1
---0
03. januar 2013
u30718
u30718
vse troje pliske...ne morm se odločt...ful dobr pišeš! resno!
13. januar 2013
u106133
u106133
Hvala!Nevem kdaj bo next!
-3
--2
---3
13. januar 2013
u106133
u106133
spet pomota!
-3
--2
---1
13. januar 2013
---next
16. januar 2013
u106133
u106133
Visi , 6.2.2013

1.Trema pred nastopom!
Imaš tremo pred nastopom? Ne skrbi tu so pomagala kako se rešiti treme :
Trema pred nastopom - 4 nasveti, kako premagati tremo pred nastopom
piše Vlasta Kuster
Kadar čutimo pred nastopom tremo, se sproži stresni odziv v našem telesu in takrat naš um ne more normalno delovati. Zaradi tega trema povzroči, da delamo napake, da se ne spomnimo pravilnih odgovorov ali da povsem "odpovemo". Obstaja pa rešitev, s katero se boste za vedno rešili treme.
1. Dobro se pripravite na nastop

Vzemite si dovolj časa, da se pripravite za svoj nastop. Dan pred nastopom pa si privoščite sproščen večer (recimo pojdite v kino), potem se dobro naspite.
2. V mislih si predstavljate svoj nastop

V dneh pred nastopom si v mislih predstavljajte svoj nastop. Bodite pozorni na svoje občutke. Kaj vam pripoveduje vaše telo? Se veselite nastopa in morebitnega uspeha, ki vam ga bo prinesel nastop? Čutite napetost, vam razbija srce, imate potne roke?
Kljub temu, da se bo nastop zgodil čez nekaj dni, boste že lahko ob sami misli začutili tremo pred nastopom. Ne zanemarite teh občutkov, saj bodo na dan nastopa samo še močnejši.
3. Naučite se tapkanja za premagovanje treme pred nastopom

Pomembno je, da tapkate toliko časa, dokler ne boste popolnoma mirni ob misli na nastop. Tapkajte in tako premagajte tremo pred nastopom. Najlažje si preženete tremo, če tapkate takole: Tapkajte na karate točko in recite: Kljub temu, da me je strah nastopa, se popolnoma in globoko sprejemam in ljubim (ponovite trikrat). Tapkate na ostale točke: Strah me je nastopa.
4. Obiščite izkušenega EFT svetovalca

S tapkanjem si lahko pomagate vedno, kadar boste čutili tremo. In verjetno bo vedno delovalo. Če pa se želite za vedno rešiti treme, pa obiščite izkušenega EFT svetovalca, ki vam bo pomagal, da se boste TRAJNO znebili treme. To pomeni, da se trema pred nastopom sploh ne bo več pojavila. In kako lahko to doseže? Trema pred nastopom, ki jo čutite, je posledica naučene reakcije. Ljudje se učimo na podlagi izkušenj. V kolikor imate za sabo neprijetne izkušnje, ki so vas naučile, da ni varno, da nastopate, potem se bo pojavila trema vedno, kadar boste želeli nastopati. S pomočjo vodenega pogovora in tapkanja vam bo EFT svetovalec pomagal poiskati tiste dogodke, zaradi katerih je nastala trema. S tapkanjem bo "zbrisal" negativen vpliv teh dogodkov in vi boste za vedno premagali tremo pred nastopom.
2.Šport v zimi.
Gibanje je v tem letnem času najbolj pomembno zato iskoristite snežne užitke in uživajte na snegu.Kako? Takole :

Poskusite!
3.Musicali!
To je meni najljubša tema do zdej!
Musicali so mešenica petja in plesanja ter igranja , pa si poglejmo posnetke najbolj znanih musicali :
~Fantom iz opere -

~Cats -

~Brilijantina -

~Moje pesmi moje sanje -

IN MOJA NAJLJUBŠA : Mamma mia -

4.Rnb or Rap ?
Poglejte če imate radi Michaela Jacksona ali pa Beyonce...Ste oboževalci rnb!
Če pa imate radi Eminema ali Will smitha ...Ste oboževalci rapa!
Težko mi je reči kaj je to zato si poglejmo po vsako en priimer :
Rnb:

Rap :

Mešanica :

5.Novost
Ja odločila sem se da ne bo več izbirnih tem ampak bodo uganke in nagrade.
1.Uganka : Na križišču sta brata, eden laže, eden pa ne. Kako
bo popotnik vprašal enega od njiju (s katerim vprašanjem),
da bo dobil nedvoumno informacijo, katera od dveh poti
vodi v Ljubljano? Popotnik ve samo to, da eden od njiju laže,
ne ve pa kateri.
Lp in se slišimo nasljeden mesec!
06. februar 2013
vprašal bo oba
06. februar 2013
vprasal ju bo kdo laže
13. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani