Forum
Heii!;P

To je najstniška revija ki jo lahko bereš tudi ti!:33
Łahko se tudi javiš da mi jo boš pomagal vodit!
Objavjali bomo vse o glasbi,humoru,horoskop,novih filmih,negi obraza...
Odzvala se bom tudi na kakšno tvoje vprašanje...če te je sram lahko vprašanje vprašaš tudi preko zasebca!!!

Boš sodeloval/a?=D

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. julij 2011
u37244
u37244
Neext!
10. julij 2011
Em...jaz mam pa 1 uprašanje...
pač...grizem si nohte.A imate kekšn nasvet da bi si nohte nehala gristi?:33
10. julij 2011
Grugač pa Nexttttttt!
10. julij 2011
hja...imam en nasvet...
jaz sem si tudigrizla nohte in sem si jih sproti strigla...
nohti so bili tako kratki da potem nisem mogla več kaj gristi!
MENI JE POMAGALO!
upam da bo tudi tebi!:3
10. julij 2011
Js bi ti pomagala vodit , če se strinjaš
10. julij 2011
ja!Itaqq&hwaŁa=D
10. julij 2011
Ok , nzk ---> Tebi hvala
10. julij 2011
FILMI :

V kino platna prihaja NOV,SINHRONIZIRAN,FILM SMRKCI!!!
To poletje bodo prišli tudi na naša platna v 3D!!!

IN KRATEK TEST :

Doma si dobila žipnino.Kaj boš naredila :

☺)odšla bom v trgovino in si kupila vse kar je možno,da ti nič ne bo vsalo
☻)kupila boš samo novo kremo za sonce
♥)nič,denar boš dala na banko ali v hranilnik

Če bi zadela 500evrov bi :

☺)bi šla v trgovino z oblekami in vse porabila
☻)denar bi dala mami ali očetu
♥)denar bi dala na banko

Z šolo boste odšli na počitnice za 1 teden s seboj boš vzela :

☺)najmanj 50evrov,da boste lahko z prijatelji vse porabili
☻)okoli 25-30 evrov da si boš kupila kakšen spominek
♥)okoli 20 evrov saj ga neboš toliko porabila

REŠITVE :

☺)1 točka
☻)2 točki
♥)3 točke

1-3 točk
hm...hm...ko dobiš denar ga takoj uporabiš in na koncu ti nič ne ostane.
nekaj denarja lahko uporabiš...nekaj pa ga raje shrani za kaj drugega.

4-6 točk
tebi gre super!z denarjem veš kako moraš ravnati.nekaj ga uporabiš,nekaj shraniš,
kar tako naprej.

7-9 točk
wooooooow!nikoli,skoraj nikoli ne uporabljaš denarja,ker ne rabiš kakšnih novih stvari.
to je super,da se zavedaš kako je denar dragocen,a včasih se lahko malo pregrešiš
10. julij 2011
FOTO: Ali je 15-letnica preveč seksi za svoja leta?

15-letna Kendall Jenner, polsestra znanih sester Kardashian, Kim, Kourtney in Khloe, je bila zasačena na plaži. Najstnica, ki kljub rosnim letom vzbuja pozornost s svojo lepoto, je prava paša za oči.

Čeprav ni bila nikoli tako medijsko izpostavljena kot njene polsestre, Kim, Kourtney in Khloe, je pri 15 letih s svojim videzom že opozorila nase.
10. julij 2011
Sorry Peℓi.♥☺ , ker sem naprej pisala brez nobenega nexta upam , da ne zameriš
10. julij 2011
Selena Gomez se z Bieberjem (le) zabava

Čeprav je simpatična Selena Gomez v zvezi z najstniškim idolom Justinom Bieberjem, njunega razmerja ne obeša na veliki zvon. 18-letna pevka je pred kratkim dejala, da se z njim le dobro zabava.

Selena Gomez se trenutno zadržuje v Londonu, kjer predstavlja svoj novi singel Love You Like a Love Song z njenega tretjega studijskega albuma. Za svoje britanske oboževalce je povedala, da so čudoviti in med drugim poudarila, da se resnično veseli svoje poletne turneje. Pred kratkim je tudi izjavila, da se s svojim fantom Justinom Bieberjem dobro zabava.

"Zabavno je, mlada sem, lepo mi je in zabavam se," je dejala zvezdnica, ki je za medije postala zanimiva po tem, ko je razkrila, da je zaljubljena v najstniškega lomilca src Justina Bieberja. Le kaj je mislila s tem? Ali je želela s tem namigniti, da je njuna zveza neresna in da ne temelji na ljubezni? Ali pa je njun odnos, sodeč po njenih besedah, resnično tako zelo zabaven? Čas bo zagotovo pokazal, kako dolgo bo trajala njuna najstniška ljubezen.

V preteklosti se je Selena največ ukvarjala s svojo igralsko kariero, s pomočjo katere je zaplavala tudi v filmski svet. Zdaj pa se največ posveča svojemu pevskemu talentu, ki jo na neki način še bolj zbližuje s fantom.

Selenino življenje pa ni bilo vedno tako lepo. Razkrila je namreč, da ima za seboj zelo žalostna leta. Na cesti je celo prosjačila za gorivo ...
10. julij 2011
SELENA GOMEZ RAZKRILA ŽALOSTNO RESNICO O OTROŠTVU
[img]http://image.24ur.com/media/images/520xX/May2011/60684102.jpg[/img]

Selena Gomez je razkrila resnico o svojem težkem otroštvu. Pripovedovala je o mladi mami in njeni požrtvovalni vlogi ter podpori med odraščanjem.

Gledališka igralka Mandy Teefy je pri komaj 16 letih rodila Seleno, ki jo je poimenovala po pevki Seleni Quintanilli-Perez. Kljub rosnim letom je hčerki vedno stala ob strani in jo vodila skozi življenje.

Selena je pred kratkim v nekem intervjuju za tuje medije spregovorila o svojem težkem otroštvu, pri čemer se je spominjala najbolj žalostnih trenutkov: ''Spominjam se, da je mama pogosto na cesti ostala brez goriva. Najprej sva samo sedeli v avtu, nato sva odšli po pomoč in prosili kogar koli, da sva dobili gorivo. Mama nikoli ni hotela za denar prositi babice in dedka.'' Nadaljevala je: ''Spomnim se, da sem velikokrat jedla makarone s sirom, toda moja mama je iz tega vedno naredila slavnosten obrok. Bila je zelo močna oseba. Rodila me je, ko je bila stara komaj 16 let, in za njo je bila to velika odgovornost. Zaradi mene se je odpovedala vsemu, opravljala je tri službe, zame je žrtvovala življenje.''

Selena je igranje vzljubila zaradi mame, ki je nastopala v gledališču. Takrat jo je ure in ure opazovala in bila je navdušena nad njo. Že kot majhna deklica je Selena mami zaupala, da želi nekega dne početi enako kot ona.
10. julij 2011
Ups , neki je zaštekal pr sliki , sorry
10. julij 2011
Anna94!!!ni kai!♥♥
10. julij 2011
Next!(: fuŁ cooŁ!
10. julij 2011
cool.tenx!
10. julij 2011
10 stvari, ki jih ne veš o Seleni Gomez!

1. Selenina karierna vzornica je Rachel McAdams.

2. Leta 2009 je pevka postala ambasadorka UNICEF-a. Tako je postala najmlajša zvezdniška ambasadorka v celi UNICEF-ovi zgodovini.

3. Selena je svojo dobro prijateljico Demi Lovato spoznala na avdiciji za 'Barney and Friends'.

4. Zelo rada je limone skupaj s soljo.

5. Pred nekaj leti je bila Selena povabljena v šov 'What's Stevie Thinking', kjer bi igrala sestro glavne junakinje. Toda šov se ni obnesel.

6. Selena hoče oblikovati žvečilni gumi z okusom marinade.

7. Njen odgovor na vprašanje, kakšen magičen talent si želi, je, da bi imela moč, da ko bi bila lačna, da bi si lahko pričarala kakršno koli hrano, ki bi si jo zaželela.

8. Zavrnila je vlogo v 'High School Musical 3', saj je menila, da bi bila to dobra priložnost za koga drugega, in ker je hotela imeti več drugih resnejših vlog.

9. Obožuje pico, na njej pa ima najraje sir, gobe in jalapenos paprike.

10. Doma ima dvajset parov superg 'Converse'.

Popularno Gomezovo pa so paparaci ujeli, ko je v četrtek zapuščala klub 'Century Club' v Londonu.
10. julij 2011
VROČE: Justin Selene ne bo zasnubil!

Govorice so napačne!

Justin Bieber je zanikal vse glasnejše govorice, da bo svojo Seleno Gomez na njen 19. rojstni dan, ki ga bo praznovala 22. julija, zasnubil.

Na to se je hitro odzval njegov predstavnik, ki je jasno in glasno povedal: »Ne drži!«

Novico so v javnost spustili britanski mediji, ki so pisali: »Na njen 19. rojstni dan, ki bo julija, ji bo Justin organiziral veliko zabavo, na kateri jo bo prosil za roko.«

No, prepričani smo, da ji bo zabavo res pripravil!

Sicer pa sta Selena in Justin, ki morata seksati z zaščito, sedaj že nekaj časa ločena, saj se Selena, ki je že bolj popularna od Justina, nahaja v Londonu in da se med seboj ne bi preveč pogrešala, sta si očitno podarila kakšno osebno stvar. Justin je Seleni podaril kar svojo srajco, ki jo je Selena, ki s svojim novim filmom in albumom ni preveč uspešna, že ponosila!

Le kaj mu je dala Selena?

--
P.s : Oprostite , ker zdj tok pišem o tej Seleni pa Justinu -.- Oblubm , da bom zdj bl mal
10. julij 2011
Victoria rodila punčko, Kate pa fantka

Zakonca Beckham sta dobila še četrtega otroka.

Zvezdnici Victoria Beckham in Kate Hudson sta z nekajurno razliko rodili otroka. Žena nogometaša Davida Beckhama je v nedeljo zjutraj rodila punčko, plavolasa igralka pa fantka.
http://image.24ur.com/media/images/210/Jul2011/60709525.jpg
Porod je potekal brez zapletov.

Tiskovni predstavnik nogometaša L.A. Galaxy Simon Oliveira je na Twitterju zapisal, ''da par z veseljem sporoča novico o rojstvu hčerke'', ki je prišla na svet v bolnišnici Cedars Sinai, ob rojstvu pa je tehtala 3,4 kilograma. Olivera je še dodal, ''da se trije sinovi zelo veselijo prihod sestrice''. Ime otroka še ni znano.

Bechamova, ki sta se poročila leta 1999, in ki sta zelo znana na obeh straneh Atlantika, imata sicer tri otroke: 11-letnega Brooklyna, tri leta mlajšega Romea in Cruza, ki šteje pet let.

Naraščaja se veseli tudi hollywoodska zvezdnica Kate Hudson in njen zaročenec Matthew Bellamy. 32-letna igralka je rodila v soboto zvečer in sicer v Los Angelesu, je sporočil njen tiskovni predstavnik. Ime bolnišnice ni razkril, kot tudi ne ime sina, ki je njun prvi. Hudsonova ima iz prejšnjega zakona s pevcem Chrisom Robinsonom sedemletnega sina Ryderja.

Igralka in 33-letni Bellamy, član rockovske zasedbe Muse, sta postala par spomladi lani, novica o njeni nosečnosti pa je prišla na plano januarja. Aprila sta javno oznanila, da sta se zaročila.

Kate je rodila svojega drugega otroka.

Nosečnosti ni načrtovala
''Ta nosečnost je popolnoma drugačna,'' je v aprilu izjavila v nekem intervjuju. ''Ne more biti bolj v nasprotju s prejšnjo. Ko sem bila noseča z Ryderjem, sploh nisem imela otroške sobe. Dokler nisem bila v sedmem mesecu nosečnosti, sploh nisem imela svoje hiše.'' Na vprašanje, ali bo imela še kaj otrok, je odgovor verjetno pritrdilen, saj sama zelo uživa v nosečnosti. ''Noseča bi bila lahko ves čas,'' je dejala za revijo Marie Claire.

Po nosečnosti je za hčer Goldie Hawn prišla še zaroka. ''Nimam občutka, da se moram poročiti,'' je izjavila v britanski pogovorni oddaji The Graham Norton Show, še preden ji je Bellamy nataknil zaročni prstan. ''Enega otroka že imam, prav tako je za mano ena ločitev. Rada bi bila le srečna.'' Ko jo je zaprosil, si je očitno premislila. Če je k temu pripomogel kar 200.000 dolarjev vreden zaročni prstan, ni znano, je pa zaroko javno objavila v oddaji The Today Show 27. aprila.

Po rojstvu sina se bo sicer Kate odpravila v Veliko Britanijo, kjer je pred kratkim kupila hišo, da bo lahko skupaj s svojim zaročencem, ki s skupino v Londonu snema album.
10. julij 2011
Zaradi joka otrok zapustila letalo

----
Ameriški mediji poročajo o prepiru med igralko Kristen Johnston in znano materjo 14 otrok Nadyo Suleman, do katerega je prišlo na letalu, in sicer zaradi joka Nadyinih otrok.
[img]http://image.24ur.com/media/images/normal/Jul2011/60712729.jpg[/img]
Nadya ima 14 otrok (vsi so na svet prišli s pomočjo umetne oploditve), nazadnje je januarja leta 2009 rodila osmerčke.

43-letna Johnstonova, ki je zaslovela v seriji Tretji kamen od sonca, in 34-letna Sulemanova, ki so jo mediji poimenovali kar Octomum (Oktomama), sta se srečali v ekonomskem razredu letala, ki je letelo iz New Yorka v Los Angeles in je zaradi zamude dve uri stalo.

Kot je znano, naj bi otroci Sulemanove na glas jokali, kar je zmotilo plavolaso igralko, ki je zato pristopila do matere in ji dejala, da jih naj utiša. ''In kako naj utišam osem dveletnih otrok?'' ji je po poročanju tiskovne predstavnice odgovorila Oktomama. ''Dobi si pomoč!'' so bile besede Johnstonove, Sulemanova pa naj bi ji nato zabrusila: ''Zakaj tudi sama nimaš kakšnega otroka in začneš živeti?''

Igralka naj bi se nato vrnila na svoj sedež, a je Nadya za TMZ.com povedala, da je kmalu zapustila letalo in se ni več vrnila. ''Videti je, da nekateri ljudje ne marajo otrok,'' je izjavila ob prihodu v mesto angelov.

Tiskovni predstavnik Johnstonove dogodka ni želel komentirati.

Kristen je raje zapustila letalo, kot pa da bi med letom poslušala jokanje otrok
10. julij 2011
Še na 1. strani mate neki novic
10. julij 2011
Požar na Rihanninem koncertu

Rihanna je zaradi požarala prekinila koncert.

Rihanna je nastopila v Dallasu, kjer je bila prisiljena prekiniti svoj koncert. Namreč, na odru je izbruhnil manjši požar in občinstvo so takoj začeli evakuirati. Pevka se je oboževalcem že opravičila.

Rdečelasi pevki Rihanni, ki se je podala na koncertno turnejo, je manjši požar pošteno zagodel in ji s tem uničil koncert. Med nastopom so kar naenkrat prenehali delovati reflektorji, ki so se nahajali nad odrom. Nenadoma je izbruhnil manjši požar, ki se je razširil po odru. Rihanna, ki je hitro zapustila oder, je bila prisiljena odpovedati koncert, obiskovalce pa so evakuirali. Na srečo ni bil nihče poškodovan, ogenj pa je ugasnil še pred prihodom gasilcev.

Vzrok požara naj bi domnevno bili pirotehnični izdelki, ki jih Rihanna uporablja za svoj šov. 23-letna zvezdnica se je prek Twitterja opravičila svojim oboževalcem.

"Dallas! Včeraj smo zažgali oder, dobesedno. Zelo sem jezna, saj sem se zelo zabavala z vami. Moram se vrniti," je zapisala pevka in pozneje dodala, da se odpravlja na sestanek, na katerem bo izvedela, kaj se je v resnici zgodilo na odru. Obljubila je tudi, da se bo še vrnila v Dallas.
http://image.24ur.com/media/images/600xX/Jul2011/60712597.jpg

Pevka se je opravičila oboževalcem in jim obljubila, da se bo vrnila.
10. julij 2011
OCENI: Kellan Lutz s kodri: HOT ali NOT?

Takšnega ga še nismo videli!

Kellan Lutz se je v začetku tedna udeležil zabave 'Ciroc Cabana Club' v Hamptonsu. Popularen zvezdnik 'Somraka' se je dogodka udeležil v temno modrih hlačah z belim pasom in črtasti rdeče-modri kratki majici.

Seveda pa je največ pozornosti pritegnil z novo pričesko, s katero ga vsekakor nismo vajeni!

Za tiste, ki menijo, da je s kodri brcnil v temo, imamo dobro novice, saj se za njih ni odločil po lastni izbiri.

26-letni igralec, ki je razkril ,kaj ga pri puncah najbolj privlači, snema v New Yorku nov film z naslovom 'Syrup', za katerega je moral prilagoditi tudi svoj izgled.

Kakšen je Kellan s kodri?
- HOT
- NOT
10. julij 2011
NEW TREND: Črtasta dolga obleka

Nadela si jo je Hilary Duff!

Hilary v njeni dolgi črtasti obleki, ki je trenutno nepogrešljiv kos v tvoji garderobi, gotovo ni bilo vroče, za dodatek pa je dodala še pas in nakit, s čimer je razbila monotonost. Poskusi!
http://www.tocnoto.si/teens/uploads/podobe/1(26).jpg
( ne dela mi naložit slike , prosim kliknite na povezavo ! )

Kakšno oceno bi dal/a njeni izbiri obleke?
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
10. julij 2011
HAIRSTYLE WAR: Selena Gomez

Izberi!

Selena se je za podelitev 'MuchMusic' nagrad, ki jih je tudi vodila, znebila svojih lasnih podaljškov in si lase močno nakodrala.

Kaj ji bolje pristaja?
- ravni lasje
- skodrani lasje
10. julij 2011
Zdaj pa še ve govorte !! Npr . js :

Kellan Lutz : HOT

---
Hillary Duff : 4
---
Selena Gomez : Se ne morem odločt ! No mogoče mal bl skodrani lasje
---
10. julij 2011
Peℓi.♥☺ - - - - - - - > Če ti kej ni ušeč od tega kar js delam mi powej , ne zamerim
10. julij 2011
next!
P.S.: me ne moti če tolk pišeš o justinu (pa seleni)
10. julij 2011
ne uredi je.dam jaz potem še gor stvari!!!xD
10. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg