Forum
u105674
u105674
Hejla!!!!

Torej, odločila sem se, da naredim revijo Ɲ&Ɲ.
To pa ni le neka čudaška revija, ampak bo vsak teden prišla nova objava, v katerem bom navadla, napisala.... kaj o modi (oblačila in podobno), razni nasveti, novice (pevke, igralci itd.) in še veliko vsega!
Prosim, da berete revijo, ker mi bo to zelo veliko pomenilo. Nasvete pa mi lahko pošljete na zs, mogoče bo tudi kakšna anketa, ki bo seveda anonimna.

No, ta revija je pravzaprav za PUNCE, zato fantje ne hodite sem. In še nekaj vas prosim! če berete revijo prosim po objavi napišite next, da vem, da berete. kajti če ne bo bralcev, revija ne bo več aktivna.

HVALA!

1. DEL/ Januar- 8.01.2013

Rubrika: NOHTI, LAKIRANJE in LAKI

Večino punc si želi imeti urejene nohte. Če želite imeti dolge, lepe nohte se držite teh pravil:
-nohtov ne grizite, trgajte (če ne pomaga kupite posebno tekočino, ki ima slab okus)
-nohte negujte (mažite jih s kremo...)
-ne trgajte obnohtne kožice, ker vas le-ta zaščiti pred bacili itd.
-ne praskajte laka z nohta
-če imate suhe nohte jih mažite in laka ne odstranjujte z acetoni, ki izsušijo vaše nohte
-če imate krhke nohte ki se hitro zlomijo jih mažite z utrjevalcem ip (in podobno)...

Za več nasvetov me vprašajte =D

LAKIRANJE NOHTOV:

kot najbrž že veste, se nohtov NE SMETE mazati vsak dan, drugi ali tretji dan. Zakaj? Ker s tem nohte poškodujete. Mažite jih največ enkrat na teden.

kot meni vam gre najbrž na živce, ko si lepo namažete nohte, potem pa se vam razpackajo. Npr.: ko odpirate predale, vrata, pišete ip. Nasvet: nohte ki ste jih namazali potopite v hladno vodo. NIKAKOR jih ne nastavljati curku, ker s em povzročite majhne hribčke, izboklinice na laku! Potopite jih v vodo, ki je v posodici

Da si ne razmažete nohtov, se lahko kupi posebno olje ki si ga naneseš na lak. potem se ti nanj ne lepijo lepljive stvari in so tvoji nohti nepoškodovani

LAKI

Poznamo različne vrste lakov. Od najsvetlejših pa do najtemnejših. Je pa razlika, če si iznajdljiva. Lahko si nohte namažeš navadno.
Rožnati:

Lahko si namažete magnetni lak. Ta ustvari različne vzorce (črte, zvezdice) takoj, ko zraven postavite magnet.

Lak ki ti razpoka. Namažeš noht z navadnim lakom. Nato si daš lak ki razpoka in počakaš. Kmalu bo razpokal in se PONEKOD odlepil. Imela boš dvobarvne nohte.

ZIMSKA IDILA: zima je in kmalu bo sneg (če bo). Zato si na nohtih ustvari zimsko vzdušje. Kupi nalepke za nohte v obliki snežink in si jih uredi. Nariši si snežake, smrečice in podobne stvari.
Če želiš izvesti te "trike", pojdi na you-tube in vtipkaj: NAIL
Vrže ti kar nekaj posnetkov, na katerih imaš prikazano, kako si nalakirati nohte
P.S.: če si nikakor ne moraš urediti nohtov ti priporočam, da greš na manikuro k manikurki. Ona ti jih nato uredi, namaže in KONČANO! Tako jih samo še vzdržuješ!

Še nekaj lakov:

Čavči
08. januar 2013
u104781
u104781
Super tema!
Next
08. januar 2013
next
ful dober
08. januar 2013
u105674
u105674
Hvala da bereta!
08. januar 2013
nzk
09. januar 2013
Next +to je moja zgodbica ce jo zelis prebrat http://www.igre123.com/forum/tema/poljubil-me-je!!!/48511/1in sory za oglasevanje
09. januar 2013
u104781
u104781
Škoda, da je samo enkrat na teden.Loh bi bla ob torkih pa ob četrtkih.Samo predlog.
09. januar 2013
ja to bi blo fajn
09. januar 2013
u105674
u105674
Kaj pa ob petkih pa torkih? K ob četrtkih nimam časa?
09. januar 2013
u104781
u104781
Prav, pa ob torkih in petkih!Hvala!
09. januar 2013
u105674
u105674
Nzk!
09. januar 2013
09. januar 2013
u105674
u105674
2. DEL/ Januar- 11.01.2013

Rubrika: MODA
Izvedla sem anketo v kateri sem izvedela, da največ punc nosi navadna, vsakodnevna oblačila tj.: HLAČE IN MAJICA

Veliko oblačil, ne dragih, vendar tudi lepih dobiš v naslednjih trgovinah:
ZARA
BERSHKA
OKAIDI
NEW YORKER
in podobno...

Ker pa smo seveda punce in želimo nositi nakit, ti priporočam:
ACCESSORIES
Za bolj prefinjen videz pa priporočam kar ZLATRNO, v kateri lahko dobiš npr.: prstane po 16 evrov.

Nekaj kavbojk:

asledjnič dam daljši next, samo se mi zdajle mudi in nujno moram iti

BYE
11. januar 2013
u104781
u104781
Next! Komi čakam v torek!
11. januar 2013
next
11. januar 2013
u104781
u104781