Forum
UVOD
Zgodba bo govorila o treh puncah ki pišejo svojo revijo Fourteen. Pri tem jim nagaja konkurenčna revija Pink. Vse so nore na modo, fante,... Na svoji poti do uspeha jih čakajo vzponi, padci, uspehi, porazi,...
Glavna oseba: Paris Isabell White
Ostale: Christina(Christy), Lexy

Živjo, moje ime je Paris Isabell White. Stara sem 15 let in živim v Las Angelesu. Imam en hobi in to je petje. Imam tudi kužka po imenu Pixy. Imam sestro Christino Emily White. Kličemo jo Christy. Stara je enako kot jaz in sva sošolki. Tudi ona rada poje in tudi riše in tudi ona ima psa po imenu Bella. Najina mama je po poklicu modna oblikovalka, oče pa vodi podjetje, ki je svetovno znano. Živimo v razkošni vili. Najina bff je Roxy. Njeno pravo ime je Roxane ampak jo kličemo skrajšao. Je najina sošolka. Tudi ona rada poje in njena družina ni nič manj bogata od naše. Vse pa imamo en skupen hobi: pisanje. Pišemo revijo Fourteen in gre nam zelo dobro. V razredu pa sta dve važički, ki nas ne marata. Sta dvojčici in ime jima je Mandy in Mary. Pišeta revijo Pink in zaradi tega se toliko sovražimo. Nihče v razredu ju ne mara preveč. Poleg tega sta zelo čudni. Vedno se oblačita strogo v roza barvo. Če bi bili malo bolj debeli, bi ju lahko zamenjali za pujsa. Toda me se z njima ne obremenjujemo. Živimo svoje sanje.
JAZ

CHRISTY

ROXY

24. december 2013
PIXY

BELLA

NEXT?
24. december 2013
tam ko piše ostale osebe sm se zmotla
more pisat roxy
24. december 2013
nexxttt!!!!
24. december 2013
Drrrrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiinnnnnnn!! Tečna budilka zopet ropota. Toda jaz nisemtaka, da bi jo metala v steno. Sao ugasnila sem jo. Odgrnila sem zavese in name so posijali medli sončni žarki. Bilo je že proti koncu decembra, snega pa še ni bilo. Stopila sem do svoje omare, a nisem se mogla odločiti kaj bom oblekla.
MOJA OMARA

Na koncu sem se odločila za

(hlače so bile dolge)

https://lh5.googleusercontent.com/-ljNLC5cQTvo/TX3MIkWJufI/AAAAAAAAAJw/I_T3_FMVlWE/s1600/8535-800w.jpg
Ko sem se oblekla sem šla po stopnicah v jedilnico ba zajtrk. Zajtrkov v postelji nisem marala, čeprav smo bili bogati.¸Tam pa...
26. december 2013
NEXT
30. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg