Forum
u28969
u28969
Spet sm si naredila novo revijo ker mi je prejšnjo admin zbrisau.Pa ne zbrisat pliiis..
Ampak zaj pišema skup z AnchyBlume^^.
Revija bo o slavnih,manekenkah.Pa če hočete tudi hooroskop.

A boste brali ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. oktober 2010
u28969
u28969
Emily Osment: Z Miley sta pogosto kaj ušpičili skupaj!

Emily Osment je prejšnji teden na prodajne police poslala svoj prvi album! Preveri seznam pesmi!

Nedavno pa je klepetala tudi z ‘gURL.com’:

Izbrati ples pred popom: »Večinoma me je navduševal bolj ples, saj sem to tisti trenutek poslušala. In ko sem se odločila o producentu, sem šla z Nellee Hooperjem, ki ustvarja takšne stvari. Sodeluje z No Doubt in U2, z veliko različnimi glasbeniki. Vse pesmi so zelo različne in nekatere so zelo akustične, nekako zračni glas. Nekje tri ali štiri pesmi so takšne, vendar se v redu vključijo v ostalo zabavo, plesne pesmi, ki so tudi na albumu.«

Ni bilo rivalstva med njo in njenim starejšim bratom Haleyem: »Štiri leta je starejši od mene in nikoli še nisva bila na isti avdiciji, da bi se potegovala za isto vlogo. Zato ni bilo nikoli prave priložnosti za tekmovanje. Mislim, da je niti ne bo. Nisva takšna. Osredotočena sva na to, da sva brat in sestra in to je tisto, kar je pomembno.«

Šaliti se na račun Mitchela na snemanju ‘HM’: »Midve z Miley sva vedno hoteli nekaj ušpičiti… Toda nikoli ni uspelo. Imeli sva nekaj dobrih trenutkov. Večinoma z Mitchelom. Njegova garderoba je bila zraven moje in vedno sva šli v njegovo garderobo ter mu jo popolnoma razdejali – vse fotografije sva mu obrnili na glavo, vsepovsod polile kečap. Toda nekako so vedno prišli v garderobo ljudje, ki so vse pospravili, preden je karkoli videl. Toda mislim, da je ugotovil, zakaj se gre.«
17. oktober 2010
u28969
u28969
Avril Lavigne: Hoče gentelmana!

Avril Lavigne, svetovno znana rokerska pevka, se je slikala za novembrsko izdajo revije Maxim, ki je na prodajnih policah prav zdaj.

Tukaj je nekaj odgovorov, ki jih je 26-letna pevka delila z revijo:

O tem, kako se izogiba težavam z drugimi zvezdami: »Prihajam iz majhnega mesta in običajne družine. Za to, kar sem zdaj, sem se zelo trudila. Videla sem že mnogo ljudi, ki se jim je malo zmešalo in so zares zelo obsedeni s hollywoodsko sceno. Zato se nerada družim z takšnimi ljudmi.

O njenih tatujih: »Abbeydawn – to je moj vzdevek in znamka oblačil. Imam pa še strelo, glasbeno noto in zvezdo. Vseh skupaj imam 15, ampak vsi so zelo majhni.

O slikanju že tretje naslovnice za revijo ‘Maxim’: »Starejša sem in bolj zadovoljna z ssvojo ženskostjo. Prvič sem bila stara 19 in bila sem zelo živčna. Zdi se mi, da sem bila bolj fantovska. Vedno zelo uživam pri slikanju za novo naslovnico ‘Maxima’. Zdi se mi, da me napolni s svobodo, ker je ta revija precej drugačna od drugih.

Kot že veste, je bila Avril enkrat že poročena, zato je sedaj bolj previdna in seveda bolj izbirčna pri izbiranju moških. »Rada imam uglajene moške, gentlemane, ki ti odpirajo vrata in ti dajo rožo… Očitno sem pač staromodna.«

Sedaj se Avril sestaja z Brodyjem Jennerjem, vmes sta se sicer že razšla, saj so ju paparaci v sredo z nekaj prijatelji ujeli ob skupni večerji v restavraciji imenovani ‘BOA Steakhouse’.

17. oktober 2010
u28969
u28969
Obleci se kot Mary-Kate Olsen

17. oktober 2010
u28969
u28969
Mesna obleka Lady Gaga je grozno smrdela
Frizer, ki je urejal popularno pevko, ko je ta oblekla legendarno obleko iz surovega mesa, trdi, da je ta imela zelo neprijeten vonj ter da je bila polna muh.

Frizer Sam Sam McKnight, ki se je specializiral za urejanje slavnih osebnosti, je poskrbel za pevkino lasuljo z modrimi konicami, ki jo je ta nosila na podelitvi MTV-jevih nagrad.

No, na podelitvi je lasuljo v drugi plan potisnila mesnata obleka, o kateri je zdaj spregovoril tudi frizer. Obleka, ki je zelo smrdela, je privlačila muhe, največjo težavo pa mu je povzročal kos mesa, ki ga je moral nastaviti na Gagino lasuljo.

Še posebej smešen je bil prizor, ko je legendarna Cher objela Lady Gago in ostala šokirana zaradi obleke, za katero je bila prepričana, da je plastična.
17. oktober 2010
u28969
u28969
Miley Cyrus najljubša zvezda!

Najstniški zvezdniški par Miley Cyrus in Liam Hemsworth sta oba prispevala k dogodki, ki se je zgodil v četrtek, 7. oktobra. Dogodek, ki se ga bomo vsi z veseljem spominjali. Kid’s Choice Awards v Avstraliji!

Voditelj podelitve nagrad je bil domačin Liam, zraven pa sta mu še pomagala pevka Jessica Mauboy in zvezda serije iCarly Jerry Trainor. Kljub temu, da se Miley zaradi takšnih ali drugačnih razlogov podelitve ni mogla udeležiti, se je pa ves čas podila po mislih Liama, ki je zelo upal, da bo Miley dobila kipec!

Liamove misli na Miley pa so vsekakor pomagala, saj je Miley zmagala v kategoriji Najljubša avstralska mednarodna zvezda! Kakšna kul nagrada, kajne?

Ker se Miley osebno ni mogla udeležiti podelitve, se je svojim zvestim oboževalcem zahvalila preko videa, ki je potekal v živo! Nekaj besed je namenila tudi svojemu ljubečemu fantu.

Miley, ki je tudi najljubša zvezda v Ameriki, tako postaja najljubša tudi po vsem svetu!

http://www.youtube.com/watch?v=dYxiRoLrsHM&feature=player_embedded
17. oktober 2010
u29575
u29575
nexti pliss
17. oktober 2010
u28969
u28969
Zdej bo Ancy na vrsti ;D
17. oktober 2010
u29575
u29575
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ker je verjetno ni gor ti daj plissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
17. oktober 2010
Neextii..
Taaakooj
< 3333333333333333
17. oktober 2010
Podrobnosti, povezane z ločitvijo pop dive, postajajo vse bolj sočne in zanimive, zadnje novice pa celo pravijo, da je imela pevka zelo odprt zakon, ki ji je omogočal ljubezenske stike z ljubimkami.

Ločitvena saga Christine Aguilere in Jordana Bratmana dobiva nove pikantne podrobnosti. Oglasilo se je namreč dekle, ki trdi, da jo je pevka poskušala 'zapeljati' prek svojega telesnega čuvaja.

"Pristopil mi je njen telesni čuvaj, ki je zatrdil, da je v njunem zakonu povsem običajno, če Christina pripelje dekleta domov in da njen mož temu ne nasprotuje. Christion sem srečala v gay klubu, kjer mi je prišepnila, da se zelo rada igra z dekleti," pravi dekle, ki je pop divo, kot trdi sama, gladko zavrnila.

"Njeno ponudbo sem zavrnila, saj se mi je vse skupaj zdelo nekoliko čudno, z gotovostjo pa lahko potrdim, da je Christina iskala dekle, ki jo bo odpeljala domov. Kolikor sem sama razumela, Jordan ni imel s temi dekleti nobenega stika, zato predpostavljam, da je do ločitve prišlo zaradi ljubosumnosti," zaključuje dekle.
17. oktober 2010
u28969
u28969
Zadišite in zapredite kot mačka Katy Perry
Katy Perry je naslednja v vrsti zvezdnice, ki se lahko pohvalijo s svojo lastno stekleničko dišave!

To bo njen prvi parfum in Katy, ki se bo v naslednjih dneh v Indiji sprehodila do oltarja in dahnila usodni da britanskemu komiku Russellu Brandu, je za reklamno kampanjo posnela nekaj zapeljivih fotografij. Prelevila se je v mačko oblečeno v seksi roza-vijoličen leopardji kostum in zapredla.

Dišava se bo prodajala v simpatičnih stekleničkah oblike mačke in bo na prodajne police, tudi naše, prišla prihodnji mesec. Vonj zvezdnica opiše kot mešanico breskve, jabolka, zelenega bambuja, jasmina, frezije, vanilije in vrtnic. Za piko na i pa bo poskrbel dodatek muškata!

Dišavo katere zvezdnice pa uporabljate ve?
17. oktober 2010
u28969
u28969
Neeeeeeeeeeeeeext ?
17. oktober 2010
Dej my anchy in tina nextttt !!!
17. oktober 2010
Next
17. oktober 2010
u28969
u28969
Vanessa Hudgens: Na Havajih z družino, a brez Zaca!

Vanessa Hudgens je v soboto skupaj s svojo sestro Stello lovila sončne žarke na čudovitih Havajih.

Lepotička se je skupaj s svojo mlajšo sestro sprostila ob udobnem bazenu, kjer so postregli tudi s hrano in pijačo in tako je Vanessa skupaj s sestro in materjo izkoristila popoln dan v paradižu.

Po poročanju ´GossipCentra´ se je Vanessa odpravila tudi na izlet do Honolulu-ja, kjer se je udeležila velike otvoritve hotela ´The Waikiki Edition Hotel´. Imenitna stavba ima čez 380 sob s pogledom na ocean in apartmaje za mladoporočence, kot tudi razkošne stanovanja grajena na strašni terasi, katera imajo ceno kar 10.000$ na noč.

Na otvoritev je prispela v čudoviti črni oblekici, družbo pa so ji delale številne zvezde. Med njimi Shenae Grimes, Kevin Dillon in Jamie Lynn Sigler, medtem ko Zac Efron ni bil prisoten. A kljub temu, Zac in Vanessa še vedno veljata za najbolj ljubek zvezdniški parček.

Zaenkrat Vanessa še bolj počiva, a po nekaterih virih naj bi bila že na koncu s potegovanjem za novo vodilno žensko vlogo v prihajajočem filmu ´Journey 2: The Mysterious Island´. Odigrala naj bi pacifiško otočanko, katera se zaplete v skrivnostno otoško avanturo, na koncu pa se ljubezensko zaplete tudi z vodilnim filmskim raziskovalcem, katerega bo igral Josh Hutcherson.

17. oktober 2010
u29575
u29575
moja Tina♥pa moja Anchy pliss nextajta
17. oktober 2010
nextajta
< 3
17. oktober 2010
u28969
u28969
Ana je na vrsti zaj.xDD
17. oktober 2010
Madonna si je spet našla mlajšega moškega

Od Jesusa Luza se je kraljica popa preselila h koreografu Rahimu Rachikiju.

52-letna "Materialistka" naj bi se zadnje dni dobivala s 33-letnim Rahimom, s katerim se je, po poročanjih ameriških tabloidov, zelo zbližala.

Par so ujeli med pevkinim koncertom v New Yorku, ki se je odvijal v sklopu njene turneje "Sticky and Sweet". Po koncertu sta se odpravila v nočni klub SL, kjer naj bi se celo poljubljala.
Jesusovo reakcijo seveda vsi že nestrpno pričakujemo, vendar pa je najbrž že vsem postalo jasno, da stvari med Madonno in 24-letnim manekenom niso več tako rožnate
17. oktober 2010
Wo madona je pa huda next plz
17. oktober 2010
Ja dej my anchy next in ti tina tudi
17. oktober 2010
u29575
u29575
my Tina♥ in my Anchy♥ pliss nextajta
18. oktober 2010
Hilary Duff: Se bo od utrujenosti zrušila?!

Hilary Duff so v soboto ulovili na mednarodnem letališču v Chicagu.

Mlada pevka in igralka je bila na poti za njen novi večer, kjer bo podpisovala knjige, pravzaprav je zadnje čase ves čas na poti po celi državi, zato ni čudno, da izgleda izmučeno in povsem brez energije. V petek so jo na primer fotografirali v Miamiju, kjer je prav tako podpisovala izdaje ‘Elixirja’. Toda na žalost mora to opraviti sama, saj je njen mož Michael Comrie že nazaj v Pittsburghu.

Na Twitterju, kateremu se je pridružila pred kratkim, je o promocijskih obveznostih objavila: »Hvala vsem, ki ste prišli na podpisovanje v Miami. Veliko mi pomeni!«

Potem ko je eden izmed oboževalcev s seboj pripeljal še psa, pa je Hilary začelo dajati še domotožje. »Prav tako sem crkljala psička. Nekdo ga je pripeljal s seboj. Pogrešam svoje otročičke. Še tri dni!«

Hilaryjin novi roman govori o Clei Raymond in njeni močni navezanosti do skrivnostnega moškega, ki vstopi v njeno življenje, potem ko njen oče izgine.

18. oktober 2010
OO boga Hilary !

next !
Ful je zanimljivo
18. oktober 2010
jA NEXT PA Boga Hilary ja
18. oktober 2010
u28969
u28969
VROČE+FOTO: Imamo poster in naslov 3D filma Justina Bieberja!

Dobili smo uradni poster in naslov 3D filma Justina Bieberja, kateri nosi naslov ´Never Say Never´ (´Nikoli ne reči nikoli´).

Mladenič, kateri je pred kratkim dobil tudi svoje lutke, je naslov sporočil nekaj čez polnoč in kar preko Twitterja in popolnoma navdušil oboževalce. Ti so se namreč podali na iskanje 10 delčkov sestavljanke iz katere so nato dobili končno podoba – poster. Biebs in režiser Jon Chu sta nadvse ustvarjalna in tudi tokrat sta poster javnosti prikazala s pomočjo oboževalcev. Lahko od njiju pričakujemo še kaj podobnega?

In zakaj je film fanta, ki na dan zasluži ogromne količine denarja, poimenovan ´Never Say Never´?

» To je ena izmed njegovih pesmi, hkrati pa tudi misel celotnega življenja,« je Chu dejal za ´USA Today´. » Ko je bil še otrok, so mu nekateri rekli, ´Ne znaš igrati bobnov´, a fant jih je. Ali pa ´Lahko objaviš na internetu, a tega ne bo nihče videl.´ Nato pa je posnetek videlo na milijone ljudi.«

Za najstniško zvezdo torej velja, da nikoli ne sme nihče reči NIKOLI!

Premiera filma se bo odvila 11. februarja 2011. Se že veseliš njegovega novega filma? Ti je poster všeč?
18. oktober 2010
u28969
u28969
FOTO Christina Aguilera je brez make-upa povsem neprepoznavna
Pevka trenutno uživa na sanjskih Havajih, kamor je odpotovala s prijateljicami.

Nasmejano plavolasko so paparaci zalotili na hotelskem balkonu na Waikikiju. Nenaličena je bila Christina komajda prepoznavna, ji pa razvajanje na dopustu očitno zelo koristi, saj je delovala spočito in zadovoljno.

Pevka, za katero se zadnje čase šušlja, da je prikrita lezbijka, se je en večer pred tem, v soboto, udeležila prestižne večerje s producentom Trickyem Stewartom. Christina je bila gostja tudi na otvoritvi nekega novega luksuznega hotela, predvsem pa je uživala v soncu in morju.
18. oktober 2010
u29575
u29575
next pliss to je najbolj cool revija ki sem jih gdaj brala
18. oktober 2010
u28969
u28969
tnx maja
18. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg