Forum
okey no jes bom tle pisala revijo z naslovom bravo.samu ne bo enak kukr je tisti bravo.
sestavljen bo iz:
1.trači o disneyevih zvezdah
2.moda
3.vaše težave/tu vi napišeste
4.vici
5.vaše kritike na revijo
6.osebna kartica tvojih najlubših zvezd

pliss berte jo!!!!!!!!!!!!!!!!!
in komentirejte ki bo res zanimiva
isabela the one
15. november 2010
15. november 2010
disneyeve zvezde!!!!!

PEVKI LEI MICHELE SLAVA STOPILA V GLAVO!!
iz zanesljivih virov smo izvedeli da je zvezdnici serije glee slava stopila v glavo.njeni best frendi poročajo da se z njo več ni mogoče pogovarjati. tudi z družino je takšna.mi se le sprašujemo do kdaj bo kakšna saj imamo rajši preproste punce.
vso srečo lea michele!!!!!
JUSTIN BIEBER HODI S PROBLEMATIČNO PUNCO!!
šok za vse njegove zveste oboževalke! začel je hoditi s svojo kolegico iz videa baby. ne smemo zanikati da punca ni lepa vendar vsi nekako nasprotujejo tej zvezi. punca je na interne objavila slike kjer je napol naga. znana pa je tudi po zvezi z znanim plesalcem. justin ima že dva razloga za ljubosumje. justin kar navadi se! teh razlogov bo vse več.
punca itak hodi ss tabo samo zato ker si slaven in si njena odskočna deska za njeno nadaljno pot k slavi. dokler tega neboš sam pogruntal pa.................tudi tebi veliko sreče saj jo boš potreboval!
15. november 2010
Next
15. november 2010
LADY GAGA ŠOKIRALA SVET!!!
oh to dekle pa res nima meja pri modi. očitno je obsedena ss tem da je rada v središču pozornosti. zadnjič je šokirala na letošnjih mtv vma nagradah. pojavila se je v obleki iz govejega surovega mesa! ko je tisti večer njen oblikovalec ji delal pričesko je povedal da njena obleka ni prijetno dišala in da je bila polna muh. iiiiiiiiiivvvvvvvvvv.
bbbbrrrruuuuuuuhhhhhh.
15. november 2010
moda
vas zanima kaj je trenutno in in out????
in!!!!
-pink ustnice
-jeans vseh barv
-kratki plašči(naj bodo čim bolj pisani,najbolj zaželene barve : roza,bez,temno modra)
-dežniki različnih barv
-majice s kapuco
-obvezni skodrani lasje(čimprej pojdi k frizerki!!!!!!!!!)
-črne motoristične jakne
15. november 2010
out!!!!
-velika očala
-pretemno naličene oči v kontrastu s svetlimi ustnicami
-razpokana koža
15. november 2010
ODKRIJ SVOJO BARVO ŠMINKE!!
1.IZJEMNO SVETLA POLT!
-nežno rožnata
2.BLEDO OLIVNA KOŽA!
-toplo rjavi toni
-barva oranžnih koral
3.RJAVA POLT!
-rožnata
-bronasta
-zemeljske barve
4.TEMNO RJAVA POLT1
-bledo rožnata
-svetlo rjava
15. november 2010
ZAKAJ SE VSE BOLJ REDIM????
1.NEPRAVILNA PREHRANA

2.SKRITE KALORIJE

3PREMALO GIBANJA

4.DEPRESIJA

5.KONTRACEPCIJA

6.NEPRAVILNO DELOVANJE ŠČITNICE
15. november 2010
VICI!!

1.FANTJE SO KOT STRANIŠČE.ALI SO ZASEDENI ALI PA UPAZANI

2. SO KOT BOMBONI. KO POSKUSIŠ ENEGA SI POSKUSILA VSE

3. SO KOT REKLAME NE SMEŠ VERJETI NITI BESEDE.
IZJAVA TEDNA!!!
RADA BI NOVE PRIJATELJE!!! TI ŽE NA PAMET VEDO VSE MOJE FINTE!!!!
15. november 2010
KARTICA TVOJE ZVEZDE!!

IME marshall bruce mathers
STAROST 37 let
zda
15. november 2010
zdej pa napište tuki vaše težave pa kaj bi radi v naslednji reviji!

do takrat pa.........
več komentov plisss

isabela the one
15. november 2010
HAAI!
ušeč mi je tvoja ideja o reviji, amapak vsa besedila v časopisih so objektivna..tko da bolj paz na to..drgačč pa superr res!!!!!!!!!!!!!!!!!! in super so tisti vici XD
15. november 2010
tenx
no bo kdu svoj problem dal tuki???
sej lohku mi pošljeste tudi na osebca
16. november 2010
Ja Ja Js !
neve da še obstajam. Ka nei nardim da se boma spet vidla.?
Help Me !
sabrina girl / ZasKrbLjenKa / [=
19. november 2010
upraši tvojo teto ki je zdej pa tku.
upraši jo še zakaj ga ne poavabi vč k nji..........
drgači pa če je ta fant resnični love vate pa te ni pozabu.
če se bosta še srečala pa ga upraši za telefonsko...................
upam da sm ti kej pomagala

isabela the one
19. november 2010
Ja Si Ty.
19. november 2010
Moj Problemček

Jst sm tut v enga zalubena. Sva skupi v razredu. Pa se ful pogovarja z mano. Zdej sva zaenkrat sam prjatla, jst pa hočm mal več. Sam kako nej izvem če je on tut vame ??
Please, Help !

Medii13
19. november 2010
znaki ki kažejo če je fant zaljubljen u punco:
-zafrkava jo(vsaj malu)
-gleda jo v oči
-nasploh jo stalno gleda
če si ga kdaj nepričakovano zalotila ko te je gledal in je hitro odmaknil pogled je definitivno zaljubljen vate!
tudi če se stalno pogovarja ses tabo je dober znak.
povabi ga u kino ali na pijačo ali pa samo tako ven da gresta SAMO VIDVA!
po najmanj treh zmenkih ga na politiko uprašaj katera punca je u igri(to pomeni u katero je zaljubljen)
če bo tiho je vate.
lahko mu tudi poveš da si želiš nekaj več.

srečno!

isabela the one
20. november 2010
nwm moram se malo spomnit
20. november 2010
drgač
pa
bom
20. november 2010
Hvalaaa za nasvete. Bom probala
20. november 2010
ok
nzk
20. november 2010
zdj bom nadaljevala z drugo revijo!!!!!!!!!!!!!!!
20. november 2010
Ja dej Next
20. november 2010
EVA LONGORIA SE LOČUJE!!!
zvezdnica razočaranih gospodinj se ločuje. razlog za ločitev naj bi bil ta da jo je mož tony parker varal!!!! in to s skupno prijateljico!!!!
eva je tudi izjavila da se še vedno ljubita!
verjetno samo ona njega saj če bi jo ljubil je nebi varal!!!!!!!
eva pazi se takšnih moških!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HIŠO BIG BROTHER ZAPUSTILA TEJA IN ZLATKO!!!!!!!!!!!
kakšen šok!!! najbolj gledan resničnostni šov v sloveniji sta v enem dnevu zapustila dva stanovalca!! teja je hišo zapustila ker preveč pogreša svojo družino in fanta!
zlatko pa ker ni upošteval pravil hiše big brother!!
zlatko sam si si kriv!
20. november 2010
Nextii ???
24. november 2010
ja 0k
24. november 2010
DEMI LOVATO NA ZDRAVLJENJU!
znana disneyeva zvezdnica demi lovato je na zdravljenju češ da je zbolela za depresijo. vsi krivijo njenega bivšega joeja jonasa iz slavne skupine jonas brothers.
priznal ji je da vanjo sploh ni bil nikoli zaljubljen. žal ni povedal zakaj.
24. november 2010
VICI
Novi župnik je bil pred svojim prvim bogoslužjem tako nervozen, da iz sebe ni spravil niti besedice. Za nasvet je vprašal škofa. Ta mu svetuje, da naj pred mašo v kozarec vode kapne 2 kapljici tequille, to spije in tako ne bo več nervozen. Novi župnik je storil tako, ni bil več nervozen in šlo mu je dobro. Ko je novi župnik hotel oditi iz zakristije, je na mizi našel pismo, ki mu ga je napisal škof:
“Spoštovani župnik! Imam nekaj pripomb na vašo prvo mašo in upam, da se tak dogodek na naslednjem bogoslužju ne bo ponovil!
1. Na rob keliha ni potrebno zatikati nikakršnih limoninih rezin.
2. Kabina poleg oltarja je spovednica in ne WC.
3. Božjih zapovedi je 10 in ne cirka 12.
4. Apostolov je bilo 12 in ne približno 7.
5. Jezusa in apostole ne poimenujemo J.C. and the gang.
6. David je Golijata premagal z metom kamenja v glavo in ga ni nafiksal s kokainom do smrti.
7. Juda ne poimenujemo kurbin sin in Papeža ne poimenujemo El Padrino.
8. Bin Laden ni imel nikakršnega opravka z smrtjo Jezusa.
9. Blagoslovljena voda ni tam za umivanje obraza in vratu, temveč za blagoslavljanje.
10. Zakaj ste mašno vino spili z enim požirkom, zatem polizali sol z roke in na koncu ugriznili v rezino limone, mi tudi ni čisto jasno.
11. Predvsem pa ne smete moliti tako, da se vsedete na stopnico pred oltarjem in položite noge na sveto pismo.
12. Hostije niso mišljene kot prigrizek k vinu, ampak so namenjene vernikom.
13. Abraham ni bil Ata Smrk.
14. Povabilo k plesu ni tako slaba zamisel, vendar pa je skakanje v koloni skozi celotno cerkev šlo predaleč.
15. P… z majhnimi joškami je Devica Marija. Ni potrebe, da njen kip stalno objemate, poljubljate in ližete.
16. Tako imenovani Freak nad oltarjem je Jezus. In on tam tudi ne visi kar tako, temveč je pribit na križ.
17. Tisti, ki je stal v kotu cerkve pri pevskem zboru in katerega ste poimenovali transvestitska pederčina v dolgi kikli, sem bil jaz!
18. Naslednjič vas prosim, da daste 2 kapljici tequille v kozarec vode in ne 2 kapljici vode v kozarec tequille.
24. november 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg