Forum
Živjo !!! Ker sem videla , da je na forumu kar nekaj revijj , sem se odločila , da bom tudi jaz odprla podobno temo !!
Na začetku rabimm najmanj eno POMOČNICO - to pomeni da bove midve vodile to revijo !!!
Tista , ki se bo prva javila za mojo pomočnico bo bila pomočnica !

Naj NEXTAM ??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. april 2011
Bom začela !
09. april 2011
Artur Štern ima novo zaročenko: Seksi vremenarko Danico Lovenjak!
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko smo mislili, da smo videli že vse, nas je Artur Štern znova presenetil, ko je za roko zaprosil Danico Lovenjak!

Danica Lovenjak
Romanca med zmagovalcem resničnostnega šova Kmetija slavnih in bivšo seksi vremenarko se je začela v novi kuharski oddaji Riba na oko. Tam je Artur začel osvajati svelolaso Danico in ji ves večer delil komplimente, ki so kot kaže delovali.

Spletni portal Siol.net poroča, da je Artur vse prisotne popolnoma šokiral, ko je v oddajo, v kateri je kuhala Danica, s seboj prinesel tudi šopek rož in zaročni prstan, ki ga je Danica z veseljem sprejela!

A, seveda le kot simbol njunega prijateljstva.
09. april 2011
Angelina Jolie ljubosumna na Bradovo 23-letno soigralko
-----------------------------------------------------------------------------
Angelina naj bi bila ljubosumna na mlado Bello Heathcote, ki igra z njenim Bradom v filmu "Cogan's Trade".

Bella, 23-letna igralka, je mlada, lepa in talentirana, Angelina pa 'umira' od straha, da bo Brad podlegel šarmu dvakrat mlajše lepotice.

"Angelina se zaveda, da bi lahko Brad zelo hitro podlegel njeni lepoti. V prid ji ne gre niti dejstvo, da je v zadnjem času zelo negotova zaradi svojih let in izgleda," je izjavil vir.

Njeni paranoji je zelo verjetno botrovala tudi izjava mlade igralke, ki je izrazila željo, da bi z Bradom posnela razgaljeno sceno.

No, nekateri viri kljub vsemu trdijo, da se Brad in Bella sploh nista spoznala, kaj šele, da bi posnela skupno sceno.
09. april 2011
No ??
09. april 2011
ŽiVjO !! suzika 1234 bo MOJA POMOČNICA - midve bova vodile to revijo
09. april 2011
Mogoče !
09. april 2011
u106078
u106078
noo???
24. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani