Forum
Heii punce!
Nazaj sm z novo zgodbico. Nimam je še spisane, a se bom potrudila, da jo bom redno pisala... Sicer prihaja šola in dvomim, da bom imela veliko časa, vendar se bom trudila. Za vas.
Hvala Aaleyah, ki me je navdihnila z njenim pisanjem. Sicer niti zdaleč nisem tako dobra kot ona, vendar poskušam ... Njej posvečam celotno zgodbico.

PROLOG

Sovražila sem jo. Sovražila sem jo najbolj na svetu.
Sovražila sem to, da mi je speljala delo reporterke v službi. Zasedla je moje mesto in nič več nisem bila tako občudovana kot prej. Za sodelavce in šefa sem bila le še navadna smet.
Sovražila sem to, da mi je speljala zaročenca. Mojo ljubezen. Moje življenje. Moje vse. Posegla je v moje intimno življenje in razdrla vez med mano in Liamom.
Sovražila sem to, da se prijateljice niso več družile z mano. Nič več niso po službi šle z mano na pijačo. Nič več me niso klicale. Zaradi nje. Postala je pomembna. Ker je bila lepa, pametna ... Skratka, bila je boginja.
Vendar sem že imela načrt. Načrt, s katerim jo bom uničila.

Next
23. avgust 2017
Next
prolog mi je všeč
23. avgust 2017
belle
belle
Next! zanimiv prolog, bomo videli kaj se bo razvilo iz tega
23. avgust 2017
Next, zanimivo
26. avgust 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Next,pre zanimivo ženska!!
(vračam ker ti bereš mojo)
29. avgust 2017
Prolog se mi zdi ze zlo zanjimiv tkoda mislim da tvoja zgodba ogrooomno obeta...nadaljuj prosim!!
En velik Next
30. avgust 2017
Hvala vsem šestim <33
Še kakšen Next?
30. avgust 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
Next super prolog
30. avgust 2017
ti sam pisi naprej ...sele zdaj vidim cigava zgodba je haha
30. avgust 2017
Še preden dam gor Next, bi vas prosila oz. povedala, da bom začela pisat nov FanFiction. Tisti, ki ste brali moje zgodbice, verjetno veste, da sem pisala 2 ali 3 FanFictione, vendar sem pri vseh obupala že takoj na začetku
Rada bi, da bi tokratnji FF nekdo pisal z mano!
Tako da, prosim, vse tiste, ki ste nori na Luka Hemmingsa in dobro pišete ali ste nori na pisanje FF-jev, naj mi na zasebno sporočilo napišejo, da bi radi sodelovali z mano. Prosim še, da napišete PROLOG in izmed vseh bom izbrala najboljšega. S tistim bom potem pisala.
Hvala <33
30. avgust 2017
Prostovoljca za ff sm že našla tako da ne bo kdo mislil...
18. september 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg