Forum
Še ena zgodbica o One Direction. Tokrat jo bom pisala z dream< 3 .
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

''Nasmeh!'' Je vzkliknil fotograf, in na mojem obrazu se je pričaral nasmeh. Seveda ne pravi, le zakaj bi se iskreno smejala takemu tepcu? ''Sophie, pridi!'' Je vzkliknil William in že v naslednjem trenutku sem skočila v limuzino.
No, naj se predstavim. Sem Sophie, natančneje Sophie Mionette Somewood, priznana pevka. Z glasbo se ukvarjam že več kot pol leta. Stara sem 18, in čez približno štiri mesece dni bom dopolnila 19. Ponavadi me kličejo Mia, moji prijatelji pa me lahko kličejo tudi Sop, okrajšava za Sophie.

Imam enega brata ter eno sestro. Moj starejši brat je William. William Max Somewood. Star je 19 in pol. Je slaven košarkaš.

Moja mlajša sestra pa je Carrie Elizabeth Somewood. Stara je 15 let, in trenutno še obiskuje šolo, vendar se ji obeta igralska kariera, saj je že igrala v večih filmih.
[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=58796799[/img]
Trenutno živimo v London-u, v prestižni vili na robu mesta z mamo in očetom Somewood. Oče Jack je znan igralec golfa, mam Nancy je odlična stilistka ter modna oblikovalka.
Ja, lahko sem pohvalim, da je družina Somewood zelo znana. Že moja babica je bila manekenka ter igralka obenem.
No, pa se vrnimo v realnost.
''Si videla tisto fotografinjo? A ni bila sexy?'' Je vprašal Will, jaz pa sem ga grdo pogledala. Will je pravi ženskar. Zaradi tega smo imeli že težave, saj se je sparčkal z eno od mojih stilistk, katero so potem moji menedžerji samo zaradi njega odpustila. ''Kaj?'' Je vprašal, jaz pa sem privzdignila eno obrv, češ *TI, dobro veš kaj.*
''Že prav, sem že tiho.'' Je rekel, nato pa se naslonil nazaj na sedež. ''In zakaj Carrie ni prišla?'' Sem vprašala. ''Podpisat je šla neke papirja za nov film.'' Je odgovoril Will, jaz pa sem se nasmehnila.
''Tukaj smo.'' Je naznanil šofer, in naš služabnik Zack je prišel odpret vrata. ''Hvala Zack.'' Sem se zahvalila, nato pa sva z Will-om odšla v našo hišo...no, vilo. ''Mama, doma sva!'' Je vzkliknil Will, jaz pa sem svoj plašč obesila na obešalnik na hodniku. ''Oh, pozdravljena. Will, kako je bilo na tekmi?'' Je vprašala mama, ko je prišla v dnevno kar z kuhalnico v roki. ''Zmaga.'' Je odgovoril Will z nasmeškom, mama pa je pokazala palec navzgor. ''In kako je bilo v studiu Mia?'' Je vprašala še mene. ''Video bo kmalu posnet.'' Sem rekla ter se nasmehnila. Ravnokar v studio snemamo videospot za mojo novo pesem Invincible, ki je prav tako moj prvi singel...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mnejnje?
Next?
Boste redno brali?
:*
31. avgust 2012
next ja in redno bom brala pa še tvoja prva bralka sem
31. avgust 2012
u105435
u105435
OmH.!
ŠE ena prfekt zgodbica.!
NEEEXT.!< 333
Itaq da bom ti si moja best writer ever.!< 3
31. avgust 2012
Hvala ^^
31. avgust 2012
u105435
u105435
nikeei.!< 3
31. avgust 2012
u97794
u97794
neeeeeeeeeeeeeextt
seveda bom brala.si super pisateljica
31. avgust 2012
hvala ^^
31. avgust 2012
u105990
u105990
next
31. avgust 2012
u100534
u100534
Neext.!
Legendarna zgodbica bo, resnoo... =)
< 33
31. avgust 2012
neext
31. avgust 2012
u95985
u95985
neeext
31. avgust 2012
u73295
u73295
»Stella,odlična si. Kot vedno.«mi reče fotograf in sproži se bliskavica. Hitro spremenim pozo in se nasmehnem. Peter zadovoljno prikima in reče,da je snemanja konec. Olajšano zavzdihnem in komaj čakam,da si sezujem vrtoglavo visoke pete. Zares obožujem svoje delo,a še vedno nisem navajena na visoke pete. Stilistka mi pomaga,da se preoblečem in si odstranim ličila. »Peter,ali je vsaj kakšne fotografija dobra za naslovnico?«v upanju rečem in se zazrem v računalniški ekran. »Vse so fenomenalne. Res si fotogenična. Težka izbira bo.«mi reče in se zadovoljno nasmehne. »Hvala,Peter.«rečem fotografu in se poslovim. Pred vhodom me že čaka limuzina. Sedem vanjo in se nasmehnem. Uspelo mi je.

Sem Stella Jasmin Winters in stara sem 18 let. Sem priznana manekenka,ki še vedno ni dojela,da ji je v uspelo v modni industriji. Ravno se vračam iz snemanja za naslovnico revije Elle. Po pravici povedano sem mislila,da sem zanič. Drugi pa pravijo,da sem naraven talent. Svojo kariero sme začela pred nekaj meseci. Po naključju me je odkrila lastnica modne agencije in tako se je začela moja kariera. Rada imam naravo in se rada zabavam.

Imam tudi starejšo sestro Clarisse ali krajše Cara. Je moje popolno nasprotje. Ima prečudovite rdeče lase in je slavna igralka. Ravno zdaj snema svoj najnovejši film na Novi Zelandiji. Stara je 21 let.

Živim v Liverpoolu,drugače sem se rodila v Londonu. Oče je znan zdravnik,mame žal nimam,ker je umrla,ko mi je bilo 12 let. Vsak dan jo pogrešam. Bila je zdravnica in lahko rečem,da zelo dobra.

»Gospodična,prispeli smo.«mi reče voznik in mi odpre vrata. Zahvalim se mu in odidem v vilo. »Živjo,mala. Kako je bilo na snemanju?«mi reče moj pol brat Ethan. Pozabila sem ga omeniti. V resnici ni moj brat, ampak je sin moje mačehe. In z njim se razumem celo bolje kot s Caro. »Super.«sem rekla in začela sva se loviti po hiši. Tako da sva naredila pravo razdejanje.

31. avgust 2012
u105435
u105435
neext.!
31. avgust 2012
u97794
u97794
neeeeeeeeeeeeext
31. avgust 2012
u63958
u63958
neeeeeeeeext
31. avgust 2012
Še ena svetouna zgodbica
Itaak da bom redno brala
Neeeext
31. avgust 2012
neeeext
31. avgust 2012
u105435
u105435
Next nooo.!< 3
31. avgust 2012
next
31. avgust 2012
neext
31. avgust 2012
next!
31. avgust 2012
Next
31. avgust 2012
u105994
u105994
neeext ;3
31. avgust 2012
u99725
u99725
neeext!
in seveda bom tvoja redna bralkaa!
31. avgust 2012
Neeeext
31. avgust 2012
u73295
u73295
*Stella*

»Ethan,nehaj!«sem rekla in se začela smejati. Včasih zna biti res nadležen. Preveč nadležen. »Prav.«je v smehu rekel in mi pokazal jezik. Obnaša se kot petletni otrok ne pa kot dvajsetletnik. »Otročji si.«sem rekla in prekrižala roke. »Ti tudi.«je nadaljeval s svojimi izjavami. Jezno sem ga pogledala in začela sva se loviti. Ko sva se lovila okoli mize,se je gospod Štor spotaknil ob mizo in razbila se je steklena vaza. »Ethan,Stella kaj počneta!?«je vzkliknila Leanne,moja mačeha. »Ethan,Stella kaj počneta!«jo je Ethan začel oponašati. Oba sva se začela še bolj smejati. Grdo naju je pogledala in skoraj zavpila: »Pospravita.« »Saj nisva midva zadolžena za to.«je ugovarjal Ethan.

Vseeno sva morala pospraviti. »Nič se mi ne da.«sem rekla in se dobesedno zrušila na kavč. »Hvala enako.«je rekel in sedel zraven mene. Vsaj pospravila sva. Leanne zna biti včasih res prava tečnoba. »Grem.«sem rekla. »Kam pa?« »Sestanek z agencijo.«sem rekla in se poslovila od brata.
31. avgust 2012
u97794
u97794
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. avgust 2012
Neeeext
31. avgust 2012
Sophie;

''V FILMU BOM IMELA GLAVNO VLOGO!'' Se je tedaj zadrla Carrie in veselo je pritekla v dnevno sobo, zanjo pa je prišel oče z palico za golf. ''Čestitke.'' Ji je čestitala mama ter jo objela, nato pa sva jo objela če midva z Will-om. ''In še eno presenečenje imam zate.'' Sem rekla, ona pa me je polna upanja pogledala. ''Kaj?'' Je veselo vzkliknila. ''Igrala boš v mojem videospotu, kot mlajšo jaz.'' Sem rekla, ona pa se je na široko nasmehnila. ''SOPHIE...MISLIM, MIA, TI SI NAJBOLJŠA SIS NA SVETU!'' Je vzkliknila ter se mi obesila za vrat. ''Ja, seveda.'' Sem tiho rekla, ona pa me je v šali jezno pogledala, nato pa smo vsi planili v smeh. ''In kdaj bo snemanje videospota?'' Je vprašala mama. ''Čez približno teden začnemo, trenutno še snemamo nasploh pesem. Carrie pa svoj del snemala dva dni za menoj.'' Sem povedala, oče, mama in Carrie pa so se nasmehnili. ''Kul si.'' Je rekla Carrie, jaz pa sem se zasmejala. ''Joj, čisto sem pozabila na špagete.'' Je vzkliknila mama ter stekla v kuhinjo. Oče, Will, jaz in Carrie smo se spogledali nato planili v blazen krohot. To pa je naša mama.
''KOSILO!'' Se je tedaj vzkliknila mama, Carrie in Will pa sta takoj stekla v jedilnico. ''Oče, ugasnila bom TV, če se ne odlepiš od njega.'' Sem rekla, ter ga nagajivo pogledala. ''Samo to, ne vidiš da je nogomet?'' Je vprašal, jaz pa sme zmajal z glavo, nato pa izklopila TV. ''SOPHIE MIONETTE!'' Je vzkliknil. Nekaj časa sva zrla drug v drugega, nato pa planila v smeh ter se odpravili k mizi...
31. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg