Forum
u47732
u47732
Moja prva zgodba..gre se o punci, ki ima v življenju toliko sanj, da ne pozna več resničnega življenja
04. maj 2011
u45226
u45226
Piš Piš Piš Next xD
05. maj 2011
u47732
u47732
hey...moje ime je Alice in sem stara 18 let. Pred 5 leti sem bila prava katastrofa (domišljaja sem si vsako stvar). Vsako jutro ko sem se ob 7 zbudila sem pogledala proti moji omari in si predstavljala, da pred mano stoji velika omara pouno lepih in sexy oblek...ubistvu pa so bile samo trije rdečo črni puloverji in 2 vounene hlače, ki so mi že bile stokrat premale.
Oblekla sem 1 pulover in ene črne vounene hlače in se hecala da stopam v najlepši obleki po rdeči preprogi (hodila sem po navadlem belem tepihu).
nato sem pograbila svoj telefon, ki je biu takšen kot da je iz kamene dobe in sem šla po stopnicah v sestrino sobo...ko sem vstopila sem zagledala njo in njenega fanta, kako spita. Hitro sem zbudila sestro in si mislila da sem zbudila svojo slavno prijateljico Britney Spears. Takoj se je začela dreti namene kaj jo zbujam tako hitro. Ampak ker sem si mislila da mi pravi JOJ, SI ŽE BUDNA PA SEM MISLILA KAKO BOM PRIPRAVILA ZAJTRK ZA TEBE sem rekla svoji sestri "no, škoda da sem se potem zbudila tako hitro". Sestra me je ob tem čudno gledala in ni imela nobenega komentarja več, zato sem ponosno odšla iz njene sobe, ker sem jo utišala
Plesala sem po hodniku kot nora, kajti zazdelo se mi je da me gleda sexy tip kako plešem. Ubistvu pa je tam stau moj očka (joj kako me je bilo sram). Nato sem hitro pograbila torbo in hitro šla iz hiše. Ampak ko sem stopila čez vrate in pogedala proti cesti sem videla najlepšo osebo kar jih je možno. Stopila sem bližje in ga pozravila, ampak on me je samo čudno pogledau in rekel...
05. maj 2011
u45226
u45226
Next !!
05. maj 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. maj 2011
u47732
u47732
ne bom napisala novo...kr mam malo nextou
05. maj 2011
next next next next next
05. maj 2011
u47880
u47880
next!!
05. maj 2011
u47732
u47732
idite rajš prebrat NAPAČNA SMER!
05. maj 2011
u47732
u47732
čudno pogledau in rekel....ej zakaj ti pozravlaš MENE?? Bilo me je sram....pozravla sem najlepšega fanta na šoli.....Ampak na srečo je šel mimo. Drugače mi je zelo všeč samo kaj če se nemorem z nji pogovarjati niti v živo.
Odločila sem se da bom ga zasledovala in ga dobro spoznala, zato sem šla za njim v šolo.
Že takoj ko sem prišla v šolo sem zagledala svoje sošolke. Vse me sovražijo, razen z eno sva prijatlci (Leya)
05. maj 2011
Neext hudo pišeš!!:]
http://www.igre123.com/forum/tema/moj-dnevnik/16497/5 proosim še prebereš mojo zgodbico in če ti je všeč napiši com next :] hvala!!
ps: upam da nisi jezna ker sem to objavila !!:]
HF
23. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg