Forum
nvm kaj se mi bo zgodilo vendar bo razburljivo
19. januar 2015
neext
19. januar 2015
ok jutri pride bom datume zravn pisala kdaj se je zgodilo
19. januar 2015
okei
19. januar 2015
Ime: Pia
Starost: 11
priljubljenost v šoli: 1%
ocene v redovalnici: same 5
vzdevek: pica
važičke in fantje mi pravijo: piflarka
jaz: zguba
Dans sem se privlekla iz šole. Z mojo bff sem se skregala. FOR EVER. Nikoli več ne bove prijateljice. Moj lajf je tko zanič. No ok mam še eno frendico katjo. Sem v sošolca Roka in Domna. Vem da se čudite ampak sem v oba ker nevem v kerega bi bla. Imam tudi sestro Kajo. Igram klavir 5 let. Sovražim šolske važičke in sošolkino petje. Nimam fanta ker ga še ne potrebujem. Pa vsak dan preberem okoli 100 strani knjige.
20. januar 2015
in rada imam mir pred svetom s knjigo v roki
20. januar 2015
u182857
u182857
vem kako je ampak je moja priljubljenost zdaj na 89%
20. januar 2015
u182857
u182857
next
20. januar 2015
NEEEXT
20. januar 2015
Šli bomo s šolo smučat in danes smo imeli sestanek. V petek bom morala iti spat k važički Evi kar mi ni všeč najhujše dans pa je da sem se do 22.00 učila matematiko in mi je učitelca dala 4. Razmišljam ali sta Rok in Domen v mene. Itak sem zguba kdo me bo pogledal. DRIN;DRIN kaj je to? sporočilo:
Nelli: sori nisem ravnala prav ko sem te zapustila in ti rekla da nisve več prijateljici...
Jaz: ne odpustim mam boljšo prijateljico
Cele dneve jo ignoriram če se pa morem z njo pogovarjat pa sem do nje nesramna. Briga me! Mogla bi si najt fanta nekoga ki bi me lahko objel in mi govoril lepe besede. Starši niso isto. Dans bom začela lov na fanta. Začela bom z preobrazbo. Šla bom k frizerju da mi poreže lase. Potem bom filtrirala in na koncu vprašala. Vem da to ne bo hitro in enostavno ampak... To bo moja skrivnost. Upam da bom lahko začela živet. HM mogoče je pa še malo prehitro. Spustila bom vajeti naj usoda naredi svoje. Naj me povzdigne ali pokonča. Nelli pa se naj jebe. Naj bo s to Robertino in Petro. In vse važičke upam da me bodo pustile na miru. DRIN,DRIN... Pogledam in samo izustim:
"Kaaaaaj?"
Je zanimivo?
next?
če je bedno povejte bom nehala pisat
21. januar 2015
next
ja
neee piši naprej
21. januar 2015
u182857
u182857
ja next
21. januar 2015
"Kaaaaj?" Domen mi je napisal če pridem na skyp. Takoj sem se pojavila in nekaj časa sva se pogovarjala. Danes sem se postrigla. Vesela sem da sem zbrala pogum. Všeč sem si. Verjetno bodo imele važičke spet pripombe. Sedaj se pogovarjam z bff Katjo in ji pravim kaj smo delali v šoli. Manjkala je ker je bila zelo bleda in se ni ok počutila.

sori da je next kratek samo nimam dans časa jutri pride en dolg
22. januar 2015
u182857
u182857
next
22. januar 2015
nexttt
22. januar 2015
Neeext
23. januar 2015
nnnnnnnneeeeeeeeeexxxxxtttttttttttt+ nova tu ki
P.S. ful je fajnnnnn in zanimiv!!!!!!!!!!
29. januar 2015
ok hvala za podporo

Danes sem imela klavirski nastop. Zvijalo mi je že po domače v trebuhu. Zmeraj pred nastopom se mi zavrti. Poslušaš ostale in pol si ti na vrsti. Se zmotiš in se še celi nastop naprej sekiraš. No dans je bla taka situacija. Bila sem doma pri domnu tudi. Manjkal je in sem mu nesla papirje. Wuw so oni bogati. imajo v hiši masažni stol, zunanji wc, pianino, jahto... omgg kolko vsega majoo. Zdaj na hitro kracam nalogo kajti sem najboljša v razredu in če enkrat pozabim nalogo je že zločin jutri torej v petek grem spat k evi. midve sploh nisve prijatelce ampak ona vse v razredu ko ji je dolgcajt prisili da gremo k njej. katja moja bff je bla tam že dostikrat. in to na tisi petek ko sve se midve menile za prespat. P.S. jaz še nisem bla pri katji. oni niso bogati niso pa ravno klošarji ne hodijo na morje. katja je super prijatelca pa fajn je ko ne govori okol da mamo mi doma vzidan bazen. vsi v razredu sploh ne vejo da bi mi imeli kdaj kak zazidan bazen. in ne nismo bogati. Mi smo srednje bogati nimamo ogomno dnarja
Aja pa nova frizura mi je všeč.

next?
29. januar 2015
fulllll fajn. itak da NNNEEEEXXXXXXXTTTTT!!!!!!!
29. januar 2015
neeext
P.S.: Supr je
30. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg