Forum
Usedem se za računalnik, odprem internet ter se vpišem na gmail.

Čaka me sveža pošta, prvo pogledam nekaj obvestil od facebooka potem pa vidim da mi je pisala ena od mojih najboljših prijateljic.Z Karin sva prijateljice že od vrtca , Viola pa se nama je pridružila v tretjem razredu, od tedaj tičimo skupaj vedno in povsod.Družimo se tudi z Zojo in Mariso .Odprem sporočilo, skoraj me mine da bi prebrala ker je tooooloko napisanega.Začnem brati,

al naj nextam

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. december 2011
u67252
u67252
Nexttiću:$
06. december 2011
Karin:

Heiii! Kk si?? Me te že full pogrešamo pa čeprav te ni šele en dan.Oki nej ti povem ka se je dans kej pogajal. Fulll faini dan je biu pa ful se je dogajal =)! No pro smo mi bli gorih u učilnici pa vidmo k Viola stop iz avta, pa s skor zaleti v Aleksa.( Aleks je prijatelj mojega starejšega brata in jaz nisem čisto ravnodušna do njega)Pozdravita se, pol pa se še full doug pogovarjata o nevem čemu.Pol stopta korak bliže, spet se pogovarjata in veš ka je pol??? Zaližeta se, kr tko usem nam na očeh.

Veš kk sn bla šokirana.Oki pol pride gor, itak da smo jo usi napadl da ka je blo pa zej to, Na njeno srečo je glih u tistem trenutko stopla not Mosbrukerca tko da se je začeu pouk.Mja nč ni blo kj pač enih par je blo uprašanih mi nismo delal pa nč posebnga.Pol je kooončn zvonil tko da smo šli u slovko.Itak da je Kura zamujala usaj 15 min, tko da smo mel cajt da smo se menl,Viola mi je mogla razložit še stvari k so se zgodile z Aleksom.

No pol je pršla Kura u razred pa smo se še useen menl, oziroma Viola se je kr naprej neki obračala nazaj k Sanji pa se režala z njo.Enih trikrat sn ji rekla da nj neha k je bla ful glasna, no pol jo je pa itak pred tablo poklicala, jo je o glagolu sprašvala pa nii niti pikice vedla.K je pršla nazaj jo je pa presedla tja k Maju, aja pa še Kajo je tut presedla, tja na tist mest kjer ponavad ti sediš.No pol je blo kooončn konc ure tko da smo šli na malco,hehe mel med za malco, pol smo se menle z Liamom pa Liamom do 20 do 10.

Pol je bla matka itak Ančke ni blo tko da nismo nč delal, nasledno uro smo špilale Activiti joooo se z metko skregale zarad ene peščene ureee grrrr.Aja no pol je bla malca, se ne spounem glih ka je blo uglaunem pol smo šle pa vn zato k je Mirko šou zram tamalih na fuzbal.Pač tja je pršu pa pol Fifi k je meu konc šole.Pa pro sta se tam z Zojo neki šlatala pa to, pol sta šla na un mest k se ponavad z Domenom dobita pa se tam neki menta pa tko, veš kk smo ble radovedne!! Pol pa prideta nazaj na igrišče in jih zajbavamo da se ne upata zaliznat, in veš ka kr tam na sred igrišča sta se…js nism mogla vrjet da sta se res!!Aja pa ka se je še kj dogajal ja no Migi k je prletu po žogo naju e z Violo po riti užgau…

Šit no nism vedla da je zj un tak postau =)em…no nwm več ka bi ti še kj povedla uglavnem blo je zloo razburljivo…aja pozabla sn ti povedat da pač k smo špilal fuzbal smo Maju rekle da smoo žejne da nj nam prnese kj za pit(Maj živi 50m od pole) no in pol nas je povabu kr u stanovanje.

Mmmm veš kk dišijo njegove rjuhe, haha smo se šli kr grupiča js pa Viola pa Tini pa Maj .. haha uporabljajo isti mehčalec k Violini..oki zej ti pa res nimam kj za povedat, Upam da uživaš sama doma,

Bay -Bay mwa*
06. december 2011
u151216
u151216
next
15. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg