Forum
u123401
u123401
Tuki pišete zgodbe, ki so se vam že zgodile (npr. v povezavi z duhovi, Bloody Mary, ...)

Pa če bo katera zgodba ful dobr napisana, jo bom tud nagradila

Sodeluješ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. junij 2013
u123401
u123401
Pa ni nobene prijavnice, sam za info:*
23. junij 2013
u123401
u123401
Bom še js eno napisala, ki se mi je zgodila za primer

Moji starši so odšli na neko zabavo, odšla sta pa nekje ob devetih zvečer pa do štirih zjutraj, moja sestra pa je šla z njima, zato sem ostala čisto sama. Seveda sem bila tako kot večina zelo vesela, ampak to veselje ni trajalo dolgo. Starša sta mi še naročila, da naj ta čas pospravim stanovanje, potem pa lahko počem kar hočem. Ko sem res pospravila vso stanovanje, kot sta mi naročila, sem šla gledat TV. Neki časa je blo vse u redu, ko naenkrat zazvoni telefon, televizija pa se v isti sekundi ugasne. Kar tako, sama od sebe. Js sm hotela prižgati TV, ampak daljinec je bil tak kot da bi se pokvaril. Ni več šlo. V istem trenutku pa telefon sam ''dvigne'' čeprav bi ga morala js, pa ga sploh nisem. Nekaj časa je praketalo za slušalko, potem pa mi neznani glas pove: ''Česa se tako bojiš? Še začelo se ni.'' - in odloži. Bila sem zelo prestrašena in vse dokler nista prišla starša domov so se dogajale zelo grozljive stvari. Prižiganje in ugašanje luči, priklop in izklop televizije, prividi, itd. Starša mi seveda nista potem verjela niti besedice. In veste, zakaj se mi je to zgodilo? Ker sem pred nekaj urami pred tem, ko sta starša odšla, klicala duhove okrog neke sveče ...
23. junij 2013
u136975
u136975
next
15. julij 2013
Next
31. julij 2015
u129380
u129380
next
03. september 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani