Forum
Živijo . Sem Eva in napisala bom zgodbico o meni in mojih BFF vas pa prosim da berete. Mam najboljše BFF na svetu nekega dne smo se odločile , da si bomo zgradile hišo. (Zgodba bo malo izmišljena malo resnična )

Boš brala & Komentirala ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. januar 2011
next ?
18. januar 2011
u34611
u34611
ja next ja
18. januar 2011
ja bom zdele nextala samo comp gor nesm
18. januar 2011
V zgodbici nastopajo moje BFF :
Jasna
Denisa
Ines
Eva (jas)

Nekega dne smo se s prijateljicami dogovorile da si zgradimo hišo in se bomo tja same preselile .Hiša je bila vila...vsaka od nas je sanjala o lepem fantu. Ines o Petru , jas in Denisa o Justinu Biebru , Jasna pa o nikom saj je iskala svojo pravo ljubezen.
Slike bom dala zdaj (niso prave to kar bi rade ble..)
18. januar 2011
u34611
u34611
ok cool < 3
18. januar 2011
ops Jasna je Emely Osment***********+
18. januar 2011
jaaaaaaaa nextii ker je fuuul cooooooool < 3333
18. januar 2011
bom tkoj zdej ♥
18. januar 2011
Nekega jutra v zadnjem dnevu poletnih počitnic smo se z BFF odločile , da bomo žurale dokler se jutri ne začne šola . Bile smo sošolke stare 14 in 13 let. Imele smo se najrajši. No in odločile smo se , da gremo v kino . Potem smo se vsedle vsaka po dve . Jasna in Denisa sta si rezervirale sedeže skupaj in jaz in Ines. Ko smo prišli v kino so rekli , da imajo danes še posebnega gosta za na konec in da bo presenečenje. Ko sem poleg mene zagledala hot tipčka , preden se je film začel sem zardela in skoraj padla v komo saj je bil enak kot Justin . Ko sem se obrnila gor sem pogledala k Denisi in tudi poleg njej je sedel enak. Mislila sem da sanjam . Pojasnila sta , da sta dvojčka in da sta enaka kot Justin Bieber. Med filmom je bila zelo romantična scena in takrat sta naju z Deniso dvojčka nepričakovano poljubila . Od takrat naprej smo bili par. Mojemu je bilo ime Tim Denisin je bil pa Nik. Potem je končno prišel čas , da smo spoznali skrivnega gosta. Vsi smo komaj že čakali da izvemo kdo je to . In res. Napočil je trenutek da razglasim povabljenega gosta .. je povedal gospod napovedovalec.. In današnji skriti mladi gost , ki nam bo zapel nekaj pesmi je....Peter Vode ! Hitro smo letele k Ines in jo objele. Ines je padla v nezavest. Ko je Peter odpel 1 pesem se je zbudila . Potem je Peter zagledal Ines in je rekel..sedaj pa na oder vabim eno simpatično punco.. Ines je postala ljubosumna.. in Peter je poklical..nevem kako ti je ime ampak ti ki sediš poleg kolegice v črnem z rjavimi lasmi.. (ines je bila to ! ) Rekle smo ji.. Ines glej kakšno presenečenje smo ti pripravile.. ve ? Hvala. Denisa in jaz sma povedale , da je Ines. Ines je preden je šla na oder povedala da se nam zahvlajuje in da nam bo vrnila najboljše ste je še povedla . Potem sta skupaj z Petrom zapela pesem Sad Night , ker pa je Ines bila Petru tako všeč , jo je na koncu pesmi tudi Poljubil . Ines je bila zelo srečna . Slikala se je z njim in rekla , da bo slike drugi dan vzela s sabo v šolo . In res drugi dan je šola.. Ines še ni mogla verjeti da se je to res zgodilo prav njej..

next ?
18. januar 2011
povejte pod komentarje če nextam al ne
18. januar 2011
895
nexty
18. januar 2011
u34611
u34611
next next next < 3
18. januar 2011
u32492
u32492
NeXt NeXt NeXt
18. januar 2011
ja bom ♥
18. januar 2011
Potem je v šoli nesla slike na oglasno desko da so vsi videli . Pisalo je tudi Ines + Peter vsi so videli da sta par in nekatere so bile zelo ljubosumne. Jasna pa je bila še nesrečna ker ni še našla nove ljubezni. Želela si je nekoga, ki bi jo imel res rad. Potem smo nestrpno čakale nov dan v šoli - kaj se bo dogajalo bile smo na novi šoli. Ko smo se sprehodile po hoodniku šole in se pogovarjale, naenkrat mimo pride hot tip v katerega se Jasna takoj zatreska. Potem moramo v razred in Jasna opazi , da je v isstem razredu kot ona. Celo uro sta se samo gledala naenkrat pa k Jasni pride listek.. Živijo..jaz sem en izmed fantov v razredu..mislil sem no emn no..če bi bila moja punca ? Lepa si ♥
Jasna nam je pokazala in prikimale smo ji kar je pomenilo naj napiše ja . Jasna je tako napisala in potem smo vse imele fante . Minila je šola in prišle so poletne počitnice. Potem smo se odločile , da bomo skupaj šle na morje z letalom in potem še na izlete z vlakom. Gremo za 4 tedne smo si rekle - fantje pa itak zraven ! Komaj smo že čakale noro se bomo mele...! ♥ KOmi že use čakamo in gremo po shoppingih za oblačila - po Bikynke
18. januar 2011
next ? (jutri )
18. januar 2011
u34611
u34611
next
18. januar 2011
u32492
u32492
neXt... Ful je doraaa pa še eni fejkanjo kr je cool... sm js ne...XD
19. januar 2011
joj-... haha če so nori.. edino inx ma isto nejj ne zamerim k je prva mela. hvala za pohvale zdejle nextam
19. januar 2011
u34611
u34611
hhh eviii < 333333333
19. januar 2011
Na morje bomo šle v grčijo...Izvedele smo , da so tam zelo lepe punce. Ko smo prispele - seveda smo fante vzele zraven smo zagledale da so punce res lepe in lepše od nas. Naši fanti pa so rekli , da ni lepše od nas . Potem smo se poljubili in si šli rezervirat apartma - sami smo si kuhalli pa tudi ven smo šli jest.Ko je bilo zvečer ob 23:00 so se tam komaj odprle restavracije veni ker so bile večerne. Odločili smo se , da pojemo tam pizze in torte ljubezni Nato smo odšli spat. Drugi dan je zunaj bil pokazan plakat
Novi izbor za 4 slovenske top modelke ! 4 , ki zmagajo bodo dobile službo skupaj.. in prijavile smo se Jasna, Jas Eva, Denisa in Ines. Najhuje je bilo , da ko so nas sprejeli smo morale zapusiti fante. Ta top model je bil za 14 in 15 let - mlad lep top model. Potem smo se morale preseliti in telefone dati vkraj. Ko smo prišle v oddajo , smo dobili vsaka ogromen paket ki je bill darilo vstopa v oddajo , in v njem so bili najnovejši telefon , polnilec , slušalke , fuul lepe cunje , ki smo jih že drugi dan oblekle. Drug dan smo začeli z slikanjem in naredile smo naše prve malo modne fotografije . (Nagrada je Avto za 8 oseb , (Ravno za punce in vse naše fante ) in nagrada je 1600.0000 E. )
to si lahko lepo razdelimo če zmagamo... naše prve , malo modne fotografije :
Denisa :
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSF7CFWYOfRI_zrSIlUV75D0bxj8dxZc2YZPHzXNgy33s8av0SI
Jaz Eva :
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQIdYWr5bxU_lfWA8Ll4REjHKzxgpxyyiR09mf09ADYL6f1dDr2aQ
Jasna :
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0_5uFunO9Zbvj4In0aQsBpyisiOFlxcQSNB13S51TEhpMwDah
19. januar 2011
u34611
u34611
next < 3
19. januar 2011
ok bom jutri k me glava od treninga boli - kakšen komentar pa še useeno nebi škodu. ♥
19. januar 2011
u34887
u34887
NNNNEEEXXXXTTTTTT!!!!
19. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg