Forum
u17940
u17940
zdravo zdaj sem se odločil da bom začel pisati RESNIČNO zgodbo o mojem love life....... najprej bom na kratko povedal kaj se je dogajal v preteklosti pol bom pa vsak dan napisal kaj se mi je takrat zgodilo..... in bo kot neki dnevnik em pa komenterite da bom vedo če nadaljujem el ne.......

no js sm tine mojem bf pa je ime andraž no tk ga doben ne kliče ker ga vi kličemu žuža ker se piše žučko...... no prijatelja sva že dolgo prijateljstvo pa se je začelo zaradi glasbe ker sva oba rada poslušala in pela kar delava še dans isto glasbo in komade no uglavnem še pred pol leta sem imel punco ime ji je blo sabina. z andražem sva se kmalu začela menit tut o ljubezni in sedaj si vse poveva...... no on je bil zaljublejen v sošolko tjašo. no in ravno na njegov b-day (21.2.) sva z saby prekinla. no in pred kakima 2 mesecema sem se zaljubil v tjašo. sicer smo vsi trije zelo dobri prijatelji in se radi pogovarjamo obstajajo pa težave! npr. tjaša ima fanta klemena ki je po mnenju vseh na šoli mal čudn..... n in pred tednom dni nama je tudi povedala da sploh v ni v njega ampak hodi zraven njega iz usmiljenja ker se on tako trudi........ no je pa tudi to da napetost men nama z žučkotom raste in mislim da sva se rahlo oddaljila in nisva več tk dobra prjatla ker je med njama voja. Vojna za tjašo!

to je vse povejte če nadaljujem naslednjič bom na kratko napisal kaj se kej dogajl pol bom opa z opisom vsakega dne začel....... pa komentirite če je zanimivo ker če ni nebom več pisal......

nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. junij 2010
u15266
u15266
ja naprejjj !!
02. junij 2010
nadaljujjjjjjj ampk fuuuuul zanimiva zgodba!
tole bo še zanimiu!
02. junij 2010
u17940
u17940
no probleme mam tut z kklmenom ker mi teži da če še gdaj osvajam tjašo el pa se pogovrajam z njo da me bo namlato..... no tjaša zbira pogum da bi ga pustl.... je pa tut v tem fora da tjaša ni zaljubljkena vsaj tak mi je rekla al pa si neupa povedat da je v mene el pa pač mi noče povadat da je v žučkota ker bi me prizadelo......em polek tega mi greni življenje ena kaja keer je v mene js pa nisn v njo in mi sploh ni všeč in sem ji to tut prijazno povedal ampak nerazume in mi še kr teži zadje čase pa mi je všeč tudi prijateljica nika pa še za namečk mi saby kr naenkrat pošila neke srčke po gmail nwm mogoč bi rada nazj z mano bla ampak js sm že zalublen in polk tega pa mi še doma in v sql fulll vsi težijo pa ocene pa to.. tk da sn psihično skor na nuli čeprav tega nočem pokazzat frendom in sn vedno pravi sonček in vse spravim v dobro voljo no tak vsaj si pravjo.....na uglavnem preveč za mene še glavo mi bo razneslo grozaa ŽIVA GROZA............ zmešal se mi bo od vsega tega
03. junij 2010
naprej
...
03. junij 2010
u17940
u17940
OK NO DANES SVA Z ŽUČKOTOM IMELA PRLOŽNOST SE POGOVARJAT S TJAŠO TO JE RES REDKO KER SE PONAVADI POGOVARJA S KLEMENOM LAHKO SE MINIMO LE V ČETRTEK ČE MI2 Z ŽUČKOTOM ŠPRICAMA FOTO VIDEO IN POL NA AVTOBUSO ČE NIMAMO 8 UR TER V PONDELJEK PRI VEROUKU TER PO NJEM NA AVTOBSU RADA SE POGOVAREJA Z NAMA. DANES JE BILO SUPER!

NAPISAL BI ŠE KAD PA MORM JIT DOLL..... JU3 NAPIŠEM KA SE BO JU3 KEJ ZGODILO.....
03. junij 2010
u17940
u17940
PAPA.... =)
03. junij 2010
ok k boš lahko ti kr naprej!
03. junij 2010
u17940
u17940
dans nimam kej pametniga napisat ker se z tjašo nisn kej preveč meno ker ni blo prložnosti......
v ponedeljek sebom lahko spet pogovarjal z njo...... =)
04. junij 2010
hahahahaha ...
ok pa tkt!
samo da boš nadaljevou!
04. junij 2010
u17940
u17940
ja bom ja ej em nej še enkrat ponovim to je resnična zgodba ki seprevkar dogaje in sicer meni!
05. junij 2010
ja!!
sej si že na beginu povedu XD
sej bo sej bo ...
05. junij 2010
u41640
u41640
next
04. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg