Forum
Light_It_Up.420
Light_It_Up.420
Odločla sme se, da bom napisala resnično zgodbo o svjem življenju! Torej svoj življenjepis, opisala bom neki podrobnosti večinoma pa glavne stvari! Za vsak del rabim 4-nexte.

Boš čim bolj redno nextal/a to mojo zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. avgust 2012
Light_It_Up.420
Light_It_Up.420
Pač kot vedno vse se je začelo, ko sm se rodila
No ko sem bla stara 1-leto sem dobila pljučnico in prehlad naenkrat, stašri so me peljali k zdravniku kjer niso nič našli! Potem pa sta me peljala po 2 dneh k dežurnemu zdravniku, ker sem imela 41-vročine in sem bila menda zelo slabo! Zdravnik je rekel, da moram nujno v bolnico! V bolnišnici so povedali, da zdravniki niso nič našli, ker je plučnico prekril prehlad. Starši so bili obupani in niso vedeli kaj, bilo jih je strah za mene, zdravniki pa tudi niso hoteli povedati vse resnice, do takrat, ko sem bila malo boljše (po 4-dneh)! Potem so povedali, da sem bolše in še ostali del resnice ki so jo na začetku raje zamolčali! Starši so bili čisto prestrašeni, ko so jim zdravniki rekli, da če bi čakali še samo nekaj ur bi umrla!! Ampak sem bila bolše in nisem bila več v nevarnosti za smrt! V bolnišnici sem ostala še nekaj dni potem pa sem prišla domov.......
01. avgust 2012
next
01. avgust 2012
Light_It_Up.420
Light_It_Up.420
še 3-next-i
02. avgust 2012
next
13. avgust 2012
Light_It_Up.420
Light_It_Up.420
hvala uršky! pls še 2-next-a! Oglašujta prosim