Forum
Ta zgodba je izmišljena!

Vsi najbrž poznate legendo o Bloody Mary. Torej sedaj pa si bom izmislila drugo zgodbo ter ledendo o njej. Najprej bom napisala o Bloody Mary, nato pa bom še pisala kot punca, ki ji je ime Suzanne in bo zašla 'predaleč'. Pa še opozorilo: te zgodbe naj ne berejo osebe, ki so stare manj kot 12 let, ter tiste,ki jih je strah duhov ter podobnega...

Naj pišem??
21. junij 2012
ja dej itaq
21. junij 2012
u95334
u95334
Ne
21. junij 2012
ja dej prosm za mene
21. junij 2012
LEGENDA:
Legenda pravi takole:
Neko jutro se je Mary odpravila na vrt. Zalivala je rože. Naenkrat pa so vse rože ovenele. Ko je pogledala v zalivalko je otrpnila. V njej ni bilo vode, temveč kri! Zakričala je, spustila zalivalko na tla ter stekla do hiše in se drla: Mama! Oče!...
Ko je vstopila v hišo je na tleh videla listek. Na njem je pisalo: Ob polnoči! Pripravi se!
Še bolj se je prestrašila in stekla v kuhinjo da bi mami pokazala listek. Takrat pa ni našla mame, ampak še en listek na katerem je pisalo: Ne boš je več videla! Videla je le še temo.
Zbudila se je v bolnišnici. Zdravnik ji je povedal da so jo našli sosedi na vrtu. Ni mu upala povedati, za listek in vse kar se je zgodilo.
Ko je prišla domov se je stisnila v kot ter začela jokat. Slišala jo je soseda-Bella, ki je pila kavo na terasi. Prišla je do nje ter jo vprašala kaj se je zgodilo. Mary ji je vse povedala. Bella jo je le poslušala, reči pa ni želela ničesar. Ko ji je Mary vse povedala je zavladala tišina. Nato pa je Bella spregovorila: Zopet se bo vse zgodilo… In je vstala in v tišini odšla. Mary se je čez nekaj časa spomnila da bi lahko odšla na podstrešje, poiskati nekaj starih slik. Mogoče pa bi lahko ugotovila o čem je Bella govorila. Ko je prišla na podstrešje jo je spreletel srh. Pogoltnila je slino in stopila korak naprej. Zagledala je staro kramo, obleke… Kal kmalu pa je zagledala,kar je iskala- album. Ko ga je odprla je skoraj omedlela. Na VSEH slikah je bila izrezana. Slike, na katerih pa je bila sama pa so izginile. Takoj je stekla k telefonu, pa je bil telefon kot pokvarjen. Stekla je do vhodnih vrat,pa so bile tudi te zaklenjene. Ni več vedela kaj naj ko je zaslišala: OB POLNOČI! Obrnila se je,ko je zagledala….
next?
Aja pa če nočete da nextam ni treba nč pisat :$$ -brez zamere
21. junij 2012
ja no nextiiiiiii
21. junij 2012
u82298
u82298
nextiiiiiii
21. junij 2012
Miš! Bila je gromozanska! Sedela je in jo milo gledala. Mary se je zasmilila in ji je rekla: Ooo, uboga miška! Najbrž te je strah? Kajne? Naenkrat pa se je miš spremenila v kri. Mary se je tako ustrašila, da je padla na tla. Hitro je pograbila staro knjigo, v kateri so bila zapisana prekletstva. Naenkrat pa .-------------------------------------------------------------------TEMA!!!
Naslednji dan so jo našli mrtvo. Bila je vsa krvava in na roki je imela napisano z njeno krvjo- svaril sem vas vse! Ugotovili so tudi da je umrla točno ob.. POLNOČI! Bella je vsa nesrečna vse razložila policajem in znanstvenikom, a ji niso verjeli.
TOREJ: legenda pravi,da vsak ki odpre knjigo prekletstva ali pa na vrtu iz zalivalne natoči vodo (v jame) v obliki M-ja ali pa na podstrešju najde staro knjigo na katero da kapljico krvi;
temu človeku se v življenju zgodijo same grozne stvari in umre točno ob polnoči.
NEXTAM??
21. junij 2012
ja dej če hočs
21. junij 2012
aa..a ni vredu? pač prašam kr pol brez veze da pišem
21. junij 2012
ja uredu je sploh pa moja frendica je probala uno nardit neki da jo vidiš
21. junij 2012
kaj se je zgodilo? o
21. junij 2012
pa rekla mi je da jo je vidla ja sam da baje ce pogledas nazaj torej ona jo je vidla u ogledalu ce pogledas nazaj ti lahk kj nardi zato je pol hitr odklenla vrata pa šla vn. sam js nebi probala ko nism za take sam ona pa use živo dela tut neke duhove je priklicvala pa to sej veš
21. junij 2012
omg nebi js to šla ;D sj isto nism za to pač za klicanje duhov pa to ... okej sej lahka ju3 nextam anee? Grem gledat Policijsko akademijo
21. junij 2012
ja itak ti kr se vidma jutr cawcaw
21. junij 2012
Čau Čau :**
21. junij 2012
Okej...nextam:* sori,mal je kratek.
Zvečer sem povabila Rose in Kelly na pižamo party. Vse smo se tega zelo veselile. Zmenile smo se tudi, da se dobimo pred mojo hišo ob 20.00.
Ura je bila že 18.00. Morala je še vse pripravit. Postelje, kokice… ,,Hmm..lahko bi tudi šla na podstrešje po kostume!'' Ko je prišla do vrha stopnic je pogoltnila slino in vstopila. Na vrhu omare je zagledala škatlo s kostumi. Vzela jo je dol, na vrhu omare pa je še vseeno nekaj ležalo. Pogledala je. Ko je vzela stvar v roke je ugotovila kaj je. Bila je stara knjiga o ,Temačnost!' Odprla sm jo ko je naenkrat….
NEXT??
22. junij 2012
next!
22. junij 2012
next
22. junij 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. junij 2012
pls nexti
22. junij 2012
ewooo!
Poknalo! Ozrla sem se in zagledala razbito omaro. Ustrašila sem se in stekla po stopnicah. Zdelo se mi je zelo čudno, ker sem ves čas slišala glas, ki je prihajal iz dna omare. Govoril je nekaj takega: ,,pridiii!'' Bilo me je zelo strah,saj je bil ton glasa grozen! Vsedla sem se na sedežno in razmišljala o vsem. Naenkrat pa je zazvonilo. Pogledala sem na uro. Ta je bila točno 20.00. Vedela sem da sta prijateljici. Stopila sem do vrat in jih odprla. Bili sta prijateljici in takoj sem jima skočila v objem. Vse sem jima povedala. Bili sta malo prestrašeni in Kelly je rekla,da moramo ugotoviti kaj se skriva v knjigi: ,Temačnost!' Odšle smo na podstrešje, odprle vrata in stopile do knjige. Bila je zelo prašna in stara. Kelly je bila najpogumnejša zato je knjigo prijela v roke jo obrnila in na njej videla…
22. junij 2012
next!
22. junij 2012
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
22. junij 2012
Znak. S prijateljicami smo tekle do računalnika. Hitro sem vtipkala kodo, ki je bila zapisana pod znakom. Na internetu je odprlo 123.000.938 zadetkov. Vse smo preiskale. Nič. Kmalu pa na knjigi najdemo drobni tisk. Pisalo je: v kro.. ……! Le to smo znale razbrati iz razmazanih besed. Kmalu sem se spomnila da imamo v omari spominov. V njej so shranjeni vsi naši spomini, stare knjige… Odprle smo jo. Iz nje se je kar vsulo knjig in albumov. Ko smo vse prebrskale, smo na koncu našle nekaj knjig ki se začnejo na črko K. To so bile: Krona Zaveze, Krellyin dnevnik, Krzno Smrti, Kelih Poštenih. Vse smo prelistale, a nismo našle nič pametnega. Skoraj smo že obupale, ko sem se spolnila na pesem, ki mi jo je vsak večer prepevala babica.
PESEM:
Kmalu bo polnoč in prišel bo na plan,
brskaš po knjigah, a nič ne najdeš
ampak nikar ne obupaj saj rešitev je tu,
na zgornji polici, v zgornjem predalu
tam je raste rešitev!
Vse smo se spogledale, nato pa zdirjale po stopnicah navzgor, na podstrešje.
NEXTAM?
22. junij 2012
nexti nujno morš crknu bom od radovednsti
22. junij 2012
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
22. junij 2012
Odprla sem razbito omaro, na zgornjo polico, v zgornji predal. Odprla sem ga in v njem je ležala knjiga z naslovom: Krona poguma. Rose se je začela jokati, Kelly jo je začela tolažiti, jaz pa sem brskala po knjigi. V njej sem našla neka navodila. Začela sem jih brati naglas. Pisalo je: ,,Ta knjiga se uporablja za varno klicanje duhov….'' Na koncu pa je pisalo: ,,Vse to ima posledico na knjigi Temačnost!!'' Rose je začela zelo težko dihati. Kelly je šla odpret okno in naenkrat je iz nežnega vetra nastal ………………….
NEXTAM?!? (3 nexti morajo bit do ju3 sicer preneham pisati)
22. junij 2012
next
22. junij 2012
next
22. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg