Forum
u41091
u41091
Prejšnih zgodb nism dokončala, ker se mi ni dal, zato bom napisala svojo resnično govorila bo o ljubezni seveda. če je kkšno zanimanje napiš v koment da začnem sploh
17. julij 2011
nexti!
sliš se dobr
17. julij 2011
u41091
u41091
[Opozorilo: imena ne bojo resnična XD če te ful zanima kdo ali kaj nastopa v zgodbi pa kake zgledajo osebe povej po zasebcu pa mogoč zveš pa zgodba je zlo posrečena in zgleda neresnična ampak vrjemte da se je to vse dogajal in se še zmer dogaja ;D]

Vse se je začelo ko sem pred nekaj meseci stopila v šolo in so se moje sošolke zbrale pred največjo važičko v našem razredu. Govora je bilo o nekem fantu s facebooka. Seveda nisem hotela izstopati zato sem se pogovoru priključila. »zaljubljena sem. In to od slik.« je govorila Nina in vse so jo napeto poslušale. Ko je končala s svojo obnovo internetnega pogovora med njima so vse hotele slišati njegovo ime in priimek da ga poiščejo. Nevem zakaj ampak to ime mi je ostalo v glavi vse do doma. Ko sem stopila domov in prižgala računalnik sem tega fanta takoj poiskala na Fb-ju. In zdel se mi je lep. Nič posebnega, ampak vredu. Naslednji dan sem v šoli svoji najboljši prijateljici Darji povedala da Žiga (fant is Fb-ja) sploh ni tako lep. Strinjala se je z mano saj ga je tudi ona poiskala. Nažalost je vse slišala Nina in me nadrla, da sem samo ljubosumna. Mislim, halo? Hotela sem ji že nekaj reči nazaj pa sem se zadržala. Nisem se hotela skregati z njo, saj bi se potem skregala s celim razredom. No, naslendji dan sem izvedela nekaj kar so vedeli že vsi samo jaz ne, pa bi ravno jaz to morala vedeti...
17. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg