Forum
Vem! Nebi smela napisat zgodbe,ker je hudo.Pa kaj?! Napisala vam bom resnično zgodbo,ki se je dogajala v šoli,na igrišču,msn-ju. Ta zgodba se je dogajala glih meni...
03. avgust 2010
u23600
u23600
povej kej nee ??
03. avgust 2010
u25805
u25805
*-*
PIŠI!
03. avgust 2010
u23600
u23600
PIŠII !! *__*
03. avgust 2010
UVOD:
Ime mi je Vanesa,stara sem 12 let,kmalu bom 13.Pišem se Vrbančič in sem edinka.Zaljubila sem se.Čisto sveže!
1.DEL!
Mama mi požvižga in me zbudi.Poklicat me je mogla 3x,da sem se zbudila.A sem še ležala in gledala v strop.Končno sem se vstala in odšla na wc.Nato sem odšla v sobo si po stvari.Oblekla se sem,vzela bundo in torbo ter odšla v kuhinjo.Zajtrkovala nisem,saj se mi ni dalo.Ko je bila ura 7:00 sem se obula in še počakala 10 minut.Ob uri 7:10 sem mami povedala adijo in odšla na avtobusno postajo.Poklicala sem mojo b.f.f Gabrijelo (Gabiko) in ji povedala,da sem se zaljubla v "Roka!" Njenega sošolca! Bila je v šoku.Prekinili sva,saj je prišel avtobus in sem šla počasi po stopnicah navzgor..Vsedla sem se k Gabiki in klepetali sva.Ko je bus prišel do šole sva šle še v trgovino in nato v šolo.Ko je bila ura 8:00 smo se B.F.F objele in odšle k uri!! Hitro je ura minila in bila je malica.Tisti dan je že Rok vedo,da sem v njega,saj sem mu napisala po fonu,da sem v njega,a on je imel že punco.Urško! Malce sem bila razočarana,saj sem vedela."Oh,moja nesrečna ljubezen.".Zadno uro smo imeli telovadbo (deklice) in smo lahko delale kaj smo želele.Jaz,Melanie in Zamire smo se vsedle in si govorile o ljubezni..Odločile smo se,da moram narediti Roka lobosumnega.(to si je Melika zmislila.xD)A kak??
V NADAJEVANJU:
Kaj se je dogajalo zvečer doma zveste v 2.delu. (:
Komentarji,next???
03. avgust 2010
u23600
u23600
nexxt
03. avgust 2010
u23600
u23600
dej dej !!
03. avgust 2010
2.DEL!
Dan je hitro minil in lahko smo odšli na avtobus.Z mojimi B.F.F smo čakale bus in se medtem tudi pogovarjale.Naš avtobus je prišel zato smo se poslovile in z Gabiko odšle na bus.Odpeljali smo se! Ko smo prišli do moje avtobusne postaje sma se z Gabi objele in odšla sem svojo pot.Doma me je že čakalo kosilo na mizi,mama pa je gledala tv in bila pokrita z koco.Preoblekla se sem in odšla jest! Nato sem še šla delat nalogo."Maš kaj za učit?" me je vprašala mama."Ne!" ji odgovorim in grem na računalnik.Šla sem na netlog inn vidla prijateljstvo.
Biu je Aleš! "Omb.To je tisti,ki me sam u šoli opazuje.No,dobr." sem si mislila in ga sprejela.Ker mi je blo dc sem še ga dodala na msn."Jejst!" me pokliče mama.Počasi vstanem in grem v kuhinjo."Tlko je že ura?" se čudim.Vsedem se in pojem večerjo.Zatem pride še ati iz službe."Oj." ga pozdravim in grem v kopalnico pod tuš.Umijem si še zobe in grem na računalnik! Vpišem se na MSN in vidim,da me klikne Aleš."Huh!" cela šokirana sem bla.Sprejeu me je! Kul.Pričneva z pogovorom."Veš,jaz sem v tebe." mi napiše."Omg." sem si mislila."Bi hodla z mano?" še me praša."Ne!" sem odgovorila.Težiu mi je zakaj ne,zato sem raje odšla dol.Spet semse vpisala na msn in bila je gori Melanie.Kliknila sem jo in ji povedala novico.
V NADALJEVANJU:
Kako reagira Melanie na novico? 3.del (:
komentarji,next??
04. avgust 2010
u25805
u25805
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT *-*
04. avgust 2010
u25615
u25615
Next.!!! ^_____^ ♥
04. avgust 2010
neext!!
04. avgust 2010
neext!!! full dobro!!!
04. avgust 2010
neext
04. avgust 2010
3.DEL!
Melika je v šoku."Zakaj mu nise jaaa rekla?" me je prašala."Pa zato,ker nesen v jega." sen ji rekla."Pa lahko nareješ (pač probaš xD)Roka narejet lobosumnega." je napisala.Točno! Aleša sem šla kliknit in mu napisat,da sem "kua" v njega in če bi z mano hodo."Newem!" je napiso."Spat!" kriči mama in mogla sem it spat.Ponoči sem razmišlala in razmišlala..Odločila sem se,da nemorem narejit Roka lobosumnega,ker itak nebo,saj ma Urško in da to ni fer do Aleša in da se bom probala zalubti v njega.Drugi dan sem vse povedala mojim drugim B.F.F kako sem se odločle in one so ble ful happy zame,da sem se tako odločla.Šla sem k Alešu."Kaj zaj,JA ali NE?" ga vprašam in on premišljuje.En njegov frend mu reče,da naj odgovori z Ja.Premišljeval je in rekel ja. Moje B.F.F sso me objele in odšli smo vsak na svojo stran,k svoji uri in celo uro sem bila v šoku in mislila na Aleša.
V NADALJEVANJU..
Kaj se dogaja še dalje v šoli v 4.delu zveste pozneje (:
komentarji,next??
04. avgust 2010
neext!!
a to je izmišleno??
05. avgust 2010
u24206
u24206
ne res je nekst
05. avgust 2010
u24206
u24206
piiiiišiiiiiiiiiiii
05. avgust 2010
4.DEL!
Ura je končana in lahko smo pospravili zvezke in odšli k zgodovini.Pri zgodovini je bilo enako.Samo sem mislila na Aleša.Pri nemščini enako.Ko pa je bilo kosilo in glaven odmor pa grem Jaz,Melanie in Zamire k Gabiki in Gloriji.Tam so prišli gor dedi xD in zraven je biu Aleš."Omg." sen začela in ga lepo nasmejano pogledala.Pogledal me je nazaj.V razredu sem prašala Gabi kake oči ma Aleš.Šla je k njemu in ga pogledala in šla k meni."Modre,takot ti." mi je rekla.Nasmejala sem se.V razred je prišla učiteljica zato smo se poslovile in odšle še k zadnji uri.Ura je bila kar hitro končana in lahko smo odšli domov.
V NADALJEVANJU..
Kdo pride na msn? (: v 5.delu. (:
06. avgust 2010
aja.. ups,pozabla. =D
KOMENTARJI && NEXT?????????
06. avgust 2010
u25354
u25354
next!
06. avgust 2010
u18082
u18082