Forum
hej no moja zgodba se imenuje :LJUUBEZEN BOLEZEN !
sam da bodo druge slike od drugih ljudi pa moje imena bodo izmišljena razen nekatera !

1del:
Hej jas sem ana.Že nekaj časa sem zatrpana v Gala

a naj nadaljujem al ne

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. avgust 2011
nextii!
12. avgust 2011
1.del

hej jas sem Ana.Že nekaj časa sem zaljubljena v gala
12. avgust 2011
u19879
u19879
no in naprej !!!
12. avgust 2011
ja in on je enkrat šel mino mene..jas sem se takoj zaljubila vanj.....temu se pravi ljubezen na prvi pogled !!!!izvedela sem kako mu je ime in sem ga poiskala na facebooku.Naša sem ga jesss !!!!!prosila sem ga za prijateljico dolgo časa me ni sprejel poslala sem mu že veliko sporočil....končno je sprejel !!!! potem pa sem ga prosila za zvezo sprejel jo je !!!! in kmalu jo je odrtranil in čez čas me je sam zaprosil za zvezo normalno da sem sprejela !!!!! potem pa se je zgodilo....
12. avgust 2011
no ok na mojmu compu mi ni delal na tem mi pa nexstite !!! ju3 grem na morje za 10 dni upam da majo net ampak kaj bom z mojim kompom ((
12. avgust 2011
a lahko prosim za en next ???**
12. avgust 2011
u19879
u19879
nexttt !!!!!
12. avgust 2011
u47800
u47800
next......
12. avgust 2011
2.del

od naše sodelouke otroci pridejo na počitnice iz škodske.Povedala bom še nekaj o njej: ime ji je barbara ima hči Tano (16 let) sina marka (14 let) in lukasa (6 let) že dolgo časa nazaj se je poročila z nekim moškim iz škodske in tam se je tudi poročila in rodila Tano in Marka potem sta se razšla otroke po škodskem zakonu pustijo očeto zato se je barbara spet preselila v Slovenijo otroci pa so ostali z očetom na škodskem.Kmalu se je spet poročila in od drugega moškega rodila lukasa...... no zdaj se pa vrnimo h zgodbi.Ko sta tana in mark priletela v slovenijo sem takoj šla h njim nato je imela tana rojstni dan in sem spet prišla k njim potem sem nehala hoditi ko sem pa spet začela hoditi pa je......
12. avgust 2011
slike mi noče gor dt (
12. avgust 2011
http://www.najdi.si/multimedia/imagePreview.jsp?previewParam=yZA552nXKGrzX609d4cnpj6reCqPjzcJ&referer=http%3A%2F%2Fwww.najdi.si%2Fnajdi_slike.jsp%3Fq%3Dmaja%2Bkeuc%26hpage%3Dmy%26offset%3D0%26selfld%3D0%26acnum%3D10%26foxsbar%3Dpage&tab=img[/img]
12. avgust 2011
u47800
u47800
next..
12. avgust 2011
no potem pa Mark začel "ana a mi prneseš šalco " in js normalno "okej no !!!" in pol spet "ana a mi pneseš mlek " in js "SAM SI GA PRNES !!!!!!" on pa no prow ........ Nato pa je začel biti z mano.....in enkrat sem se ga ponesreči dotaknila ! on mene pogleda in 1 minuto gledava drug v drugega............. potem sem počasi premaknila pogled dol in opazila moj čevelj na čevlju je bilo napisano I Gal ........spomnila sem se na gala govorila sem si "koza koza kozaa kaj delaš!!!!!" in potem.......
12. avgust 2011
EJ FOLX NUJNO OBVESTILO ZA 10 DNI GREM NA MORJE UPAM DA BO NET AMPAK MAM SVOJ KOMP TM MI PA NEKI ŠTEKA AMPAK OK BOM VM PROBALA POSLT!!!! ČE GRESTE NA POČITNICE LEPO SE IMEJTE MUAA < 3 ;*
12. avgust 2011
ejj tisto je biu 3 del
13. avgust 2011
4.del

potem sem počasi dvignila pogled ne da bi pogledala Marka.Dvidnila sem se iz stola in odšla v njihovo kuhinjo in sem se tam trudila da izgkedam čim bolj normalna saj sem bila v šoku !kmalu sem se umirila.Bilo nam je dolgčas in smo šli na računalnik.Tam sem se enkrat ponesreči nežno dotaknila marka in roko takoj umaknila.potem se me je pa še mark čisto nežno dotaknil do noge....ampak jaz sem jo previdno umaknila in tako sm sedeli do polničii na računalniku in poslušali to bedno pesem(odspodi bo!)
13. avgust 2011
13. avgust 2011
NEXT
16. avgust 2011
neext
20. avgust 2011
aja pred nextanjem oprostite če vam moja zgodba ni ušeč ampak je moja prva ne sj pišm ampak to romane p to te ta douge pol pa kopiram pa nastane kniga ....hehe
23. avgust 2011
5.del --------> potem sm šla domou in šla spat......noč je bila dolgaaaa dolgaaa dolgaaa.............. kmalu sem zaspala sanjala sem da da gal sedi na moji postelji in ko se v sanjah usa utrujena zbudim ga zagledam zaprem oči in ga ni bilo več tako je bilo tudi z markom potem še dolgo nisem zaspala ker sem se zbudila potem sem spet zaspala in sanjalo se mi je da sem bila utrujena kot kobila ki je prehodila ves svet grozno je bilo.Nsljednje jutro ko sem se zbudilla sem takoj šla h marku tani in lukaru.bilo je dobro potem je prišla še ena moja prijateljica ki se dobro pozna z markom tano in lukasom ime ji je bilo lana zelo je prijazna.....izvedela je da sem zaljubljena v gala ampak nnoben neve da se nemorem odločiti v koga sem zaljubljena saj sem razumela da me vleče k marku gala pa nemorem pozabiti.......
23. avgust 2011
neext
23. avgust 2011
next
23. avgust 2011
6.del-------->mark je šel nazaj na škodsko zelo ga pogrešam pa tano tut ampak kmalu se vrneta upam....no gal use je kul sam ninmam kontakta ......mark je pa daleč na škodskem sploh nevem kaj naj naredim po seni strani sem v marka po drugi v gala ........gal je starejši mark mlajši ...noben neve da sem u marka usi skoraj usi pa vejo da sem v gala tega več nemoerem skrivati.trudim se da pozabim na marka in mislim o galu pa negre ko mislim na marka si govorim pozabi na gala misli o marku.........
29. avgust 2011
u19879
u19879
next
31. avgust 2011
u53190
u53190
next. dobra zgodba. pa a te ne bo motlo če bom tuki obeševala še druge strani?
31. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg