Forum
Moji starši so me vsak dan nadzorovali me prevrrjali kaj delam in me do naankosti spremljali pri vsakem koraku, ki sem ga naredila. Končno pa je prišla srednja šola in dijaški dom . Bila sem presrečna, saj sem se končno osvobodila teh ''groznih'' staršev. Skratka v diješkem domu sem si po dveh dne že našla 3 najbolše prijateljice. Bile smo nerazdružljive.Nekega dne pa sem se zaljubila v nekega Johna. Bil je najbl popularn na šol ampak 4 leta starejši ud mene. Prjatlce so mi ga odsvetvale ampak jst jih nism poslušala in po nekaj tednih sem čisto prekinila stike z njimi!
POVEJTE SMA AL VM JE ZAČETK UŠEČ D VIDM ČE SE MI SPLAČA PISAT NASLEDN NASLOV JE NORA ZABAVA DOGAJA SE O TEM KAKO ME JOHN ODDEVIČI!
10. maj 2011
u46124
u46124
nextii! po mojem bo cooool
10. maj 2011
ok hvala ti bom nextala
10. maj 2011
NORA ZABAVA
zdej sm z johnam hodila že en mesc ugutuvila sm tud d prodaja ene zadevce nikol mi ni hotu povedat kva je v paketkih zmer je reku : to ni za punce! nekega dne me je peljal sabo na zabavo pelu me je u en zatohu lukal ampak sm rekla o.k nč posebnga, usi so bli do konca nžgani popa je reku john d mi gre po pjačko.U tistmu trenutku pa je pršu en negov frend vs nažgan do mene pa se je začeu slint po men jst sm se seveda umikala. Na srečo je pršu John s pjačko in mi jo dol u tistmu trenutku newem kva se je zgudil sam vem d k sm spilapjačo je svet postou vs meglen pa tud ni me več motl slinjenje unga bebca kr se je pol zgudil vm pa žou nemorm povedat k se ne spounem. vem sam d sm se zbudila na šanku zutri napou naga pa namen je ležu John. res sm se začudla sej nism prčakvala d bo šla najna zveza tko hitr pa daleč. Skratka tistka dneva nism pozabla sam živlene teče naprej. TOREJ TOJ DRUG DEL ZDEJ BO ZGODBA Z NASLOVM 2 NORA ZABAVA... UPM D VM BO UŠEČ NAPIŠTE ČE VM JE PA NEXTITE ČE HOČTE PIŠEM NAPREJ K DOBIM 2 NEXTA
10. maj 2011
NORA ZABAVA2
Z Johnam sva bla na jutranji kavi ko mi je rekel če bi šla z nemu na eno zabavo d more enepar svojih 'paketkov' prodt sm si rekla ok, ma sej se mi nav zgudil isto kt zadnč skratka sm šla pol z nemu. zdej me je pelu u en lukal k sm ga že ud prej poznala ampak je zgledu zdej velik bl sexy kt podnev. nej vm povem d je blo to zvečer. Kot ponavad mi je šu John po pjačko po men pa se je spet začel slin en zdridec. Spet se mi je use zameglil pred učil sam neki je blo drgač kos m se zbudila u tuji ostli sm bla set na pol gola ampak ob meni ni bilo Johna vendar kr en . U kuhn sm slišala John a in si oddahnila slišala sm ,da je neki ''frend'' od Johna rekel Johnu tkole : dobra je bla, če jo prpeleš še eneparkat ti dam paketek zatonj. Šezmer me je zanimal kva za boga je u paketkih. No nato pa me je ud unga ''frenda'' JOhn pelu dam . Mami je čist znorela k me je zagledala oče se je držu za glavo in kr je najhujš nism se smela več videvat z Johna. po neki časa pa sm zvedla... 2 NEXTA
10. maj 2011
to sm jst:
http://www.hair-styles.org/cameron-diaz-picture-001.jpg
10. maj 2011
to je John:

10. maj 2011
zvedla sm d sm noseča ampak ne z Johnom ampak negovmu frendam polom od poloma...
pogovor( med (j) mano in mami (m))
J:mami jstt, jst,....
M:kaj je izblekn že
J:jst,jst sm ...noseča
M:KAJJJJJJJJJJJ!?
J:ja mami noseča sm a me boš ubila al sma fentala
Mjezno me pogleda in v joku oddrvi v kuhinjo)
počutim se krivo kot nikoli poprej nato pa pridem do ideje, da naredim....!
10. maj 2011
Da narediš..samomor??
Aja..; jst ne razumem tvoje "mami" da je jezna če si noseča.. to je nekej nepga samo je res da si še mlada.. ;D
Drgač pa NEXT!
11. maj 2011
da naredim splav! bla sm u šoku kašne ideje ma jst ampak o.k. bom prežvela nato pa se zgodi neki groznega u mojo bajto pride polcija in me odpele naravnost u ječo nemorm sprašvat zakja?, koko? newem kva se je zgodil... No skratka minil je 5 mescov jst pa še kr u ječi pa sploh newem zakva. Postajam skos bl noseča pa splava nemorm nrdit.Zgodi se grozno nekega dne ko sem bila v devetem mesecu sm rodila... Groza d otroka rodiš v zaporu strašno!! ampak bilo je nekaj tako lepega na njem , da ga nism mogla kar vreči stran! počutila sem se strašno nisem vedala kaj narediti. porajala so se mi uprašanja kaj z otrokom , kako naj skrbim zan,...Nato pa me je prišel obiskat dojenčev oče prijatel johna bil je drugačen kot se ga spovnim zgledal je nekako takole je

12. maj 2011
NEXT!! COOL!!!
15. maj 2011
To si pa iz revije Bravo prepisala,ne
15. maj 2011
NEEEE nisi sam začetek je podobn
15. maj 2011
Next! A je to resična zgodba??
15. maj 2011
če je resnična ej ... svaka ti ...
15. maj 2011
Ja ma res..
16. maj 2011
emmm ne ni resnična sam tko sm napisala d bi blo bl zanimiv drgač pa hvala vm usm zdej sm se mau ustavla u pisanju k ni nuben nextov sam bom zdej nadeljevala res ste mi dan polepšal HVALA VM!
16. maj 2011
Bil je kar fleten sploh če ni bil zafiksan z ''tabletkami'' no skratkasprejela sm to kruto preteklost in živela naprej. Še isti dan mi je Johnov prijatel po imenu Robi spravil iz zapora in me peljal k nejmu domov. pogovor med mano in Robijom!
(j-jst,R-Robi)
R- ej nism hotu ti lajfa pokvart z dojenčkom!
J-ej vem sam sej nis ti kriv.Lej najbol d se sprijazneva stemu in greva z lajfam naprej!
R-ej se strinjam stabo sam jst mam punco,s to punco pa tri otroke!
J-kva? ej pol pa nimaš izbire jst al ona!
R-žou mi je ampak bom reku ONA!
J-ej ne zdej mi boš pa res vs lajf pokvaru! prosm ustan z mano!
R-ne!
J-prou ampak utroka nauš smeu ubiskr. Bom šla na sodiše pa bom....
R-Če rečeš še eno besedo te bomubil.
nato pa je pograbil nož in...
4 NEXTI!!! PA PIŠEM NAPREJ
16. maj 2011
Next! Łepa zgodbica !
16. maj 2011
hvala!! še 3je
16. maj 2011
u48946
u48946
=)
16. maj 2011
Next!
16. maj 2011
še dva
17. maj 2011
NeexT !!!!!!
17. maj 2011
neeeext!
17. maj 2011
tenkyouuu! bom pisala na prej! k bo čs
17. maj 2011
Oki..
17. maj 2011
me hotel zaklati . NI mu uspelo ,saj je v tistem trenutku nasrečo v stanovanje vskočil nek Robijev prijatel(Maj mu je bilo ime) in me branil pred njim. Takoj ko sem ga zagledala sem se zaljubila vanj. Bil je božanski in kar čutila sem ,da sva si usojena. Ko je Robija ustavil me je odpeljal domov. Vprašala sem ga še za facebook nato pa je odšel. Takoj sem ga letela dodat na Facebook. Takoj,ko me je dodal sva se začela zgovarjati pozneje pa tudi po kamerci . Ko se je to nekaj časa dogajalo mi je že resno postav ušeč in celo noč se m premišlevala, kaj bi. nato pa sem se odločila, da ga za začetek prašam če se m mu vsaj malce ušeč. Naslednji dan sem prišla na Facebook on pa je bil kot ponavadi na njem. Vprašala sem ga to uprašanje in namignil mi je da res sem mu všeč. Ko pa je tako odgovoril nisem več čakala vprašala sem ga če bi bila par in nazaj dobila tole: ŽAU MI JE VENDAR TI BOM MORAL REČI NEEE! SAJ NE , DA MI NISI VŠEČ VENDAR NEMOREM OPROSTI!! Ko sem prebrala sporočilo sem mislila , da me bo pobralo stekla sem v kot sobe in začela jokati. Odločila sem se ,da bom zbežala od doma in živela na ulici in od usmiljenja tujcev. Pripravila sem obleke , ki so bile potrebne in jih pripravila v šolsko torbo ,da starša nebi posumila. Naslednje jutro,ko sta me pripeljala v šolo sem takoj pobegnila. Odšla sem v gozd in ,ko sem prišla do tja je bila že pozna noč. Nato pa sem zagledala močno luč ,ki je prihajala iz središča gozda. seveda sem sledila luči in prispela do steklene vile v kateri so blili....VOLKODLAKI.. Nism mogla verjeti svojim očem ali res obstajajo. Ko sem bila še manša mi je dedek ,ki je bil indijanec pripovedoval legende o volkodlakih.pravil je, da imajo podnevi človeško podobo ponoči pa se spremenijo v volkodlake. Spreletel me je srh. Saj vendar volkodlaki jejo človeško meso!!! Želela sem pobegniti vendar sem zaslišala tuljenje volka , ki mi je prihajal vedno pobližje in zdelo se mi je, da kliče še druge volkodlake! Na srečo se je v tistem trenutku prikazal sončni vzhod in vovkodlaki so dobili človeške podobe! Nato pa sem zagledala Maja .ki se je spremenil iz volkodlaka vse mi je takoj postalo jasno. POvedala sem mu ,da tega nebom nikomer izdala in da bom obdržala skrivnost zase. Eden od volkodlakov me je poželjivo gledal vendar tega nism opazila dokler,....
to je drugače Maj mar ni božanski:

17. maj 2011
neeeeeeeeeeeeeext
17. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg