Forum
Ime mi je Tixx.
To je moj Love blog....
povedla vam bom začetek.
Bla sem zaljubljena v enega Nikolasa in on v eno drugo...sploh pa nisem vedela
da je Yanco norel za mano in sem mu lomila srce.Ko smo en dan sedeli jaz Samy,Simon in Yanco sedeli na busu in sicer Yanco in Simon ter Jaz in Samy.(verjetno se sprašujete zakaj ne z Yancom)
No naenkrat me je Primil Samy za noge in Simon za Roke Yanco pa se mi je nevarno približal in vprašal.V koga si?
jaz sem seveda odgovorila #wvsi ste isti#
in to so mi delali dokler nista Samy in Simon šla iz busa.Ostala sma sama...potem mi je rekel
On:LAhko mi poveš.Obljubim da nebom izdal.
Jazriznam Nikolas,
On:˙sad face˙

isti dan mi je pisal in mi povedal da je v mene.Nikolas je tako ali tako idiot..
torej mu dam šanso. 2 nexta pa bom pisala in to je REALLIFE
23. junij 2015
neeeeeeeext
23. junij 2015
Nextam
Še isti dan sem ležala na postelji in razmišljala,zakaj jaz?
Dajala sem mu vse in preden sem se zavedala...tudi jaz sem v njega.
ampak ni kaj...sej sem rekla.dala mu bomm šanso.
Nekega dne sem izvedla od Yanca da je tudi Simon vame.Bila sem šokirana.
Popoldan mi je po Whatsapp napisal da Je res Simon vame in da me noče zgubiti.
Z šolo smo šli v Italijo.
next?
24. junij 2015
neext *O*
24. junij 2015
OWKI >u<
Zmenla sma se da boma z Yancom na busu do italije skup sedela.pa nisma.
ampak OK no.Bus je bil poln sosolcev.Ko smo prisli tja sm z svojim GIGATASTICNIM kovckom sla v sobo.Potem smo [sli dol bila sma skupaj v skupaj v skupini.JEEEEJ.Potem me je v cetrtek najboljsa priijateljica pustla na cedilu...bla sem BROKEN ker me je Samy ki je BFF od Yanca videl sem mu povedla in kot vedno je povedal Yancu.
Yanco me je vprasal ce je res.Potem je prisel za nama se Jan in vprasal z kero Laro sem se skregala.Potem je zacel Yanco nakladat in moj solzni obraz spravljat v smeh;
To je tista punca ko ma ful komišne brilne ( cudna ocala) pa lase ful duge ko ji dou z glave visijo ko slamce

jaz sem se samo hihitala v nedogled.
bilo je super...
Zvecer....
next?
25. junij 2015
neeeeeeeeeext
25. junij 2015
Zvecer smo meli ples....festa....fanti napiti do konca z sokom pa so se delali pijane.
Jaz v kotu sedim pa si pojem to pesem.LIKE FUL NA GLASS.
https://www.youtube.com/watch?v=BlJvrK7-r9E
Pol pa kr naenkrat luc na mene posveti...jaz si mislim OMG vrzejo mi mikrofon jaz se obrnem k steni in pojem naprej....naenkrat vsi za mano zacnejo...WHYY JUST WHY DO WE WORRY.Yanco stopi do mene in me obrne njim.
pa poje z mano.zvecer gremo spat....
in zjutraj gremo domov.
V PONEDELJEK sem v na busu izvedela da me je...
Yanco zelel v Italiji poljubiti pa ni nasel pravega casa....ampak je zbolel...

Danes ni blo nic posebnega...normalen solski dan bo pa jutri kaj?
25. junij 2015
neeeeext
25. junij 2015
heeeei.Kaki komenti? ko danes negre vec next.do zej sm vse kar je blo.TK daaa kaj mislite bo jutr?
25. junij 2015
Biu je zadn dan sole in peljali smo se na vlaku.in jah OBJELA SM GA IN SMA OFFFICIALY SKUP.
PROFIL:Janchocho214
14. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg