Forum
osebe:
Ashley (punca - 16 let)
Mary(bff od Ashley - 16 let)
Taylor (fant od Ashley - 18 let)
Klara (mami od Ashley)
jessie (znanec od Ashley in Mary - 19 let)
ostale osebe zvete sproti!
! din don ! < mami ali grem js odpret ali bos ti?? > mami zakrici < ne morem js! imam delo! > jaz pa ze pri stopnicah in si mislim odprem in pri vratih sta Mary in Taylor! povabim ju noter in že stecemo po stopnicah v mojo sobo! imamo nalogo ki se je bomo lotili skupaj! z Taylorom sediva skupaj saj sva par! Taylor me poljubi in jaz zardim. < hm!! golobčka! naloga???> rece Mary saj mi je po domoca FOUŠ..
nextam?
29. avgust 2010
ja
29. avgust 2010
se komenti!
29. avgust 2010
lotimo se naloge in ne znajdemo se najbolje! zato se odločimo za malo odmora. dol grem iskati pijaco in čips! prinesem gor in že čez nekaj trenutkov se lotimo naloge.! na koncu nam le uspe! . potem smo se mau pogovarjali ce bi sli danes v kino! vsi smo privolili in Mary in Taylor sta mogla odditi! se preden sta odšla sva se js pa Taylor poljubila in zaprla sem vrata! pogledala sem v omaro ampak nisem imela primerne obleke za kino. zato sem poklicala mami in ji rekla da grem v shops! vzela sem kljuce od avta in ze sem se odpeljala k trgovini! sem si sama pri sebi govorila! potem sem izbrala črno obleko ki je bila naravnost prelepa! ko sem nakupila si nisem mogla ne da bi jo še enkrat videla! povlekla sem jo z vrečke in kmalu BUUUM! zaletela sem se v nekega fanta! ki je bil lep ampak se zdaleč ne tako kot Taylor!
obleka:

29. avgust 2010
u20249
u20249
hudo!
next
29. avgust 2010
se komenti!!
plizZ
29. avgust 2010
huda story.next please..ia please next...
29. avgust 2010
prvo slike!:
js:

Mary:

Taylor:

(vem da sta ashley in Taylo SLAVI osebi!!!)
29. avgust 2010
klara:

in jessie:

29. avgust 2010
next
29. avgust 2010
se kakk koment??
30. avgust 2010
u20249
u20249
next cool je ♥
30. avgust 2010
tnx nessa
30. avgust 2010
"žio! oprosti ker sem se zaletel! zagledal sem se v revijo.! sem J.B ali po dolgo : Jessie Blackot! " bil je se kar lep ampak ni moj tip! "hejla! ne jaz sem se zaletela! sem Ashley Olsen! " pomagal mi je pobrati stvari , poslovila sva se in odšla vsak svojo pot! doma sem Mary pripovedovala o njem in na koncu "sej je se kar fajn .. in lep ampak ni moj tip.!" sem povedala "itak! preuc je grd da bi bil tvoj ljubcek! " zasmejala sem se in jo vprasala od kje ga pozna odgovorila mi je da je njen sosed! potem sve sle na comp. in prijavila sem se na fb. prijavljen je bil tudi Taylor
:
T-TAYLOR J-JS
T: HEILA MIŠKA
J : ŽIVJO!
T: KAKO SI?
J: AMMMM.. OK SEM.! SEM SLA V SOPING PA SEM ENGA GAYA SPOZNALA-. IS NAJS!
T: LEPO AMPAK NE SMEŠ ME ZAPUSTITI SAJ BI UMRL!
J:AH NE TRAPAJ!! NE BI MOGLA ŽIVET BREZ TEBE!
T: SAM DA VES.. ZA INFO! MOREM IT K NOGOMETU! BAY! I ♥ U!
J: JS TUT TEBE BAY! ♥♥♥
31. avgust 2010
nextey
31. avgust 2010
al nextam al ne????
04. september 2010
ja nextej!
04. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg