Forum
Počasi sem potegnila za belo zaveso in jo z črnimi vrvicami pribila proti steni.Obraz sem naslonila na okno in pogledala proti punci ki je sedela na klopi in grenko jokala.Odvrnila sem pogled od nje in se naslonila na rjavo steno.Odšla sem proti vratom moje sobe in jih močno odprla.Zapustila sem sobo in za njimi zaprla lesena vrata.Stekla sem po stopnicah navzdol in pogledala proti očetu.

"Lahko grem ven?"sem tiho vprašala oče se je nasmejal in me pogledal.
"Kolikokrat bova še morala ponoviti nekaj stvari?"me je hladno vprašal in odkimal.
"Prosim,zadnjič sem bila vzunaj ko z mamo še nista bila tako skrbna"sem rekla in globoko zajela sapo.
"Amber Amanda Callaway,gdaj se boš naučila lepega vedenja.Če rečem ne ostane ne?!"
"Ampak oče..."
"Nič oče,pojdi pomagati mati v kuhinjo"
Sklonila sem glavo in stekla po stopnicah navzgor.
"Amber,takoj sem rekel"je zaklical oče.

Vstopila sem v kopalnico in za sabo zaprla vrata.Potegnila sem za obroč in se zaklenila.Odprla sem okno kopalnice in se naslonila na okenko polico.Počasi sem dihala.Nogo sem dala čez okno in se počasi začela dvigovati nad oknom.Noge sem si razširila za okensko polico.
"Pazi da ne padeš"je mirno rekel fant ki je bil na pločniku.Pokimala sem.
"Nebom,to sem že večkrat počela"sem mu kratko odgovorila.
"Zakaj?"
"Oče mi ne dovoli da hodim ven.Jaz pa hočem zadihati prostos"
"Moje sožalje,..."
"Hvala"
"Kaj misliš da počneš Amber Amanda Callaway.Takoj se spravi z police!"Je zaklical oče.Noge sem skrčila in splezala z police.
"Se vidima še gdaj"je rekel fant.Pokimala sem in zaprla okno.Odklenila sem vrata kopalnice in odšla skozi njih.
"Kaj ti je da greš razlagat neznancu kakšne pravile imamo mi doma?!"mi je pred sobo izjavil oče in me potegnil za lase.
"Prav ti je,tukaj me mučiš.Hočem svobodo!"Sem zavpila in vlekla za svoje lase.

next?
10. december 2016
u218854
u218854
Uuu zanimivo+Next
11. december 2016
Hvala,pišem
11. december 2016
Oče je izpustil moje lase in si popravil očala.
"Torej misliš da te tukaj z mati mučiva.Samo vzgojila bi te rada?!"mi je počasi dejal.
"To je mučilnica,nemorem oditi nikamor.Ni boljše da me potem kar posedita za zapaho?"sem mu ogovorila in odprla vrata moje sobe.
"Amber Amanda Callaway,da si nebi upala zapreti vrata pred tvojim očetom"je izjavil oče.Odšla sem skozi njih in jih hitro zaprla.
"Amber prosim,"je nežno rekla mati in potrkala na vrata.Obrila sem kljuko in se zaklenila v sobo.Stopila sem do okna in ga močno odprla.Odmaknila sem rože ki so visele na policah in nogo potisnila za polico.Začela sem se dvigovati.Posedla sem se na polico in pogledala proti travi.
"Imam priložnost,"sem tiho dejala.Noge so se mi nemirno tresle.Počasi sem začela plezati po polici.Skočila sem.Stekla sem proti vratom in jih odprla.
"Svobodna sem!"sem zakričala in stekla čez cesto.
"Takoj se vrni Amber!"je kričal tudi oče.Odkimala sem in stekla dalje proti parku.
"Svobodna sem,"sem si še enkrat tiho dejala.Vsedla sem se na rjavo klopco pod drevesom.
"Zdravo,sva se že videla?"me je omenil moški glas.Obrnila sem se proti njemu.
"Da,"sem kratko odgovorila "prišel si mimo ko sem sedela na okenski polici,"pokimal je in se vsedel zraven mene.
"Ime mi je Mike"je rekel.
"Amber Amanda"
"Nisi rekla da ti oče ne dovoli v svobodo?"
"Pobegnila sem"
"Ali misliš da te bo iskal?"
"Da"
"Nekaj časa si lahko pri meni"
"Živiš sam?"
"Da"
"Koliko si star?"
"19"
"Enako"
"Ne zdi se mi prav,da ti oče ne dovoli oditi v svobodo navsezadnje imaš le 19 letmar ne?"
"Da,z materjo sta zelo skrbna"
"Pojdiva"Pokimala sem in se vstala z klopce.Mike me je počasi prijel za roke in me vodil do njegovega avta.
"Je tvoj?"sem ga tiho vprašala.
"Da"je ogovoril nazaj.Odprla sem vrata in se sesedla vanj.Mike naju je zapeljal do njegove hiše.Bila je velika in veličastna,kakršne doma nisem poznala.Odprla sem si vrata in počakala Mike-ja prijel me je za roke in iz žepa potegnil ključe.

Prtistopila sva h vratom.Mike je hitro z ključem dregnu ključavnico in odprel vrata sotpila sva skozi njih.Odšla sem do kuhinje.
"Si lačna?"me je vprašal.pokimala sem.Stopil je do hladilnika.Odšla sem za njim in odprla hladilnik " Kaj boš jedla?"
"Karkoli,"sem hitro rekla.Mike je iz hladilnika povlekel nekaj hrane in jo postavil na mizo.
11. december 2016
Next
11. december 2016
Hvala
11. december 2016
u218854
u218854
Next
11. december 2016
Hvala
11. december 2016
Pišem
15. december 2016
Sedla sem za lesen stol in vzela nekaj hrane ter jo potisnila v usta.
"Počasi,nikamor ti ne bo zbežala"je rekel Mike in se nasmehnil pokimala sem
"se lahko pridružim?"sem zaslišala nežen glas vzadaj mene.Obnila sem se.Oseba se je vsedla na stol in začela jesti.
"Amber to je moja punca Sharlote"je dejal Mike"Sharlote to je moja prijateljica Amber Amanda"me je predstavil.Pogledala sem Sharlote potem pa se vstala od mize.
"Kam greš?Komaj smo se začeli pogovarjati"je rekla Sharlote.Pogledala sem jo in odvrnila pogled z nje.Odšla sem do vrat.
"Kam greš?"me je nežno vprašal.
"Mislila sem da ti je več domene"sem kratko dejala.
"Saj mi je"
"Ne ti ni,rekel si da živiš sam"
"Saj živim brez staršev"
"Moram iti"
"Ampak zmenila sva se da boš nekaj časa pri meni"
"Dogovor odpade"
"Amber prosim"
"Adijo"

Prijel me je za roko in me povlekel proti njemu.
15. december 2016
Next
15. december 2016
Njegove ustnice je potegnil proti mojim.Pogledala sem ga v oči in se odstranila.
"Mike,ti imaš punco...Kaj bo rekla na to?"sem tiho dejala.
"Nevem,ampak od kar sem te videl si nisem pogel predstavljati lepšo žensko"je kratko odgovoril.
"Mike to je narobe,domov grem h staršem"
"Amber,sratši so jezni nate"
"Pa kaj?"
"In pred vratim ji zdaj visi policija po izginotju tebe"
"Ne morem tvegati tega,ne za tvojo punco Sharlote in ne zame...Oče te je videl in poklical po policijo na tvoj dom.Zdaj že veš kaj sledi"
"Da,zapor ali popravni dom"
"Moram oditi,bom že našla kje prenočišče morda na klopci ali v stari hiši"
"Amber,prosim ustani"
"Ne,ne morem"
"Nočem te izgubiti,pomeniš mi vse na svetu"
Z kuhinje je stopila Sharlote po licih so li polzele grenke solze.
"Kaj je narobe"je kratko vprašal Mike.
"Saj veš,kaj je narobe!"je jezno rekla in prva solza ji je kapnila po majici.
"Prav povedal ti bom resnico" je rekel Mike " Oprosti ampak od kar sem videl Amber nisem videl lepše ženske od nje.Prosim razumi"obrnil se je h meni in pristopil.
"Kaj pa najin otrok?"je hripavo rekla.
"Otroka imata?"sem vprašala.
"Da,Lora"je odgovoril Mike
"Tukaj bom ostala,to je najina hiša ona pa se naj pobere!"je jezno zapihala proti meni.Objela sem Mikea.
15. december 2016
Next
15. december 2016
u218854
u218854
Next, oprosti ker ze prej nisem ampak sem po pomoti kliknila ne obvescaj me.
Karkoli, v glavnem velik Next!
Kdaj nextas?
14. januar 2017
Next
17. maj 2017
Next
18. maj 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg