Forum
u32601
u32601
bdv zgodba je čist izmišljena
sm maja in sem res zelo bogat.hodim v 7. mi razred in sem zaljubljena v fanta ki hodi v 8.razred in mu je ime jaka.in tukaj je zanka.tudi moja prijatelcica je v njega . in nisem ji še povedala da sem jaz tudi v jakata.ampak štos je v temu da pomagam njej pridobiti jakata.nevem kako sem se zapletla v to ampak bojim se ji povedati saj je zelo zaljubljena v njega.
bdv moji frendici je ime kristina. in hodi v 6. razred obenem je tudi moja sestrična.

ali naj nadaljujem

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. januar 2011
u32601
u32601
pa prosm če da kdo slike gor kr men neki ne dela. pa lohk so tud navadne a pa emo.
29. januar 2011
u34611
u34611
cool..nextiiiiiiiiiiii
29. januar 2011
naprej ....ful je cool....
29. januar 2011
u32601
u32601
dons še nadaljujm pa mugoče jutr pol pa en tedn ne ker grem smučat
29. januar 2011
u35383
u35383
next
29. januar 2011
NEXTI
29. januar 2011
BOM JST ZELE SLIEK DALA
29. januar 2011
no d ni preueč emo:
JAKA:

kristina:

majaenak ime k jst ma JUHUHUHUHU)

29. januar 2011
u32601
u32601
zjutraj sem se zbudila in sem šla takoj na fejsa (facebook).na fejsu ga imam za prijatelja.videla sem da je na klepetu.hotela sem ga klikniti ampak nisem mogla.
poklicala me je kristina.oglasila sem se
pogovor je potekal tako:

J-jst K-kristina

J-hej kristi
K-hej majči
J-kako
K-dobr !ti?
J-dobr.no povej zakaj si me klicala
K-hotela sem te vprašati če veš kaj bova storile v načrtu OK+J (to je najino društvo in pomeni OPERACIJA KRISTINA+JAKA)
J-(jaz pa žalostno) ne vem še (mislila se sieveda vem ....kristinin in moj načrt je da speljem jakata stran od nje)to je bil seveda moj načrt.
K-okej pa nič se vidiva v šoli
J-ali te na poti v šolo poberem z limuzino
K-ja itak
J-okej dijo rtm
K-dijo jst tud tebe

telefon sem vrgla na posteljo .pogledala sem na računalnik in sem videla da me je klikniv namreč jaka.zelosm bila presenečena....

UPRAŠANJE : NEXT/NE NEXT
29. januar 2011
u32601
u32601
HVALA ZA SLIKCE MAJA5133
29. januar 2011
u32601
u32601
BOM KR NADALVALA

IN POGOVOR:

M-maja J-jaka
J-hey
M-hey
J-a smo mel kej za dumačo pr francoščini
M-(jst čist užaljeno k sm spuznala da hoče sam vedt kaj je za domačo pr francoščini k hodva na isti izbirc ) ne nč ni blo
J-okej hvala dijo
M-dijo

druga polovica dneva je bla zlo dugučasna za to je ne bom upisvala
drugi dan

ko me je zbudila budilka sem se ublekla zlo lpo sej sm vedla da bom srečala jakata ker mamo dons izberc francoščino.šla sm u limuzino in naročla vuzniku da more pubrt še kristino...čez 5 minut smo bliže pred kristinino hišo..čakala me je že..pogovarjali sv se vse do šole..kop sem prišla v šolo sem zasijala kot vsako jutro.naenkrat je bilo okoli mene zzzeeelloo veliko fantov...nikjer nisem videla jakata..zagledala sem ga ..gledav me je...z svojimi lepimi učki....pomahala sem mu ... a on se je samo obrnil proč in videla sem da mu je postalo nerodno...šla sem do omarc tam se zmeraj znebim vseh tistih fantov ki me oblegajo.in kar naenkrat se obrnem k omaricam na drugi strani ..tam je bil ..gledau me je...ko je videl da sem ga videla je pogleda proč...nasmehnila sem se..in potem se mi je približala njegova sošolka ki sva bili že od otroštva prijateljici imee ji je bilo Teja.povedala mi je da ima jaka punco..in še to mojo naj večjo sovražnico Saro..šle sva se sprehajat po šoli ko zagledam .....

NEXT/NE NEXT
29. januar 2011
nexttt..!!!!!!!!!!!!!
29. januar 2011
u32601
u32601
ko zagledam jakata in saro kako se poljubljata...stekla sem stran.skrila sem se pod stopnice.to je skrivni kotiček ki ga poznajo samo tisti ki hodjo na izberc za francoščino.tam sem se začela jokati.ne vem zakaj kar prišlo je iz mene.kar naenkrat prideta pod stopnišče jaka in sara..ko je jaka zagledav mene se je začel mini pogovor:

M-jst J-jaka

J-oprosti greva midva s saro nekam drugam..
M-ne saj ni treba saj sem ravnokar hotela iti
J-kaj pa je s tabo da jokaš
M-eh nič....če odkrito povem .....zaljubljena sem v enega zzzzeeellooo lepega fanta ..seveda on tega ne ve...in prejle sem ga videla da se poljublja z eno mojo.....
zazvonil je zvonec za zečetek pouka..
M-moram iti dijo (sem še nazadnje rekla)
videla sem da mi je hotel nekaj reči ampak sem prehitro odvihrala stran

pouk se je ovijal normalno .kmalu je prišla 7.dma š.ura.takrat mamo izberc franciščino.
usedla se se na moj ubičajni prostor.ko je prišel jaka.uprašal me je če se lahko usede zraven mene.uprašal me je: zjutraj pod stopnicami nisi dokončala lahko mi zdajle poveš.
rekla sem:ehm....eh nič pozabi..
odvrnil je samo:o.k saj bom že izvedel
sama pri sebi sem si rekla :upam da ne bo izvedel
nisem še umenila da je jaka moj sosed zato ko je bilo konec pouka sem mu rekla da se lahko pelje z mano.odvrnil je .......

NEXT/NE NEXT

NEXTAM ŠELE JUTRI ALI ČEZ EN TEDEN
29. januar 2011
u32601
u32601
nextam:

odvrnil je da lahko.usedla sva se v limuzino in se odpeljala.povabila sm ga samo z enim namenom da mu povem da je kristinsa vanga in mu rečem da če on ni v njo (sej ne vrjamem da je v kristino)in ji to tud pove da kao se nov več trudila...in to sm mu tud puvedala..naslednji dan po koncu pouka je jaka že čakau zunaj autobus.stopila sem do njega in mu rekla:

M- jst J-jaka

M-ali boš kristini že danes povedal?
J-ja
M-okej ker kristina se zelo trudi da bi jo ti opazil
J-ja okej bom rekel

videla sem da se nama približuje kristina :

M-jas J-jaka K-kristina

M-kristina jaka ti mora nekaj puvedat
K-ja kar povej jaka
J-am..........veš kristina......izvedel sem da si zaljubljena vame in moram ti povedati da jast nism vate sam tok da boš vedla

kristina čist u souzah teče stran .jast pa jakatu pošljem poljubček in mu rečem dijo jakči midva se še itak vidva...stekla sem proti kristini in sem slišala samo še kako so jakatovi prijatelji zažvižgali ko sem rekla dijo jakči midva se še itak vidva...

imela pa sem še enega prijatelja in ne dovgo nazaj sem izvedela da je močno v saro.(pa prosm če da kdo kkšno slikco gor od sare,teje,pa petra to je moj prjatu)to je petr tud on je v 8. mm in je sušolc od jakata.tud on je ful luškan ampak jaka je bol.naslednje jutro sem se spomnila da lahko z petrom postaneva "par" da narediva jakata in saro ljubusumna.šla sem do petra ko sem mu to puvedala je reku da sm se ful dobr spomnla..
na drugi strani hodnika sem videla saro in jakata kako se nama približujeta.ko sta bil že dovolj blizu me je peter objel okoli vratu in me pulubu.o nism mogla vrjet kako se pulubla.vidla sem jakata kako je zbežal stran in potem.....

NeXt/Ne NeXt

nextam drug tedn pa prosm da kumentirate al vam je všeč al ne
30. januar 2011
u32601
u32601
pa prosm 6 nextov pa nadaljujm
30. januar 2011
u35383
u35383
neext
31. januar 2011
nneextt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. januar 2011
next naxt next pliss...!!!!!!!!!
03. februar 2011
u30300
u30300
next
03. februar 2011
u30300
u30300
next
03. februar 2011
u30300
u30300
next (šesti je začni)
03. februar 2011
895
next nujn pa hitr
04. februar 2011
u32601
u32601
nism mogla ker sm bla na smučanju
04. februar 2011
u30300
u30300
pa daj zdaj
04. februar 2011
u36228
u36228
next!!!!!
04. februar 2011
u36412
u36412
pa daj noo, next.!
04. februar 2011
hitr no NEXT....nemorm veš čakat
04. februar 2011
u32645
u32645
monika če ne nadaljuješ te bom u sredo zadaula u šoli sicer pa lohka tut prej pohribu se gor prvlečem pa sm pr teb tok da ti svetujem da nadaljuješ
04. februar 2011
u32645
u32645
extnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexextnnetexnexnexnexnexnexnnexexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnexnxenexnenexnexnexnexnexnexext
04. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg