Življenje pomaga mi v otroške dni prebudit sebe in svojih judi ki pomagali so mi zato se ti zahvaljujem še par velikih dni ki pomagali so mi še enkrat hvala vam da prišli ste mim da lahko končno večno zaspim ker življenje je močna beseda dom je moj dom ki življenje teče pa mi prjatu reče ne ne ne js od vrnem ti da pomagaš mi v rep spravt mene ker nobene nebom mev ker men se čas ustaviv je naj raj poču se bi zato hvala vsem vam ki pomagali ste mi res zahvaljujem se vam ki pomagali ste mi vam stokrat hvala ti da šli sli ste v moj svet življene teče naprej zato vam povem da dvigni glavo gor in bori se naprej ker moč je beseda živjenja trplenja ki ti pomaga v svet jet ker pomagat si mi prišev ti ti ti da rešiv si me spet ti BOG župnik rešil življenje ti hvala ti da rešili ste mi življenje župniki nebesa so gor prekleti so dol v zemlji ski zapor so prišli tisti ljudje ki neznajo pomagat seb tep seb tep da prišev si ti bog u nasprot mi da gor v lepoto sveta bojim se odra ker sram me je življenja tvojga life ker kot otrok sn šev na oder pet staršem ki videv sn jih joku sn se ker vidu sn te par ljudi ki uživajo v otroškem glasu ki vidjo te ljudi otroške oči trpim neupam jet naoder si pet vam ker pogrešam še veliko par ljudi ki v živjenju pomagal so mi invalidi zdravi bolni ljudje kje ste zej vi R.I.P zame je to en velik kip da pomagal ste mi rešiv sem se duše ki v meni je 2pac biggi da naučili ste me kako repati ker to reši moj lajf ker vida sta kralja carja neba kralja sveta u svet ker življenje ustavlo je a je to za vas al ne use en hvala da prišli ste mi na fb al resničnostni life sedaj vas gedam preko osebja ki nemarate da govorim bedarije to je moja zgodba popolna da vam povem da tut to zadrži ta vdih tvoj lastn kip reši ti življenje ti to je zgodba ki reši ti življenje tvoje trplenje to je moje živjenje ki ga trpim veš čas ki ga mam ga vam prodam z življenjem ki, ga mam js hočem nočem povedat ko sn žalosten nemorem bit žalosten ker veselost premaga strah smeh premaga sovze otečejo ko se v ljubezni popečejo in LJUDJE REČEJO da sn budala mala ki upanje vam je dala stokrat hvala da ste oživeli zmano trpeli imeli moje težave ne da bi meli svoje trplenje trplenje zahvala gre mami očiju bratom hvala femeli kej sam bi preživu ker neupam vam povedat kar je v bedu hvala mala ki, srce si mi dala stokrat ti hvala da življenje povrnila si mi ti drugi spizdili so mi da pomagali bi mi zelo želim si da kot otrok strah premagam na odru si stokrat vam se zahvale ki stali ste ob strani mi spet obstrani stali ste vi da rešil bi si svoj lajf da naodru stav bi iz slovenskimi reperi ker to pomenil bi mi use da 2paca videv bi na računalniku kako pojemi svoje komade mi lahko razlagav bi naprej ker zgodba je še dolga
11. november 2016
Življenje pomaga mi v otroške dni. prebudit sebe in svojihl ljudi ki, pomagali so mi zato se ti zahvaljujem še par velikih dni. Ki pomagali so mi še enkrat hvala vam da prišli ste mim da lahko končno večno zaspim. ker življenje je močna beseda dom je moj dom ki življenje teče, pa mi prjatu reče ne ne ne js od vrnem ti da pomagaš mi. v rep spravt mene ker nobene nebom mev ker men se čas ustaviv je, naj raj poču se bi zato hvala vsem vam ki, pomagali ste mi. res zahvaljujem se vam ki, pomagali ste mi vam stokrat hvala ti da šli Šli ste v moj svet življene teče naprej zato vam povem da dvigni glavo gor in bori se naprej. ker moč je beseda živjenja trplenja ki, ti pomaga v svet jet ker pomagat si mi prišev ti ti ti da rešiv si me spet ti BOG župnik rešil življenje ti. Hvala ti da rešili ste mi življenje župniki. nebesa so gor prekleti so dol v zemlji ski zapor. So prišli tisti ljudje ki neznajo pomagat sebi tep seb tep da prišev si ti BOG. Mi nasprot mi da gor v lepoto sveta bojim se odra ker sram me je življenja tvojga life. ker kot otrok sn šev na oder pet staršem ki videv sn jih joku sn se. Ker vidu sn te par ljudi ki uživajo v otroškem glasu ki, vidjo te ljudi otroške oči trpim neupam jet naoder si. Pet vam ker pogrešam še veliko par ljudi ki v živjenju pomagal so mi invalidi, zdravi, bolni ljudje kje ste zej vi R.I.P. Zame je to en velik kip da pomagal ste mi rešiv sem se duše ki v meni je 2pac BIGGI. da naučili ste me kako repati ker to reši moj lajf, ker vidva sta kralja carja neba, kralja sveta u svet ker življenje ustavlo je. A je to za vas use en hvala da prišli ste mi na fb al resničnostni life sedaj vas gedam preko osebja ki nemarate da govorim bedarije to je moja zgodba popolna da vam povem da tut to zadrži ta vdih tvoj lastn kip reši ti življenje ti to je zgodba ki reši ti življenje tvoje trplenje to je moje živjenje ki ga trpim veš čas ki, ga mam ga vam prodam z življenjem ki, ga mam js hočem nočem povedat ko sn žalosten nemorem bit žalosten. ker veselost premaga strah smeh premaga, sovze otečejo ko, se v ljubezni popečejo in LJUDJE REČEJO: da sn budala mala ki upanje vam je dala. Stokra vam hvala da ste oživeli zmano trpeli imeli moje težave ne da bi meli svoje trplenje, trplenje zahvala gre mami očiju bratom hvala femeli. Kej sam bi preživu ker, neupam vam povedat kar je v bedu hvala mala ki, srce si mi dala stokrat ti hvala da življenje povrnila si mi ti drugi spizdili so mi. Da pomagali bi mi zelo želim si da kot otrok strah premagam na odru si stokrat vam še zahvale ki stali ste ob strani mi spet obstrani stali ste vi da rešil bi. si svoj lajf da naodru stav bi iz slovenskimi reperi ker to pomenil bi mi use da 2paca videv bi. Na računalniku kako pojemi svoje komade mi lahko razlagav bi naprej ker zgodba je še dolga. HVALA VAM RAT VAS MAM POPRAJU SN USE NAPAKE
11. november 2016
Tvoj rep hhh? lpo Next
17. november 2016
aha jap res je
17. november 2016
Next pol pa ok
17. november 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg