Forum
u164129
u164129
нεנ.
тσʟε вσ мσı ρяνı ғαпғıcтıσп. νεм ɔα пε вσ zʟσ υƨρεšεп, νεпɔαя вσм нναʟεžпα čε ɢα вσš вяαυ. тα ғαɴғιcтιoɴ вo мαlo drυɢαčeɴ od drυɢιн (ĸмαlυ вoѕтe ιzvedelι zαĸαj). αjα prvιč vαм вoм dαlα ĸrαтeĸ proloɢ. ɴαѕledɴje ɴeхтe вσм ρıƨαʟα ν ƨʟσɢυ шαттραɔα =)).
*****************************************************************************************************************

Skrivnosti. Vsepovsod so. Zdolgočasena najstnica to že ve, saj se je tudi ona zapletla v eno tako. Njeno ime se pojavlja povsod naokrog. Znana je povsod po svetu. Je punca enega od najbolj priljubljenih fantov na svetu. Dela kot manekenka. To je zagotovo popolno življenje, ki ste si ga kot mladi naslikali v glavi. Vendar za njo je to pekel. Res, da je slavna, vendar ko ugasnejo kamere se pokaže pravo nasprotje …
03. februar 2014
neeeeeext
03. februar 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. februar 2014
u153281
u153281
Neeeext!! TAKOJ!!
04. februar 2014
u164129
u164129
jutr dobite next kr mi je ati zasedu compa na katerem mam napisano zgodbico -.-
05. februar 2014
u164129
u164129
Ok prvi next je tuki! Hope U Like It!
*****************************************************************************************************************

Replacement | One Direction FanFiction - Chapter 1

~Eleanor Calder~

»Oh, daj no Amy!« sem jezno rekla ter ji iz rok izpulila vrečko čipsa.
»Hej, to je moje!« se je zadrla, ter dobesedno skočila name. Oh, zakaj sem morala kupiti samo eno vrečko čipsa? Amy je dobesedno obsedla opica, ki se ne bori za banane temveč za čips!

»AMY, ELEANOR!« sem zaslišala vreščeč glas. O, ne. Z Amy sva se obrnili prosti osebi, ki je stala pri vhodnih vratih.

»Teta Betty?« je vprašala Amy. Ko je ugotovila kdo stoji pri vhodu jo je podrla na tla in tako je na tla padel tudi moj čips, ki sem ga kupila malo prej. Ampak nisem se menila za čips, temveč sem se spraševala zakaj je Betty tukaj?

Betty ni obetala nič dobrega. »No torej teta, zakaj si sploh prišla?« jo je vprašala Amy. Betty se je namuznila in počasi začela svojo 'pripoved'.

»Vesta… V Londonu delam za Victoria's Secret Models in am… iščejo no… manekenke.« v glavi sem si že risala podobo kako se Betty v svojem obilnem trebuhu slika pred kamerami. Morala sem se zadržati, da nisem padla v neustavljiv smeh.
Potem pa sem se zavedala kaj je pravkar rekla Betty. »Am… Betty s to manekenko misliš tudi mene?« sem vprašala v upanju, da bo veselo zmajala z glavo.

Vendar je glasno zavzdihnila in pokimala. »Ja Eleanor. S temi manekenkami mislim vaju z Amy,« je rekla ter čakala na moj odziv.

Zagotovo si Betty ni mislila naslednjega, kar je prišlo iz mojih ust; glasen smeh.

Amy in Betty sta me začudeno in zaskrbljeno pogledali, saj sta menda mislili da se mi je strgalo.

Potem pa je Amy vprašala Betty: »Teta kaj pa sploh delaš pri Viktoria's Secret Models?«

Betty je zavila z očmi in rekla: »Pa menda ne misliš, da sem kakšen znan model? « Amy je zasmehljivo odkimala in na skrivaj pogledala Bettyino postavo. Potem pa je Betty nadaljevala: »Sem fotografinja in verjemita da če bi hotela biti kak model bi me takoj sprejeli s tako postavo, kot jo imam.«

Smeh je kar butal na plan, zato sem se opravičila in odšla v zgornje nadstropje v kopalnico.

**************************************************************************************************************
Ni ravno velik vendar to še ni zakluček tega dela saj sem ga prekopirala sam polovico. Ja žleht sm. Naslednič dobite nadaljevanje tega ;D
06. februar 2014
neeeeeeeext
06. februar 2014
u153281
u153281
Neeext
06. februar 2014
u147737
u147737
Ful dobr začetk neeeeeeext
06. februar 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. februar 2014
u164129
u164129
Oky drugi del nexta aja pa hvala usem za nexte. hope u like it!
**************************************************************************************************************
Replacement | One Direction FanFiction - Continuation of 1 Chapter

Čez sekundo ali dve sem se že glasno režala in malo je manjkalo da se nisem razpočila. Z Betty nisva imele nikoli dobrega odnosa. Bila je Amyina teta mene pa je zasovražila že ko me je Amy predstavila.

Čez nekaj minut ko sem se umirila sem odšla nazaj v spodnje nadstropje.

Betty je pila čaj, Amy pa brala neko revijo ter poslušala glasbo na svojem MP3 – ju.

»O Eleanor. No Ali bosta zdaj sprejeli ali ne?« je nepotrpežljivo vprašala Betty in srknila požirek čaja.

Z Amy sva se spogledali. Brez prijateljskega posveta seveda ni šlo zato sva se Betty opravičili in odšli v njeno spalnico.

»No, kaj misliš?« je vprašala Amy. »Jaz manekenka? Oh, prosim te! Poglej mojo postavo in nasploh poglej mene! Jaz Viktoria's secret model? Samo v sramoto jim bom.« Amy je pogledala stran od mene in potiho zašepetala: »Ja, mislim, da tudi jaz nisem zato.«

Odšle smo nazaj v spodnje nadstropje. Betty ježe stala pri vhodu in se obuvala. »Torej?« je vprašala in z Amy sva si pogledali v oči. V njih sem videla žalost. Čakaj! Žalost? Ampak zakaj? Ali mar hoče postati ena od Viktoria's secret models?

Kar naenkrat sem zinila besedi ki sta mi krojili usodo: »Sprejele bova.«

Amy me je čudno pogledala vendar se je v njenih očeh pojavila iskrica sreče. Iskrica katere še nisem videla. In takrat sem vedela da sem naredila prav.
Tudi Betty me je začudeno in hkrati presenečeno pogledala. »Prav, naslednji teden bodita pripravljeni. Po vaju pridem v sredo ob 15:00.«
Betty je na to odšla Amy pa me je zavila enega od njenih medvedjih objemov.
ni nwm kak dolgi ampak upam da bo ok. btw VERJETN bom začela pisat še eno zgodbico in zarad šole ter obeh zgodbic ne bojo nexti nwm kaj pogosti. ampak drugo zgodbico bom VERJETNO začela pisat mau kasnej tak da nč skrbet
08. februar 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeext:3
09. februar 2014
u147737
u147737
neeeeeeeeeeeeeeeeext
09. februar 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. februar 2014
Next
13. februar 2014
u163118
u163118
Neeeeeeeeext
13. februar 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
+
nova bralka
13. februar 2014
u164129
u164129
js se iskreno opravičujem kr že doug ni blo nexta ampak me je šola čist zdelala, tak da ga dobite jutr
14. februar 2014
u163118
u163118
Oky
TYT
14. februar 2014
u164129
u164129
Etoo next ki sm ga obljubla...

~Louis Tomlinson~

Nadel sem si kapo in sončna očala, čeprav na nebu ni bilo sonca.

Odprl sem vrata in odšel v mrzel in deževen dan. Ker sem bil še nekoliko omotičen, zaradi tega ker sem se ravno zbudil sem odšel v Starbuks po kavo.

Potem sem odšel v bližnji park ter se vsedel na klopco. Gledal sem okrog ter videl zaljubljen parček kako se poljublja.

Zavzdihnil sem in odšel naprej. Ko sem tako hodil sem zagledal skupino mulcev, ki so kadili in zbijali neke šale.

Potem pa se je en od fantov obrnil proti meni in se zarežal. »Poglejte ga! Ni sonca pa nosi sončna očala! Haha…« se je še kar naprej smejal drugi fantje pa takoj za njim.

Počasi so se mi približevali vendar me to ni ganilo. Še naprej sem hodil v isto smer in nisem se imel namena obrniti samo zaradi nekih mulcev, ki so mlajši od mene.

»Hej očalarček!« je zinil eden od njih. Vendar nisem se zmenil. »Si mutast?« je rekel drugi. Še kar se nisem zmenil.

Še kar so hodili proti meni in me 'kritizirali'. Ob nekaterih izjavah sem zavil z očmi in ker me je pričelo zebsti sem roke dal v žepa.

Eden od mulcev se mi je prikradel za hrbet in me porinil na tla.

Jeza v meni je začela naraščati. Ampak moral sem se zadržati.

»Hahaha.« »Kako je beden!« take in podobne izjave me niso spravila v bes, ker sem jih bil že navajen, vendar pa je bila ena izjava ki me je zadela naravnost v srce: »Uboga njegova punca! Zagotovo trpi! Povej mi kje živiš pa jo grem potolažit, seveda če jo sploh imaš! Hehehe…« ok tole je bilo pa preveč za moje pojme. Vstal sem ter ga udaril naravnost v obraz.

Iz nosa mu je začela teči kri in prav takrat sem se zavedal, kaj sem pravkar storil. Kar naenkrat me je nekdo porinil na tla ter me začel brcati.

Vendar se nisem pustil, čeprav me je vsak delček telesa neznosno bolel.

Mulca, ki me je brcal sem potegnil za nogo, da je tudi pristal na tleh. Šele ko sem vstal sem se zavedal da smo v krogu novinarjev. Hotel sem si popraviti kapuco za vsak primer, dokler se nisem zavedal, da je sploh nimam na sebi!

Živčno sem se oziral in si grizel spodnjo ustnico. Z rokami sem si poskušal zakriti obraz in nekako sem se prerinil mimo tečnih novinarjev, ki so tekali za mano do mojega stanovanja, ki je bil v bližini.

Po žepih sem iskal ključ vendar sem se spomnil, da ga imam v skupni hiši. Zaklel sem v mislih in preden bi novinarji prišli skočil v bližnji grm.

Trajalo je nekaj minut, da so se zavedali da iščejo zaman.

Počakal sem še kakšne tri minute, če bi se slučajno še kdo od kod pojavil in šel ven. Potem pa sem si spet nadel svojo črno kapuco in nadaljeval pot do hiše.

ok... usako mnenje/kritika/pohvala je dobrodošla! aja pa če kej spremenim kr povejte
16. februar 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeext nujno
16. februar 2014
Next
16. februar 2014
next
16. februar 2014
u155895
u155895
neext
16. februar 2014
u164129
u164129
pišem še eno zgodbico:
http://www.igre123.com/forum/tema/dnevnik-srhljiva-zgodba/68009/
16. februar 2014
u164129
u164129
next po usej verjetnosti prije u soboto
18. februar 2014
u163118
u163118
neeeeeeext
-Use popouno dobr, odlično super, megafantastično...samo če lahka daljše nexte *puppy dog eyes*
TYT
18. februar 2014
u166111
u166111
popouno *__*
neeeeeeeext
23. februar 2014
u147737
u147737
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext popouno je *0*
23. februar 2014
u166111