Forum
Napisala bom zgodbo z naslovom ✞Ƥяєσвяαzвα✞. Upam da bo uspešna.
▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃
Ime mi je Emily. Stara sem 14 let. V šoli sem zelo priljubljena. Rada imam fante.
Jaz

Aja pa še tole. Obožujem jahanje, konje. Pri srcu so mi tudi mačke.

Jutro je. Ravno se pripravljam na šolo saj je 1. september. Šla bom v 9. razred. Od sošolcev sem izvedela da bo na šolo prišel nov....
Kaj ali kdo bo prišel na šolo?
Mnenje o zgodbi?
Za nadaljevanje pa rabim 4 nexte?
20. februar 2016
Next
20. februar 2016
Next
20. februar 2016
Next super začetek
20. februar 2016
Next
20. februar 2016
Še 2 nexta
20. februar 2016
Next
20. februar 2016
Next
20. februar 2016
Next Next Next Next
20. februar 2016
Ti si že nextala
20. februar 2016
Next
20. februar 2016
še 1 Next
20. februar 2016
u208287
u208287
Next
20. februar 2016
Next
20. februar 2016
Next kmalu
20. februar 2016
Od sošolcev sem izvedela da bo na šolo prišel nov sošolec. Komaj čakam da ga vidim. Lepo sem se oblekla in šla v šolo. Najprej sem zagledala mojo prijateljico Sophie zelo sem jo pogrešala. Prvo uro smo imeli matematiko. Najprej smo spoznali novega sošolca. Ime mi je bilo Justin in bil je zelo lep.
Justin

Takoj sem ga hotela bolje spoznati. S Sophie sva se odločili, da bova šli to soboto v kino. Jaz sem hotela povabiti tudi Justina. Odločila sem se, da ga povabim po pouku. Končno je zvonilo. Šla sem do njega ugotovila sem, da je sam. Bila sem vznemirjena. In končno sem ga vprašala « Ali bi šel naslednjo soboto z mano v kino«. In on je odgovoril...
Kaj je odgovoril Justin?
Mnenje o zgodbi?
Za nadaljevanje pa rabim 5 nextov?
20. februar 2016
Next+lahko je naslednjič malo daljše
20. februar 2016
bo ja
20. februar 2016
ok
20. februar 2016
Next
20. februar 2016
še 3 nexte
21. februar 2016
neeeeeeextttttttttttttttttt
22. februar 2016
še 2 nexta
22. februar 2016
Next
23. februar 2016
še en Next pa bo
23. februar 2016
ja
24. februar 2016
u209034
u209034
Next
24. februar 2016
In on je odgovoril «Ne«. Obrnil se je in odšel. Bila sem užaljena. Noben fant me še ni takole zavrnil. In rekel je samo ne. Ko sem prišla domov sem razmišljala. Odločila sem se, da ga jutri ponovno vprašam. A zjutraj sem ugotovila, da Justina ni v šolo. Le zakaj ne? Naslednji dan ga tudi ni bilo. Končno petek, a Justina tudi v petek ni bilo. Res čudno. Tako sva v soboto s Sophie same šle v kino gledat film Harry Potter. Jedli sva kokice. Po filmu sva šle v nakupovalni center. Jaz sem si kupila zelo lepo obleko.

V ponedeljek pa je Justin le prišel. Vprašala sem ga« Zakaj te prejšnji teden ni bilo v šolo.« Rekel mi je« Bil sem bolan« In je šel. Z drugimi fanti se Justin ni nič pogovarjal. Bil je zelo redkobeseden.
●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●
Minevali so dnevi. Proti koncu septembra smo izvedeli, da bomo imeli kros na šoli. Jej. Tek mi je vedno šel od rok. V 8.razredu sem bila tretja. In zelo me je zanimalo kako bo šlo Justinu. Danes je torek kros bomo pa imeli v petek. Odločila sem se, da v četrtek popoldan povabim Justina v kavarno. Na moje presenečenje je bil za. Končno četrtek popoldan. Zagledam Justina, ki me čaka pred kavarno bil je...
Kaj je bil Justin?
Mnenje o zgodbi?
Za nadaljevanje pa rabim 5 nextov?
24. februar 2016
Nimam pojma kaj je bil justin
Nexz
24. februar 2016
Next
25. februar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike