Forum
Če bo zgodba uspešna, jo bom dala tiskat in zaslužek bo šel zavetiščem in živalim na cesti. Upam, da boste brali, saj se bom najbolj posvetila tej zgodbici ☺
To temo bom naredila posvečeno najboljši osebi
.StupidDinosaur
Ta zgodbica bo posvečena tebi -
.StupidDinosaur
'nikogarjšnim' živalim - my animals - zavržene živali
ter Christini Grimmie
Upam, da vam bo všeč ღ.
Pravila upam, da poznaš. Če ti tema ni všeč, se spokaj :*
ლ.ღ.ლ.ღ.ლ.ღ.ლ.ღ.ლ.ღ.ლ.ღ.ლ.ღ.ლ.ღ.ლ.ღ.ლ.ღ.ლ.ღ.ლ.ღ.ლ.ღ.ლ.ღ.ლ.ღ.ლ.ღ.
.ღRemind Me - Hall Of Fame - Superheroes = Sky Full a Stars
.ღ .ღ .ღ .ღ .ღ .ღ
Presentations of the actors in the story
Glavna vloga:
.ღ. Molly O'malia as Molly Prince
Stranske vloge:
.ღ. Hannah Murray as Tina Queen . Molly's BFF
.ღ. Christina Grimmie as herself
.ღ. Ashley Benson as herself
.ღ. Tyler Blackburn as himself
.ღ. Sam Tsui as himself
.ღ.Demi Lovato as herself

UVOD
Zunaj je bil vonj po mokrem novem makdamu, ki so ga dokončali pred tednom dni. Šla sem v kuhinjo in si zmiksala smuti* iz jagod in čokoladnega namaza in dodala nekaj lešnikov. Olupila sem še banano in jo dodala. Počasi sem ga pila in brala revije. Na roki so se mi pojavili izpuščaji. Mislila sem, da so piki komarja, zato sem jih pustila. Obula sem si škornje in nadela živo rumen dežni plašč. Šla sem do hleva, kjer imamo 3 konje. Kastrata Jacka in kobili Princess ter Slide. Ko sem jim dala krmo in jih pobožala, sem odšla noter. Ker ni bilo kaj delati, sem svojo sobo zatemnila in za efekt in boljšo vidnost na polico položila modro-zeleno luč, ki sveti vame. Začela sem se snemat. Zapela sem pesem SHM* - Don't worry child.

Čez nekaj časa me je poklicala Tina. Povabila sem jo k sebi, ker je moja skoraj soseda je prišla v 3 minutah. Vmes sem zapela tudi
She Wolf, od Davida Gueete in Sie. Pozvonilo je, hitro sem se odpravila k vratom in odprla. Bila je Tina.
»Si pela ti? She Wolf,« me je vprašala. Mencala sem z rokami in rekla, »Je bilo slabo,« in se zagledala z žalostnimi očmi v tla. Sigurno bo rekla kakšno 'fušanje' je bilo to, da še sraka poje boljše, še muha lepše brenči, čeprav mi gredo muhe na živce. Njen odgovor sem preslišala kot, da sem tako naglas in zaskrbljajoče razmišljala? Pogledala sem jo, z očmi, da je takoj vedela. »Molly želiš, da ponovim še enkrat,« odstranila sem pogled od nje in pokimala. »Rekla sem, da je bilo to petje čudovito, me lahko enkrat za spremembo poslušaš, in se prijaviš na tisto stran, za odkrivanje novih pevcev. Sigurno jih boš navdušila,« no to pa sem trenutno slišala. »Lahko ponoviš? Lean on?«
Ko sem ji zapela, so njene čeljusti bile kar naenkrat na tleh. Ampak, še zdaj se ne bom predala in se osramotila med talentiranimi in nadarjenimi sodniki. Nikakor, nihče me ne bo prepričal, da bom pela pred celotno Evropo, kaj šele kje drugje. »Pretiravaš, že spet, Tina vidim v očeh ti piše kako zelo ne talentirana in ne nadarjena za petje sem. Čeljust, ti je skoraj odpadla, ker si prvič slišala kako, lahko nekdo tako fuša.« Sem odločno rekla, »Me lahko vsaj enkrat poslušaš Mo, čeljust nikoli ne seže do tal, ko ni tako navdušena! Dosti te imam, misliš, da me nisi nikoli užalila, ker ne upoštevaš mojega mnenja?« je namrščeno rekla Tina. »Pomembno ti je samo še to kar si mislijo osebe, ki so ljubosumne nate, da nimajo takega talenta. Me lahko enkrat poslušaš ali mi vsaj izpolniš željo, da se prijaviš? Jaz sem te poslušala, kako talentirana in nadarjena sem za risanje. Na koncu sem bila 1., kaj pa bi bilo, če bi ti mene poslušala enkrat?« je užaljeno rekla. Samo pogledala sem jo. Bila je namrščena. Potem, je odšla po stopnicah, jaz pa sem planila zanjo, obuvala si je nove, ne dolgo nazaj kupljene All Starke.
Mislite, da se bo Molly prijavila na tekmovanje?
Ali se bosta Molly in Tina skregale?
Rabim vaše teorije, mnenja in nexte? Lahko dobim 5 nextov za kratek uvod?
28. julij 2016
Next
28. julij 2016
Še 4 nexti. Hvala ♡ vsem, ki boste brali.
28. julij 2016
Next.
1. Ja
2. Ja
28. julij 2016
Dobro ugibanje
Hvala ♡
28. julij 2016
nextttt
28. julij 2016
Še 2 ♡. Hvala bae's ♡♡♡♡☆☆☆☆
28. julij 2016
u213544
u213544
Next + OMG ta zgodba je najboljša kar sem jih kdaj brala
29. julij 2016
Haha hvala se usaj eden + nextam ob 1 oz. Takrt k bom na racunalniku <33
29. julij 2016
Next
29. julij 2016
Hvala <33
29. julij 2016

Potem, je odšla po stopnicah, jaz pa sem planila zanjo, obuvala si je nove, ne dolgo nazaj kupljene All Starke. »Tina, oprosti ampak, tisto je bilo risanje. Če bi jaz znala risati, bi se takoj prijavila. To je petje in... nisem čisto prepričana.« sem začela »Vem, da te je sram, ampak tako čudovit glas imaš. Prijavi se! Drugače se bom s tabo skregala.« Je rekla in me grdo pogledala, oblekla si je jopico, in se namršila.
Ja... to je Tina, za vse hoče, dobro ampak, zna pa tudi malo izsiljevati. Vedela je, da mi pomeni vse na svetu, da je moja edina BFF.
»Tina,« sem zastokala, »sovražim, da si taka, saj veš« ničesar ni rekla. Med nama je zavladala tišina, Tina je odprla vrata. Ko je hotela stopiti ven sem jo povlekla za rokav. »Tina... pomisli, kako bi bilo tebi na mojem mestu, prosim, če me razumeš.« sem ji rekla brez, da bi jo sploh pogledala. Odšla je, izmuznila se mi je iz rok.
Samo gledala sem lahko še kako z ihto hodi, domov.
Odšla sem v sobo, in premišljevala, ali naj posnamem video? Kaj, če dobim milion dislikeou? Nihče ni vedel, celo jaz zakaj vedno pomislim na najslabše stvari.
Šla sem na računalnik, moj I-make. In posnela video od Demi Lovato - Neon Lights. Naložila sem ga na youtube.
Naslednje jutro sem se zbudila, šla sem si pripraviti smuti, kot vedno. Na pregled moram, sem alergična na jagodo? Po zajtrku sem šla pogledati koliko likov in dislikov sem dobila. Komaj sem čakala, tega ne bi zamudila za nič na svetu. Ko sem jih šla pogledat me je skoraj kap....

Next?
MNENJA, TEORIJE?
MISLITE, DA JE DOBILA VELIKO LIKOV-DISLIKOV?
popoudne pride daljši Next
29. julij 2016
verjetno je dobila ogromno likeov.

Next!!!
29. julij 2016
Hvala še 1 alpa 2
29. julij 2016
nextt
29. julij 2016
u212236
u212236
Next
29. julij 2016
Pride zdele
29. julij 2016
Next
29. julij 2016

Next posvečam
luna sofia <3
oOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoO
Ko sem jih šla pogledat me je skoraj kap.... dobila sem 4oo.ooo likeov in 30 disklikeov? Za tiste dislike se nisem ozirala. Šla sem na Facebook, Twitter nakoncu pa na Gmail. Odprla sem E-pošto z naslovom `Prijavnica', ki je pravila tako

-Dober dan,
Zanima nas če se boš prijavila, na našo oddajo za odkrivanje novih vsahajočih zvezd? Upamo, da se boš ker boš z lahkoto zmagala, ker je tvoj glas odličen. Za več informacij nam odpiši ali pa nas pokliči, na navadeno številko spodaj. Dosegljivi smo vsak dan med 8. in 18. uro.
Ekipa Vzhajajoče Nove Zvezde, lep pozdrav (:

Poklicala sem Tino, ni bila dosegljiva. »No, ja... vse ne more biti popolno,« sem si rekla. Šla sem pogledati, če so kakšni, ki jih poznam pritisnili /like/. Bilo jih je kar nekaj, med njimi tudi pol moje šole. Želela sem si, da likea kakšen slavni, mogoče bi bilo to zame dobro odkritje? Klicala me je mami. Javila sem se, »Halo? Mami kdaj prideta kaj,« sem jo zaskrbljajoče vprašala. »Dragica, kmalu v kolikor bo možno,« je odgovorila. Zgleda da ni še videla videa, kakorkoli pa moje petje ni podpirala, ampak jaz sem vstrajala, ter pela vsak dan. »Slišala in videla sem celo, da si oziroma boš postala ena izmed vzhajajočih zvezd,« je rekla nič kaj veselo. »Danes pridem na kavo, nekaj bi ti rada povedala. Mogoče ti bom dan celo uničila ampak, moraš izvedeti,« je rekla in prekinila. Zakaj ni vesela, da se je njena hči uvrstila na lestvico najbolj popularnih cover zvezd? Ko je tisto izrekla, se mi je nasmešek povesil. Ni ji mar zame... in mislim, da je enako njenemu groznemu možu Denisu. Nisem ga marala, no ne da ga zdaj. Mami sem poslala sporočilo, da danes ne morem, in da nimam časa. Šla sem en krog, danes jih je pa veliko zunaj. Vsi so me pozdravljali, ampak večina fantov je gledala v prsi. Teh nisem mislila pozdraviti, zato sem se jih bolj izogibala. Šla sem na fitnes igrala, ne daleč stran. Do mene sta pritekla črno-bela psička. Izgledala sta zavržena. Pobožala sem ju, ko sta šla malo bolj stran od mene, so tja prišli fantje stari okoli 12 let, nekateri še manj. Nisem hotela videti tega...
Nextam še danes če zberemo vsaj 3 nexte
29. julij 2016
Neeext.

Ful je zanimivo.
29. julij 2016
Hvala <33
29. julij 2016
mogoče une pasje bombice metali v njih ali kej takšnega
hvala za posvečen nextt
pa seveda nexttttttttttt
29. julij 2016
Še vsaj en
29. julij 2016
u212236
u212236
Next! Zdej pa peid nextat haha
29. julij 2016
Ok nextam ampak to se bo malkrat zgodil hehe.
Next posvečam...
ƒℓєυя ∂є яσѕє *

Nisem hotela videti tega... niti najmanj. Obmetavali so ju z kamni in ju brcali. Niso me opazili. »Kaj vi delate! Ali je z vami vse v redu!« sem se začela dreti. Gledala me je cela okolica ljudi. Ni mi mar, če ne bom nova vzhajajoča zvezda, ni mi mogoče namenjeno. Ampak, ne bom pa podpirala teh pokvarjenih ljudi, še posebej pa nasilja nad živalimi! »Pa kaj pa je to. Cucek, ne oziraj se na te stvari. To mi uredimo,« se je en opogumil. Razjezila sem se, mlajši je od mene 10, tega pa si ne bo dovolil! To je šlo pri meni čez vse meje, kar jih imam. Skoraj sem ga klofnila, roko sem že imela v zraku... Spustila sem jo. Ni vreden, ničesar ni vreden. Navadna golazen. »Sta to tvoja psa? Dej dovolj nam bejbi,« se je eden oglasil. »To, je šlo pa že čez vse meje! Ja in to sta moja psa! Če to ne nehate delati, vas še kdaj vidim ali celo slišim za kaj vas prijavim!« sem jim zagrozila, ko sem se jim približevala. »Sem Nik, in ti si...« se je oglasil tisti, ki se je nazadnje. Dal mi je roko, grdo sem ga pogledala, »Sedaj mislite, da ste vredni moje roke? Da bomo sedaj prijatelji ali kaj pričakujete? To gre čez standarde,« sem rekla in mu odklonila roko. V bližnjo trgovino sem hitro odšla, kupiti dva povodca in ovratnici. Ja, odločila sem se, da ju posvojim. Z njima sem odšla domov. Oba sta bila cela bolhasta, poškodovana in nekastrirana oz. stelerizirana. Skrbelo me je, da je psička breja. Ko smo prišli domov, sem jima dala meso in špagete ter vodo. To sta pomlaskala, in šla spat. Dala sem jima ime Jack & Princess. Naslednji dan sem ju z Đipom peljala k veterinarju, kjer ju je razbolhal, cepil, in mi priporočil s kakšno hrano naj ju hranim. Princess je bila stara 2 leti Jack pa 2,5 leti. Z njima sem zapela cover Heroes. Zjutraj sem se zbudila in odšla pogledat like na prvem videu. Bilo jih je 995.976. Pri dog's -Heroes by Alesso- pa 544.781 likeou. Šla sem na gmail. Pozabila sem jim odpisati kaj šele jih poklicati. Na gmailu sem dobila 1 mail. Ko sem ga odprla se mi je dih ustavil. Nisem bila prepričana, če se to zares dogaja. So to samo sanje? Ampak ne niso bile...
__________________:______________:_____________:_____________:________:
KAJ MISLITE, DA SE BO ZGODILO?
ALI BO SLABO ALI DOBRO?
RABIM NUJNO VAŠA MNENJA!
Next?
29. julij 2016
Neeext mogoče slabo?
29. julij 2016
Bomo videli,nič nam izdala heh... )
Še kakšen Next?
Nexta ne bo še enkrat danes, to seveda (;
Jutri pride enkrat takrat, ko se zbudim. Zagotovljeno :*
29. julij 2016
u213544
u213544
Next + ta zgodba mi je zlo všeč babe najboljša zgodba kaj jih je in seveda je to slabo nwm zakaj amoak zlo mi je všeč zgodba<3333
30. julij 2016
<333 Hvala :**
Next posvečam osebi .StupidDinosaur
kateri je tale zgodbica tudi posvečena.

MUSIC, TAKEN ME HIGH

MUSIC IS MY FAVOURITE ESCAPE
____________:____________:___________:_________:_________:_______:_________:
Ampak ne niso bile... Mi je pravkar Demi? Zajela sem sapo, nisem morala verjeti očem. Ne to se ne dogaja zares! Poklicala sem Tino, po 2 neodgovorjenih klicih, se mi je končno javila. »Tina, zakaj se ne javljaš?« sem jo razočarano vprašala, »Huh, kaj ali misliš, da se moram?!« je rekla in nakoncu skoraj neslišno zahihitala. »Ja, lahko bi se ali pa bi me poklicala vsaj nazaj. Zate imam 3 dobre oziroma odlične novice!« sem polna upanja rekla. »Pridi k meni, čim prej,« je rekla in prekinila. Oblekla sem se v roza svileno oblekico z rjavim kožnatim paščkom in črne balerinke. Preden sem odšla sem dala Princess in Jacku dala hrano in ju spustila na moj ogromen ograjen travnik, ki ga je imela vsaka hiša. Balkonska vrata sem pustila odprta. Vklopila sem škropilnik, in izkazalo se je, da ne marata vode. Do nje sem se odpeljala z avtom, bila je 12 ulic stran. Njena hiša je bila okrašena z balončki, napisom, ki ga nisem znala razbrati, potrkala sem. »Naprej Molly,« je rekel neznani glas... Vstopila sem...
______________:___________________:_______________:___________:___________:
Koliko nextov lahko dobi tale Next?
Vam je zanimivo?
Upam, da dobim čim več bralcev, čeprav dvomim, da je sploh všeč vam. 2 Bralki sem že izgubila...
Kaj mislite, da se bo zgodilo?
30. julij 2016
Next. Verjetno nisi izgubila ampak so npr. Na dopustu ali pa so šle za vikend na morje. Tako da nestoj se sekirat.
Nekdo je poleg njene prijateljice. Imam prav?
30. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg