Forum
u167536
u167536
Neeeeeeeeeeext!!!!!!!! <333
Kot vedno so bili tudi ti deli prfektni kisem jih nazaloat zamudila
Res mi je zal ker se nisem ne vdm kako razpisala ampak sem zmucena in ti bom kar prek fb napisala ideje ok
19. julij 2014
u127671
u127671
awwwwww *.* omgggg popovno nexttt zame plis<3
19. julij 2014
‘’William!’’ je zavpil Harry, spet smo pri the srednjih imenih. ‘’Ja, ja. Že grem, dijo Olivia, Edward.’’ je še rekel in zaprl vrata. Pobrala sem še svojo majico in kot duh izginila v Harry-evo sobo, takoj za mano pa je prišel še Harry. ‘’Nisem vedu, majkemi.’’ razlaga Harry, pristopim do njega, mu dam prst na usta ‘’Pššššt.’’ in ga poljubim na vrat. V istem trenutku me dvigne z tal in nese proti postelji, hitro sis pet slečem majico in že padeva na mehko in udobno posteljo. Ko ga začnem poljubljati po vratu me z rokami prime za lica, začne risati kroge z palcem in me obrne da je on na meni.
Začne me poljubljati zadaj ušesa in moram priznati, bilo mi je ušeč. ‘’Ohhh …’’ je ušlo iz mojih ust in takrat se je zasmejal. Zdaj on mene poljublja po vratu kakor sem prej jaz njega in moji prsti najdejo pot do njegovih las, njegovih nežnih kodrov. Z rokami potuje po mojem telesu in se spet igra z mojimi hlačami, sploh ne opazim in v trenutku letijo po zraku. Vesela sem da sem danes izbrala kompet črnega modrca z čipko in črnih brazilk prav tako z čipko ob robu. Z očmi me je dobesedno požiral in takrat sem segla do njega in mu odpela kavbojke. ‘’Če moram biti jaz skoraj naga boš pa še ti.’’ rečem in mu že vlečem kavbojke oprijetega materiala z telesa. Kmalu sva oba samo še v spodnejm perilu in priznam, ni me tako sram kot sem pričakovala da me bo. Nadaljeval je z poljubi okoli mojega popka in potem mi z kolenom počasi razprl noge. ‘’Harry?’’ sem vprašlivo zamomljala, saj sem komaj prišla do besede od vsega užitka, ki sem ga doživljala. Za trenutek se je ustavil, me pogledal in me začel poljubljati po stegnu. Vedno ko je prišel višje sem se v celem telesu stresla in spet je šel navzdol. Prenehal je z poljubi in me pogledal v oči, ko sem ves čas opazovala kaj počne. Tako sem se zatopila v oči da sploh nisem opazila kako je začel delat majhne kroge na material mojih brazilk. ‘’Har…’’ a so me prekinili momljaji in iz ust mi je spet ušlo ‘’Mmmmm …’’ ter ‘’Ohhh … ‘’. Vse skupaj je bilo popolno, dokler se ni zaslišalo telefona kako brni na tleh. Hitro sem se predramila iz užitka in pogledala kdo me kliče. AJDA je široko pisalo na ekranu in nisem vedela ali se naj javim ali ne. ‘’Kdo je?’’ je zanimalo Harry-a in ko sem mu pokazala da kliče Ajda je vzel moj telefon ter se oglasil. ‘’Oprosti, Olivie trenutno ni tu. prosim pokliči kasneje ali pa te bo ona. Adijo.’’ je bilo vse kar je rekel in ugasnil moj telefon. ‘’Prid sem.’’ je rekel in pokazal na svoja kolena. Brez pomisleka sem mu skočila na kolena in se udobno namestila. Objemala in stiskala sva se kar precej dolgo, ko sem opazila da je ura že 9:45PM in kmalu bi mogla oditi. ‘’Počas bom mogla it.’’ sem zamomljala v njegov vrat in takoj je rekel nazaj ‘’Ne! Ne še, prosim.’’ in naredil ‘puppy dog eyes’, takšnemu se mu nemorem upreti sem si mislila in na koncu sem res se še bolj stiskala in skoraj gola ležala poleg Harry-a na njegovi postelji. Bila sem pošteno utrujena zato sem zaspala z glavo na njegovem trebuhu. Spala sem zelo močno in če sem imela prisluhe se mi je zdelo da je potiho rekel ‘’Ljubim te Liv.’’, ampak to ne more biti res, zagotovo sem imela prisluhe ali pa sem to le sanjala.

________________________________________________________________________________

vem haha jz ubijem vso romanco med njima .. sorry not sorry hahaha .....
... aja pa dejte mal okrog poslat link da bo še kdo šeu brat

- mnenje?
- ideje?
- teorije?
- next?
19. julij 2014
Neeeeeeeeext
Najbolsa zgodbaaaa
20. julij 2014
Neeeeeeeeeeeeeext ... TOP drugac
20. julij 2014
Neeeeexxxxtttttt
20. julij 2014
u60555
u60555
Neeeeeeeeeext
20. julij 2014
u127671
u127671
hahahha next*-* sam si pa strovkonjakinja v ubijanju romance stari!
20. julij 2014
ja vem hahaha .... 1.septembra bom hodla okrog z napisom na čelu :Romance Killer! hahaha mi že ena grozi
20. julij 2014
u127671
u127671
upam da bos res hahahahha da se bos zavedala ka nam delas hahahha
20. julij 2014
o ja sej bom ... kr je to moja sošolka ki mi grozi hahaha -.-'' ja sorry ahhaa ... sam usoda al pa moje pisanje ju noče da greta prehitr
20. julij 2014
No res si romance killer si pa definitivno tut top writer tko da to mors met pa na majci napisano
20. julij 2014
u127671
u127671
hahahahha sej bols tak ker je bol zanimivo ne naredi take napake ko sm js ko sm prehit presla a bistvo hahahah
20. julij 2014
ja sej glih tega nočem ... pa dons nwm če bo kakšn next ..sorry
20. julij 2014

***** 7.poglavje *****

Zbudila sem se v močnem objemu Harry-a in ker nisem imela telefona pri sebi nisem vedela koliko je uro. ‘’Zppp-zppp.’’ se je slišalo po celi sobi.TELEFON! Kje je moj telefon? Hitro sem skočila iz postelje in začela iskati telefon, le kje je. Iskala sem po celi sobi in končno sem ga našla pod kupom oblačil in takrat me je prišinilo. Tam sem stala samo v spodnjem perilu, joj kakšna sramota. V trenutku se mi je pojavila rdečica na licih, a sem pogled preusmerila na telefon. Imela sem prazno baterijo in ura je že bila 11:55AM! ‘’Ne, ne, ne, NE!’’ sem vpila po celotni sobi in končno sem prebudila tudi Harry-a. Ves zaspan me je pogledal in vsta iz postelje, ‘’Kaj je?’’, ‘’Poglej koliko je ura! Zamudila sem večino pouka!’’ sem vpila v njegov obraz, samo nasmehnil se je, sem res prikupna ko se jezim ali mu je vse skupaj samo zelo smešno. Skakala sem po celi sobi da bi ugotovila kaj naj naredim, a ko me je z roko povlekel k sebi in močno objel sem razmišljala samo o tem kaj sva včeraj počela. ‘’Zdej se ti ne splača it v šolo, greva nazaj ležat.’’ je hitro in potiho šepnil v moje uho in me že vlekel proti postelji. Kmalu se je že ulegel in me povlekel s sabo da sem spet ležala na njem. Priznam bilo mi je zelo všeč in njegova topla sapa na mojem vratu je bila tako sproščujoča. Ni mi bilo do ležanja, zato sem se usedla na njegove boke, razprla noge in se počasi zibala naprej in nazaj. Bilo je dokaj prijetno, dokler nisem začela čutiti kako njegova erekcija postaja vedno trša. ‘’Harry?’’ bilo mi je malce neprijetno, a njegov obraz je kazal povsem drugačno razmišljanje, kakor da bi užival ob rahlih gibih mojih bokov.
20. julij 2014
__________________________________________________________________________________

the romance killer is back
sorry prejle sm pozabla dat haha .... uglavnem vem, haha glih tu sem končala ahah sorry not sorry ..... ahahaa res napište mi mnenje

- mnenje?
- ideje?
20. julij 2014
next
20. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext :3

to je bil meni do zdaj najboljši next xđ ... ne saj ne vsi so POPOLNI *_______*
Horniči morajo biti posvečeni meni
odlično pišeš res svaka ti čast ... nimam ravno časa za razpis
20. julij 2014
mnenje: Napiši next al pa te ubijem
ideje: nevem
20. julij 2014
Občutek njegove erekcije mi je začel postajati všeč in naenkrat nisem bila več tako zadržana. Roko sem počasi začela pomikati v hlače in začela prijemati za kožo da bi čim prej prišla do svojega cilja. ‘’Olivia?’’, kliče me po pravem imenu, upam da ni kaj narobe, spet sem ga pogledala v oči in bila pripravljena na vse kar bo rekel, ‘’Ni ti treba če nočeš.’’, dobro, na vse razen na to ne. Povlekel me je k sebi in se z svojimi ustnicami zaletel v moje. Ravno takrat sem ga uspešno prijela in preko mojim ustnic je momljal in vzdihoval ‘’Ohhhh Liv!’’. ‘’Kaj naj zdaj?’’ sem razmišljala kaj naj naredim, o tem sem samo brala v knjigah ampak nikjer ni pisalo podorbno. Z zgubljenim pogledom sem se zazrla v njegove oči kakor da potrebujem pomoč. Očitno ej tudi sam opazil, svojo roko je položil na mojo in začel počasi drgniti gor in dol, ‘’Tako!’’ mi je šepnil v uho in rahlo grizljal po mojem vratu. Nisem mogla zadržati ‘’Mmmmm …’’ je ušlo iz mojih ust. Še vedno sva skupaj drgnila in premikala roki gor in dol, postajal je vse trši in začel je odmikati svojo roko ‘’Saj boš lahk sama.’’ je zopet šepnil v moje uho in me z roko pobožal po licu. Spet sem začela z rahlimi gibi z boki in takrat je skoraj zavpil ‘’OLIVIA PORTER! Ne veš kaj mi delaš!’’ močno upam da Louis nič ne sliši na drugo strani vrat. Na roki sem začutila nekaj sluzastega, toplega in roko sem hitro odmaknila. Kar se da hitro sem roko obrisala v majico, ki je ležala na robu postelje in naredila najbolj čuden obraz zaradi gnusa. Harry pa je za razliko od mene na licih imel velik nasmeh in deloval je tako sproščeno. ‘’Harry … jaz …’’ sem živčno izgovarjala, ko mi je z prsto prekril ustnice, da sem utihnila. ‘’Si ziher da je blo tole prvič?’’je posmehljivo vprašal, samo pokimala sem, v obraz sem bila sigurno rdeča kot paradižnik in ko sem se spet pogledala in opazila da sem v spodnjem perilu sem samo legal na posteljo in zakrila svoj obraz v blazine.

________________________________________________________________________________

i know malo je in ja tale next je posvečen Ash's banana. †

i hope ya like it

- mnenje?
- ideje?
20. julij 2014
ahahahahahahhaahaha ... meni si posvetila next also known as popolnost meni :$
love ya
jaz sem že vse knjige After prebrala in je to moja najljubša knjiga (knjige)
ker so zares perfect
hvala za posvečen next <33333333333333
of course we like it .... mislim živimo v 21. stoletju ... tu trenutno ni več norih ljudi ... so pa izjeme ampak pozabi na te izjeme xđ
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej hornič je bil posvečen meni xđ .... jaz to vse zgodbice, ki berem to prosim (sam tiste, ki so mi zeloooooooo všeč) xđ če mi ne verjameš vprašaj moje prijateljice xđ
sorreh, ker se nemorem razpisat v glavnem moraš vedeti :
DA JE TA ZGODBICA PERFECT *____________*
IN, DA ČE KOMU NI VŠEČ GA POŠLJI K MENI -.-" BOVA MIDVA OBRAČUNALA xđ
lahko bi slike objavljala, ki se ujemajo z temo nexta. Samo priporočam ... lahko me potem prosiš in ti jih sam pošlem ? xđ .. sama se odloči xđ to sem samo priporočila xđ ...
v glavnem hvala, ker si mi posvetila hornya hahahahahha
love you
20. julij 2014
okej ti bom kdaj poslala kak poglavje ti mi pa slike poišč
20. julij 2014
next
20. julij 2014
Rdečica na mojih licih je začela izginjati in z glavo sem pokukala iz blazin. Harry je na obrazu imel velik nasmešek in še povečal se je ko je brez da bi opazila prikradel svoje roke do moje riti in jih močno zaril v mojo kožo. ‘’Harry!’’ sem zavpila in malce odskočila, s tem pa sem prišla samo še bližje njemu. ‘’Olivia.’’ je sarkastično odgovoril in prste zaril še globje. Imam dovolj! Ne bom prenesla več dolgo če bo tako delal. Z prosto roko sem šla do njegovih boksarc in ga močno stisnila. ‘’Dobro, dobro.’’ je zamomljal in odmaknil svoje roke z moje riti. Začutila sem olajšanje in od veselja sem na nek način skočila na njega in ga strastno poljubila. ‘’Greva jest.’’ sem mu momljala v usta, ‘’Jaz že vem kaj bi jedel.’’ odgovori in ima takšen širok nasmeh, kaj misli s tem?

evo neki malega še .... napište mi ka ste si mislala ko ste tole prebrale

- mnenje?
- ideje?
- kritike?
20. julij 2014
u127671
u127671
okej js sm pomisla na neki cist mimo hahhaha raj ne recem ka
mnenje?asdfghjklčćž*
ideje? nimam idej trenutno ker komi čakam nadeljevanje *-*
kritike? ma nema ovdje ništa
20. julij 2014
- mnenje?supppppppppaaaaaaaaaaaaa<3333333333 *_______*
- ideje?nimam
- kritike?mam eno kritiko: zakaj sprašuješ tako neumnost? Ni kritik
next
20. julij 2014
✞Kirco✞ hahaha ti kr povej na ka si mislala ahahhhaahah ... kr sigurn bot da nisi edina hahaha
20. julij 2014
ok bom tud jst povedala: okej mela sm take mešane občutke: bla sm zgrožena, smejala sm se, nerodn mi je blo (nism glih horny tip... brrrrr še napišem komi to besedo kaj šele da bi jo naglas izrekla ), in to mi je blo tok čudn: jst že vem kaj bi jedu... na kaj je mislu s tem omg no?
20. julij 2014
ja pa harry je čist zmešan
20. julij 2014
mislm ej
20. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg