Forum
Hej ... okej upam da bo ta ff. bralo dokaj bralcev
Imela sem temo ''Zapleti so in bodo še naprej'', ampak se je nekaj ponesrečilo in mislim da jo bom prenehala pisati ... nisem se še dokončno odločila, ampak moja odločitev ni bila ravno najlažja.
To temo pa sem začela pisati, da izveste zgodbo o dekletu, ki želi biti čimbolj samostojna in neodvisna od drugih.
Prosim da ne bo kdo rekel da fejkam za zbirko knjig After ... moja ideja je res prišla ravno iz njih a se bom trudila da bo vse skupaj čim manj podobno After-ju.

Prolog:

Olivia Porter bo kmalu dopolnila 18 let. Želi živeti samostojno, zato se odpravi v Veliko Britanijo in tam želi začeti na novo. Od staršev je vzela velike vsote denarja, napisala sporočilo in se odpravila na pot, da si uresniči sanje. Ker je že bila sprejeta na univerzo Oxford je povsem brez skrbi zapustila družino. Ni si predstavljala da bo njeno življenje kdaj tako težko. Čeprav je zelo bistra in se znajde v težkih trenutkih se spravi v napačno družbo in to zelo negativno vpliva na njo. Na svoji novi šoli je kmalu postala velika tarča posmeha, saj ima zelo ne navaden stil. Skoraj vedno je oblečena v dolgočasne kavbojke in velike ohlapne majice. Lase ima vedno spete v visoki čop ali figo in nosi veliko prevelika očala. Vedno ko jo kdo sreča na hodniku gleda v zaslon svojega telefona in z očmi šviga iz ene strani na drugo. Glede na svoj ne navaden pristop je zelo privlačna in vsi fanti dobesedno norijo za njo.
Njenega srca ni ogrel še nobeden, ampak to se počasi začne spreminjati, ko spozna Harry-a. Popolnoma ga obnori in tudi njemu ona postane všeč. Olivia svoje misli in občutke o njem zapisuje v dnevnik, ki nekako najde pot do njega. Njuna čustva se še naprej večata, čeprav vesta da ju v skupni prihodnosti ne pričakuje nič dobrega.
Njuni razhodi so zelo žalostni, ampak za vedno se zapomnita in usoda ju na najrazličnejše in najbolj ne navadne načine vedno spravi nazaj skupaj.
_________________________________________________________________________________________

- prvi vtis?
- mnenje?
- komentarji?
- boš brala?
17. julij 2014
Next
No ja zdej k si to napisala nisem vec tok zalostna zarad prejsne teme ceprav bi ful rada da tisto temo nadaljujes
17. julij 2014
u171835
u171835
Prvi vtis-zgleda cool
mnenje-super ff
komentarji-poglej gor
boš brala-seveda
Neeeeeeeeeeeeext
17. julij 2014

*****1.poglavje*****

Po hodniku hodim, kot ponavadi prebiram različne romane na telefonu. Že na daleč jih slišim: ‘’Očalarka!’’ in naokoli se sliši šušljanje ‘’Čudak.’’, ‘’Attention whore.’’, ‘’Ja sej, vem full je grda.’’. To zadnje seveda ni izjavil nihče drug kot sama drolja univerze – Blair. Ne poznam je prav dobro, ampak naj bi spala že z vsemi, tudi tremi profesorji. Na koncu hodnika je na klopi sedela Ajda, ena mojih redkih prijateljic. Bila je tako kot jaz, samo da je na videz delovala kot ena izmed popularnih. Iz torbe sem povlekla svoje zapiske in jo vprašala: ‘’Kaj imamo sedaj na urniku?’’, že mesec dni hodim v šolo in še vedno si nisem zapomnila svoj urnik. Zame je to precej nenavadno, saj ga ponavadi poznam že v prvem tednu. ‘’Literaturo.’’, je preprosto odgovorila in napihnila balonček žvečilko, ki jo je imela v ustih. ‘’Lahko še glasneje žvečiš?’’, ne prenesem tega cmokljanja, če ne bi bila tako super oseba, bi se je izogibala samo zaradi njenega cmokljanja in obsedenosti z žvečilkami. ‘’Ja, ja. Ne bit tko zategla.’’, vstopili sva v učilnico, kot ponavadi sva prvi. Še vedno nisem navajena tega pravila da vedno sedimo drugje: ‘’Kam greva sedet?’’, kot bi mignil je zavpila: ‘’ZADAJ!’’. Samo pokimala sem ji, čeprav jaz raje sedim spredaj.
Literature je eden izmed predmetov, ki jih imam najraje. Večino svojega časa porabim za branje različnih Romanov, trenutno berem knjigo >>Krive so zvezde<< in moram priznati da mi je kar všeč. Nikoli nisem bila za kakšne starejše romane, edini, ki sem ga prebrala je bil Romeo in Julija. Smo že na polovici ure, ko v razred vstopi, kdo drug kot Harry Styles. Ozira se po razredu in ker je edini prostor ravno poleg mene, gre počasi okrog razreda in prisede. ‘’Zdravo, sm Harry. Pa ti?’’, kar ogovoril me je. Kako naj mu sploh odgovorim, ko pa imam cmok v grlu: ‘’Ammmm … sem Olivia.’’, zasmejal se je in nadaljeval: ‘’Torej ti si *Očalarka*?’’. Cmok v grlu mi je naraščal in nisem vedela kok naj kaj rečem, preprosto pokimala sem. Naprej je pouk poteka v tišini, Harry-a sem srečala samo še pri športni, da ne omenjam kako sovražim športno in ker je on tam mi je samo še slabše. Priznam Harry mi je všeč že od prvega dne, kakor je sigurno tudi vsem ostalim puncam na šoli. Hvala bogu je športna najkrajše ura od vseh, ker je zadnja ura dneva. Zapuščam slačilnico in iščem kje je Ajda, a je ne najdem. Zato pa najdem Blair v njenih ogabnih visokih petah. Lepo sem šla mimo njenih kolegic, mislim da so Camilla in Lizzie, mimo Blair pa nisem prišla tako zlahka. Spotaknila sem se ob njeno nogo, ki mi jo je 100% nastavila, ter z glavo priletela ob tla. ‘’AUUUČ!’’, sem zavpila in po tleh iskala svoja očala, saj brez njih sem slepa kot kura v temi. ‘’Pazi kje hodiš, neroda.’’ so zasopihale in se naprej smejale. Končno sem pobrala očala, si jih nadela in vsaj malo videla. O, ne, počene so. Pobrala sem še zvezke ter knjigo in izginila za ovinkom na hodniku. Šla sem na wc in si ogledovala očala, popolnoma uničene so. ‘’Kaj bom pa zdaj?’’ sem na glas zavpila. Vsaj nekaj dobrega je bilo to da sem imela sabo še leče, ki jih ponavadi ne uporabljam. Poiskala sem jih v torbi in jih na najhitrejši možen način dala v oči. ‘’ASSS, peče!’’ sem vpila po celem wc-ju. Sedaj sem v torbi iskala svojo škatlico za očala moram jih shraniti in nesti na popravilo, ne bom nosila leč ves čas. Namesto škatlice pa sem v torbi našla par legic z čipko ob strani in bež croptop. ‘’Bi mi kaj škodilo če bi oblekla to?’’ ‘’Ehh, ne.’’, zaprla sem se v kabino in se preobleka. Ko sem bila oblečena sem se pogledala v ogledalu si spustila lase in odšla iz wc-ja. Hodila sem po hodniku in croptop na meni je zelo razkrival moj pirsing v popku na katerega sem skoraj pozabila. Na hodniku je bilo veliko ljudi in samo potuhniti sem se želela. Ni mi uspelo najbolje saj sem se zaletela v nekoga. ‘’Pazi kje hodiš!’’ je zavpil in kar se da hitro sem začela govoriti ‘’Oprosti, oprosti, …’’. Obrnil se je in videla sem da sem se zaletela v samega Harry-a Styles-a. Pa saj to ni res. ‘’Waw, tis pa lušna’’ je rekel in si obliznil spodnjo ustnico. ‘’Kak ti je ime?’’, spet imam cmok v grlu: ‘’Ammmm, Olivia.’’ že sem hotela oditi, ko me je prijel za roko, a sem se mu izmuznila. Nočem se še z njim obadati samo domov hočem, da se lahko spravim nazaj učit. Ajda mi bo za tole še plačala. Kako me lahko pusti samo tukaj ona pa odide v stanovanje? Besno sem odhitela iz šole in šla po ulici do blokov.

________________________________________________________________________________

Ammm, pač večino zgodbe bo pripovedovala Olivia, če se bojo pa osebe menjale bom pa itaq napisala ...

- mnenje?
- kaj bo sedaj?
- next?
17. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext <333
full dobr k je harry notr.. <33
pomoje bosta nakonc skupii

neext itak <33
17. julij 2014
Vstopila sme v najino stanovanje in Ajda je ležala na kavču ter gledala televizijo. ‘’AJDA!’’, pogledala me je in se zasmejala: ‘’Kako si pa ti oblečena? Sej drgač ti paše.’’, kak se lahka dela tko nedolžno ... srečo ma da jo mam preveč rada da bi bla jezna nan jo. ‘’Zakaj si mi te cote dala v torbo?’’, še naprej se je smejala in spet je pokala balončke. ‘’Pozab zdej na to. Večkrat bi se mogla tkole obleči.’’, sedaj sem jaz bruhnila v smeh. ‘’Nisi resna.’’ In se zarežim še bolj naglas. ‘’Uredu, uredu.’’ Je še zamomljala in jaz sem šla do okvira vrat: ‘’V sobo grem!’’ sem zavpila in zaloputnila z vrati.
Kar se da hitro sem legice in croptop vrgla iz sebe in šla v omaro po veliko vrečasto trenerko in ohlapno belo majico. V predalniku sem imela še rezervne očale, si shranila leče in nadela očala. ‘’Kje je moj dnevnik?’’ sem zavpila malo pre-naglas. Ajda je že trkala po vratih in se vpila iz druge strain: ‘’ Kaj tako vpiješ? Ka se je naredl?’’, moram se zgovorit: ‘’Nič, nič. Sam neki sem razbila.’’ in v tem trenutku sem po tleh vrgla nek kozarec v katerem sem imela kulije. ‘’Dobro.’’, je še rekla in odšla stran od vrat. Celo sobo sem že obrnila na glavo in potem ga najdem, pod povštrom je bil ves čas. V roke sem vzela kuli in se naslonila ob steno. Začela sem pisati >> Dragi dnevnik, danes sem pri literaturi sedela zraven Harry-a in še ogovoril me je. V grlu sem imela največji cmok in komaj sem mu odgovorila. Bil je tako prijazen. Ni čudno da mi je všeč že od dne ko sem stopila v šolo. Mi je samo všeč ali kaj več? Zmedena sem bolj kot kdaj koli prej. Aja, pa še zaletela sem se vanj na hodniku, ko si nisem bila niti malo podobna. Rekel mi je da sem lušna. Srce mi je skoraj skočilo iz telesa. <<. Zaprla sem dnevnik, ki je edina stvar, ki mi vsaj nekaj pomeni. Pospravila sem ga v predalnik in ga dobro zakopala med majice. V roke sem vzela zvezek za literature in šla označetavi pomembne stvari, ko me je zmotilo kruljenje mojega trebuha. Zdelo se mi je kot da govori: ‘’Lačen sem, lačen sem.’’, vse sem pustila na mizi in odšla v kuhinjo. Odprla sem hladilnik in kaj sem našla. NIČ! ‘’AJDA!’’ sem spet vpila, počas je prišla v kuhinjo in rekla: ‘’Kaj je spet?’’. ‘’Spet si ves hladilnik spraznila!’’, nasmehnila se je in rekla: ‘’Dekle mora jesti!’’, ‘’Pa ne kot prašič!’’ sem še zavpila in jezno zaprla vrata hladilnika. Natočila sem si kozarec vode, vzela ključe od stanovanja ter denarnico in odšla. Tu blizu mora biti kakšen McDonalds, sestradana sem. Kot zgubljena sem hodila sem in tja, ko sem se spet zaletela v nekoga. ‘’Oprosti.’’ Sem zamomljala in mu pomagala vstati. Pa sej ne more biti res sem si mislila ko sem videla kodraste lase. ‘’Shit!’’ sem rekla skozi zobe in očitno me je slišal saj se je nasmehnil. ‘’Olyvia, al kar koli si že. Pazi kok se srečujeva.’’, pomagala sem mu da se je pobral in ga popravila: ‘’Ime mi je Olivia, ne Olyvia. Amm, ja oprosti še enkrat.’’, ‘’Zakaj pa nisi oblečena tako kot prej v šoli? In zakaj imaš spet očala gor, ki so še bolj grozna kot tista prva?’’. Globoko sem vdihnila, nočem se razburjati. ‘’Ta so mi bolj udobna in ne maram nositi leče. Še ka…’’, prekinil me je in rekel: ‘’Zakaj pa si sama zunaj, ta ulica ni ravno za punčke kot si ti.’’. Prosim? Punčka? Pa saj ni resen. ‘’Ne briga te zdaj me pa izpusti!’’ in pokažem na mojo roko ki jo je močno držal.

________________________________________________________________________________

ni nwm ka ....

- mnenje?
- želja?
- next?
17. julij 2014
superca resnoo...<3
17. julij 2014
u171835
u171835
next
17. julij 2014

***** 2.poglavje *****

Pogledal je navzdol in izpustil mojo roko, zamomljala sem ‘’Hvala.’’. ‘’Te pospremim domov?’’, zakaj je tko prijazen, a nej bom vesela in to pokažem, joj zmedena sem, glava me boli, ‘’Lahko.’’ preprosto rečem, ko začneva hoditi po pločniku. Tišina je bila med nama, ta presneta tišina, upam da jo bo razbil, ker jaz ne bom prva spregovorila. ‘’Zakaj nosiš tako prevelike stvari?’’, spet smo pri mojih cotah, ‘’Nočem se izpostavljat in tako se najlažje zakrijem. Zakaj sprašuješ?’’ se užaljeno rekla. ‘’Nevem, tist kar si mela prej oblečen ti je zlo pristajal aja pa lep pirsing maš?’’, kako pa on ve da imam prising, saj ga še nihče ni videl, ‘’Kako veš da imam pirsing?’’ sem rekla in ga globoko pogledala v oči. ‘’V šoli sem ga videl ko si imela tisto majco.’’ dobro tole je nerodno, hitreje sem začela hoditi in med nama je bilo kakšna 2 metra razmika. ‘’Kam pa tako hitiš?’’ je odvrnil in se glasno zasmejal. Kako lep zven za moja ušesa je to ko se nasmeji. ‘’Ne, Olivia nehaj razmišljati kako sanjski je!’’ svoje misli sem rekla naglas in to ni pomenilo nič dobega. Moj obraz je zajela rdečica Harry pa je pristopil in mi s prsti krožil po hrbtu, ‘’Saj vem da sem sanjski.’’ in oba sva se zasmejala. Spet sem se malce odmaknila, ko me je prijel na roko in povlekel k sebi. ‘’ Zakaj bežiš pred mano, se me bojiš?’’, želela sem reči da ja ampak sem zamajala z glavo in se prijela za čelo. ‘’Oprosti, glava me boli.’’ sem se hitro izgovorila. Do ulice z bloke je še 15 minut hoje in meni se ne da hoditi. ‘’Bi šla raje do mene domov?’’ se je prijazno ponudil in preden sem lahko odgovorila me je prijel za roko in zavila sva proti njemu. Ogledala sem veliko dve družinsko hišo. ‘’Pridi, Louis-a sigurno ni doma.’’ je še pripomnil in v žepu iskal ključe. Odklenil je vhodna vrata in me povabil v veliko dnevno sobo, na kavču je ležal nek fant. ‘’Harry, kaj pa ti tko zgodn?’’ se je oglasil fant, ki je še minute nazaj ležal in jaz sem se kot ponavadi znašla v ne prijetnem položaju. ‘’O, Louis mislil sem da prides jutri.’’ slišalo se je razočaranje v Harry-vem glasu. ‘’Sorry, da sem ti uničil načrte za petkov večer.’’ pogledal je mene in pomeiknil Harry-u. ‘’Bolje da grem.’’ sem glasno rekla, a že me je držal za roko. ‘’A nisi rekla da te boli glava?’’ me je v prašal, videla sem mu v očeh da ga skrbi. ‘’Ja, amp…’’ prekinil me je in peljal do nekakšne sobe predvidevam da njegova spalnica. ‘’Tu lahko počivaš.’’ je zamomljal in se usedel na veliko posteljo. ‘’Tu boš ostala čez noč, zjutraj pa te bom peljal v šolo.’’ Je odvrnil glasno bolj ukazal kot predlagal, skomignila sem z rameni in se usedla na drugo stran postelje. ‘’Ne morem spati v tem.’’ In pokažem na svojo trenerko in ohlapno majico. Harry me gudno pogleda privzdigne eno obrv in reče ‘’Zakaj pa ne? Kaj je narobe s tem?’’, rdečica mi je zlezla na obraz, ne upam si povedati da spim v spodnjem perilu ‘Ammm … nič, bo že dobro.’’ zblebetam iz svojih ust iin se vsedem poleg Harry-a. ‘’Okej.’’ reče v takšnem čudnem tonu, da se samo nasmejim lahko. ‘’Lahko noč, pokliči če rabiš kaj.’’ je rekel in že stal pred vrati. ‘’Kje boš pa ti spal?’’ sem začudeno vprašala, saj je njegova soba, zakaj hodi iz nje. ‘’Na kavču v dnevni sobi. Zakaj?’’, ‘’Ampak to je tvoja soba, ti ostani tu pa grem jaz na kavč.’’ odločno pripomnem. Pristopil je do mene, me prijel za roke in mi približal glavo ‘’Moja gostja si, ne boš spala na kavču.’’, ‘’Kaj če bi si delila sobo?’’ predlagam in takoj obžalujem te besede, ki sem jih izgovorila. Nasmehne se mi, se usede in me poseda na kolena. Kar udobno je, moram priznati. Glavo približa mojemu vratu in lahko čutim njegovo vročo sapo, v uho mi šepne ‘’Če že vstrajaš.’’. Nisem vedela kaj naj naredim zato sem preprosto kot kip obsedela v njegovem naročju in čakala kaj se bo zgodilo. Z očmi sem gledale tattoo-je, ki so se videli na vrhu ovratnika in čez rob rokavov. Smejal se je, spet so se moje misli popolnoma izgubile in prekinil je tišino ko je izivalno rekel ‘’Kaj zijaš? Ya Like what you see?’’.

- mnenje?
- next?
17. julij 2014
next<3
17. julij 2014
Nekajkrat sem zaprla in odprla oči da sem se lahko odlepila od njegove popolne postave in ga pogledala v oči. Niti ene besedice nisem spravila z jezika. ‘’Si zaspana?’’ je prijazno vprašal, zamajala sem z glavo in se brez pomisleka naslonila na njegovo ramo. Ko sem se zavedal kaj počnem sem hitro odmaknila glavo in ves zmeden me je pogledal. ‘’Veš, bilo mi je všeč. Vsaj vedel sem da se me ne bojiš.’’ je užaljeno pripomnil. S svojimi drobnimi rokami sem ga objela okrog vratu in stisnila k sebi. Mu dam poljub na lice ali ne. Ja, ne, ja ne? ‘’Kaj naj naredim?’’ moje misli so spet bile preglasne in bruhnile na plan. ‘’Kaj pa bi rada naredila?’’ me je z velik nasmeškom pogledal, njegove oči polne sočutja, umirjenja in ljubezni? Stresala sem z glavo in z ramami nakazovala da še sama nimam pojma. Vedno težje sem dihala imela sem občutek da mi zmankuje zraka v sobi. In takrat me je poljubil, poljub je bil kratek, a ko sem odprla oči sem ga videla z največjim nasmehom sploh. Nisem se mogla zadržati rekla sem: ‘’She kissed him like his lips were air and she couldn’t breathe.’’, na usta mi je priigral velik nasmeh in sklonila sem se k njemu da bi mu dala še poljub na lice. Očitno me je prehitel, saj je ravno takrat obrnil glavo in najine ustnice so se zopet srečale. Moja prva dva poljuba na isti večer od enega in edinega Harry-a Styles. ‘’Zdaj pa hitro spat, ura je že polnoč.’’ se je zafrkaval, ampak ne bo mu uspelo. ‘’Ne, nočem. Prisili me.’’, vem ni bila najboljša ideja, ampak ne grem še spat. Sploh ne zdaj. ‘’Naredila si veliko napako.’’ In v trenutku sem padla na posteljo, bila pokirta z odejo in za povrh se je Harry ulegel poleg in me z rokami objel. Če bi takole spala vsako noč bi se kar navadila. ‘’Lahko noč, Olivia.’’, dal mi je poljub na čelo in se pretvarjal da spi. ‘’Lahko me kličeš Liv, noč.’’. Zaspala sem v rokah svoje ljubezni, nekaj najlepšega, ampak sigurno se z mano samo zabava in ne smem se navezati, sicer me bo samo še bolj prizadel.

It's a little short ... sorry

- mnenje?
- ideje/želje?
- next?
17. julij 2014
u167536
u167536
Samo neki prej da se razpisem kak ti mislis sa bos nehala ono zgodbico dej no prosim ne je nehat pisat ker bom umrla od zalosti ce jo bos nehala pisat Prosim pisi jo se naprej *puppy face*
- mnenje? Omg a seti zavedas kako je to popouno!!!!! *_*
No ce se ne ti pa jaz povem da je POPOUNA!!!!! ^_^
Hvala ti da si mi poslala link ker je res Megafantasticna *_*
Pa se Harry je not juuj moj Harry *_*
Joooj kdaj bo nov del ze zdaj umiram ker ga se ni
Komaj cakam da bo tukaj nov sel in se pri tvoji drugi zgodbici in bols za tebe ce bo!!!!
- ideje/želje? Jaaa Harry je tako luskan haha ^_^
Ja no pac zdaj se bo zjutraj zbudila al pa jo bo Harry gor zbudil in potem bosta sla se prej k njej domov da se bo spreoblekla pa jo bo tam preprical da se more oblectv ona oblacila katerih je bila ko je odala od sportne in more potem si dati se leca in potem bosta skupaj odsla v solo pol bostapa skupi prisla v solo in ja pac pol bojo vsi sprasevali kdo je ona in ona bo povedala da je pac Olivia ja haha in pol pa povem naprej ko se bom kaj spomnila
Zelje: naj se to zgodi kaj sem napisala hehe
- next? Mislim a se sprasujes itaq da daj neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!<333
In bolje za tebe da cim prej!!
+ Nova bralka
17. julij 2014
sara bom še vidla glede one druge ... uglavnem tisti ko mate wattpad mi lahka tam followate in tam tud isto tole zgodbo objavlam http://www.wattpad.com/user/anchyka
zato ej pač po poglavjih zdej .... ammmm uglavnem za ono bom še vidla če se bo dal kej rešit drgač sm pa tam itaq napisala ka se je naredl ....
.... ammm pa dejansko bo next malo podoben temu kar si ti napisala sam ne pa popolnoma kr ta ideja je bla že neki cajta prej in uglavnem bote vidl takoj ko bom lahka bom dala next
17. julij 2014
u167536
u167536
Oki
17. julij 2014

3.poglavje
Nekaj svetlega se mi svetlika pred očmi, a ko začutim Harry-eve roke okoli svojega telesa samo še trdneje zatisnem oči. Spet je bila tišina nekaj trenutkov potem pa nekaj tekočega in mrzlega začutim na svoji koži. Skočim po konci in vidim Louis-a z vedrom vode v rokah. ‘’Vsa sem mokra!’’ zavpijem in Harry je že pokonci iz postelje. ‘’William!’’ zavpije Harry in Louis mu samo odvrne ‘’Želiš Edward?’’, oba planeta v smeh. ‘’Poglej kak sta bla lušna, mogu sem.’’ reče Louis in mi pod nos pomoli svoj telefon. ‘‘Ne, Louis, reč da nisi.’’ sem se začela smejati in še Harry je pogledal na telefon. ‘’William prosim izbriši to sliko.’’ Zakaj William, kdo je William in kdo je Edward? Kaj zamujam tukaj v tem pogovoru? Pogledala sem se in videla da sem po Louis-ovi zaslugi popolnoma mokra. ‘’Seveda, Edward, v veselje mi bo.’’ Še odgovori Louis in izbriše sliko kako sva objeto spala. Zapustil je sobo in še naprej sem gledala po svojih mokrih oblačilih. ‘’Kaj naj oblečem za v šolo? Nič nimam sabo.’’ sem se potožila Harry-u. Šel je do omare in ven povlekel oprijete črne kavbojke in veliko belo majico s kratkimi rokavi. ‘’To lahko vzameš, vem da rada nosiš takšne reči.’’, brez besed sem ostala samo pokimala sem in pograbila oblačila. Šla sem na hodnik da bi prišla do kopalnice, ampak koga slepim ko pa nimam pojma kje je. ‘’Harry!’’ zavpijem skozi vrata, ko se prikaže nadaljujem ‘’Kje je kopalnica?’’ z roko se prijel za čelo in zavpil nazaj ‘’Po hodniku in pol levo.’’. nasmehnila sem se in odšla po poti, ki mi jo je rekel. V kopalnici sem se hitro preoblekla in na hodniku poškilila koliko je ura. Skoraj že zamujam v šolo. Harry je v sobi že pripravljen in nek zvezek drži v roki ‘’Na, ko svojih zvezkov nimaš sabo.’’ Vzela sem zvezek in šla za njim. Že ko sem želela steči ob cesti do šole me je poklical nazaj in rekel naj se usedem v avto, da me bo peljal. Bila sva tiha dokler ni zavil na ulico pred šolo. ‘’V šoli se ne poznava, razumeš?’’ mi je še rekel in parkiral na parkirnem prostoru.

- mnenje?
- ideje?
- želje?
- next?
17. julij 2014
u167536
u167536
- mnenje? Mislim da sem ti ze povedla po fb
To je megafantasticnosijajnoprfektmopopouno...
- ideje? Sem ti ze povedla
- želje? Jih nimam
- next? A se sprasujes itaq da neeeeeext!!!!
Zdaj se mi ne da vec razpisovat sori
17. julij 2014
Hitro sem stopila iz avta, odhitela do vhodnih vrat in se pomešala med ljudmi na hodniku. ‘’OČALARKA? Kje je dans očalarka?’’ se je nekdo drl po hodniku. Kdo drug kot naša predraga šolska drolja. ‘’Me iščeš Blair?’’ sem potihoma rekla, danes nisem imela gor očal in imela sem spuščene lase. Nihče me ni prepoznal, zato sem lahko mirno, brez spotikanja in zmerjanja šla preko hodnika in prišla do klopi na kateri sem čakala Ajdo. ‘’Kje je Ajda?’’ sem si brundala in gledala po hodniku. A je bolana? A me išče? Kje je moj telefon? Kje je Ajda, ko jo rabim da jo vprašam kaj je zdaj na urniku? Petkov urnik, petkov urnik, petkov urnik … kaj imamo ob petkih prvo uro? ‘’ Športna!’’ sem zavpila in stekla do slačilnic. Tam je sedela pred svojo omarico in me gledala kako stopam po slačilnici. ‘’Kje si bla včeri?’’, kako ji naj povem? To bo še težko. ‘’Ammmmm …’’ sem zavlačevala ‘’Torej, kje?’’, moram ji povedati, moram ‘’Pri Harry-u.’’ sem rekla tako tiho da nisem bila prepričana da me je slišala. ‘’Kje?’’ je rekla z velikim nasmehom ‘’Ne bom ponovila!’’ ji glasno zabrusim nazaj in se začnem preoblači. ‘’Zakaj mormo met športno prvo uro?’’ se pritožujem in Ajda se mi samo smeji, ‘’Da se malo zbistriš glede včeraj.’’ in mi pomoli jezik. ‘’Sej sm rekla da ti pol povem vse no. Zdej pa mir!’’, sem zavpila ko sva vstopili v telovadnico. ‘’Gospodična Porter, zakaj ste tako glasni?’’ izza hrbta slišim glas trenerke gospe Osvald. ‘’10 krogov več boste tekli kot ostali.’’, ‘’AMPAK!’’ se pritožujem, ‘’20 krogov in konec debate!’’ zavpije trenerka. To je eden od razlogov zakaj sovražim športno. Vsi so že delali vaje za ogrevanje, kaj pa jaz, komaj 8 krog sem tekla. To bo še dolg dan. In zakaj imamo športno vedno s fanti, ravno danes ko imam legice in oprijeto, poudarek na OPRIJETO majico za športno. Tekla sem mimo fantov in namesto smeha in zmerjanj sem slišala kako žvižgajo. Ne prijetna sprememba, nekako mi je bil smeh bolj všeč. Ughh, še 12 krogov mam. Za vsak krog je bilo žvižganje hujše, izgubila bom živce. Z rokami sem si začela držati ušesa da ne bi več slišala žvižganja in ko sem spet tekla mimo, pozabila sem že koliko krogov sem sploh odtekla. Ustavila sem se malo pred skupino fantov in se obrnila okoli in šla do deklet, vseeno sem slišala kako se nekdo smeji. Ta smeh poznam in ko se obrnem se mi nasmiha sam Harry Styles. Prišla sem do skupine deklet in trenerka je stopila poleg mene ‘’Gospodična Porter, niste naredili vseh krogov. 3 ste izpustili.’’ Se mi je nasmihala trenerka, ne more biti resna. ‘’Prav, prav, že grem.’’ in spet sem začela teči. ‘’Presneti trije krogi!’’ sem rekla skozi zobe. Spet sem tekla mimo fantov. Hvala bogu so nehali žvižgati. Še 2 kroga, razmišljaj da bo kmalu konec. Konec ure, ‘’Končno!’’ sem zavpila ko sem odtekla zadnji krog. Slačilnica je bila že prazna, ni se mi dalo preobleči, vstavila sem si leče in ko sem stopila na hodnik je bilo vse prazno. ‘’Kaj že mam zdej?’’ sem glasno premišljevala in slišala glas ‘’Literaturo.’’. Zadaj mene je stal Harry, dobro da imam še kaj drugega kakor samo športno z njim. ‘’Ammm, hvala Harry.’’, ‘’Zakaj si tako plašna Liv?’’ stopil je k meni, me prijel za roko in po celem telesu sem se stresla. ‘’Greva.’’ sem rekla in otresla njegovo roko z mene. ‘’Nisi mi odgovorila.’’ se je nasmejal in me potisnil ob zid. ‘’Zamudila bova.’’ sem cvilila in se poskusila izmuzniti iz njegovega prijema. Šla sva v učilnico in vsi so že sedeli, šla sva na svoje prostore, kot da ne vidiva učiteljice, seveda sva šla vsak posebaj v učilnico in vsak po drugi strani do stola. Ajda me je gledala z širokimi očmi. Dobili smo navodila za seminarsko nalogo in ura je bila hitro konec. Še malo pa bo konec pouka in ostale ure se sploh nisem nič več koncentrirala. Komaj sem čakala na zvonec pri ekologiji. Šla sem do avta v katerem me je Harry zjutraj pripeljal, vzela svoje še vedno premočene obleke in šla po ulici domov. Ko sem vstopila v stanovanje me je pričakal presenetljiv prizor vse je bilo pospravljeno, ne kot ponavadi in v kuhinji me je čakal listek.
>>Na zabavi sem, oprosti da sem šla, vem da jih ne maraš. Pokliči kaj. Love Ajda xx<<
Moj telefon, kje sem ga pustila. Ravno, ko sem želela poklicati iz kuhinjskega telefona je nekdo pozvonil pri vratih. ‘’Že grem!’’ sem zavpila čez celo dnevno sobo. Odprla sem vrata in prvo kar je priletelo iz mojih ust je bilo: ‘’Kaj pa ti tu Harry?’’, v roke mi je dal telefon in zamrmral ‘’To si pozabila.’’ ter takoj se obrnil na petah in odšel. Čudno. Ulegla sem se na kavč, vzela pripravljeno pokovko in začela gledati film za filmom. Ura je bila že ena zjutraj, skrbelo me je kje je Ajda, zato sem jo začela klicati. Poklicala sem jo že kar ne kajkrat in ko se je javila sem zavpila ‘’Zakaj se mi ne javljaš? Kako si me lahko pustila samo v stanovnaju? Veš da pogrešam Harry-a in ko sem sama v stanovanju brez tebe je samo še huje.’’, prekinila sem se in si pomela oči, saj so se mi začele solziti. ‘’Tudi jaz pogrešam tebe.’’ je rekel glas. Moški glas. Bil je Harry. Solze so se mi ulile in prekinil je. Vrgla sem se nazaj na kavč in k sebi stiskala odejo. V takšnem položaju sem bila 20 minut. 20 minut je v mojih mislih bil samo on in njegove beside so mi odmevale v ušesih. Misli mi je zmotilo zvonenje ‘’Ajda, rezervni kjuč je pod preprogo.’’ sem zavpila, ko sem se spomnila da verjetno ima svoj ključ sabo. V sobo je nekdo vstopil, bilo je temno in nisem vedela kdo je dokler se ni oglasil ‘’Liv. Kje si Liv?’’.

- mnenje?
- ideje?
- želje?
- next?
17. julij 2014
Previdno je stopal po prostoru, saj je bila čista tema. Prišel je do kavča in ko je začel z rokami mahati po kavču me je prijel za rit. Zacvilila sem ‘’Harry!’’ slišala sem kako se je zasmejal in zamrmral ‘’Tukaj si.’’. Previdno me je prijel in dvignil toliko da se je lahko vsedel in spet sem mu sedela na kolenih. Spet sem z glavo bila naslonjena na njegovo ramo in spet me je gledal s svojimi prelepimi zelenimi očmi. ‘’Zdaj pa ti zijaš.’’ sem mu rekla in takrat me je začel žgečkati po trebuhu. ‘’Kdo pa ne bi, ko bi videl takšno lepotico.’’ Mi je laskal in me poljubil na roko. ‘’Harry, nehaj.’’ sem rekla v velikem hehetu. ‘’Zakaj?’’ je vprašal in svojo glavo zaril v moj vrat ter me nežno poljubljal. ‘’V ponedeljek se pa spet ne bova poznala v šoli.’’ Sem jezno rekla in se odmaknila da bi ga lažje pogledala v oči. ‘’Torej to te moti?’’ je bilo edino kar je rekel. Bila sem tiho, nočem se kregati, želela sem uživati. ‘’Oprosti.’’ sem potiho zamomljala, ‘’Za kaj že?’’ je začudeno vprašal, ‘’Ker sem tečna, oprosti, ampak nisem navajena tega.’’, še bolj začudeno me je pogledal in se nasmehnil ‘Tega, kot da se mečkaš in poljubljaš z mano ali kaj druga?’’, ‘’Vsega, Harry, vsega!’’ sem zavpila.
‘’Pridi sem.’’ je rekel in razprl svoje roke, objela sem ga močno in mu v uho zopet momljala ‘’Oprosti.’’. Najprej sva objeta samo ležala, ampak naju je prekucnil in sedaj je ležal na meni. Telo si je podpiral na komolcu in mu poljubljal po vratu, ‘’Mislim da je take kavč nekam majhen za naju.’’ je pripomnil in me vrgel čez svojo ramo. Z rokami sem ga tolkla po hrbtu, se smejala in govorila ‘’Daj me dol!’’. Prinesel me je v mojo spalnico in me odložil na postelji ter se mi tudi sam takoj pridružil. ‘’Počakaj.’’ sem še rekla preden sem izginila za vrati. Šla sem v kopalnico, tukaj sem vendar jaz doma, lahko hodim sem in tja v svoji tako imenovani ‘piđami’ kajti ponavadi sem spala v kratkih hlačah in športnem nedrčku. V sobo sem prišla nazaj oblečena v svoji ‘piđami’, leče sem nosila v majhnem plastičnem tulčku, v katerem so bila čez noč. Bolj malo sem videla in z rokami sem opletala po celotni sobi, ko sem odložila leče nisem vedela kaj delam in ogromne roke, ki so me prijele okoli pasu so me zvlekle na posteljo. ‘’Kako pa si oblečena?’’ je posmeljivo vprašal Harry. ‘’To je moja ‘piđama’.’’ Sem odvrnila z največjim nasmehom sploh na obrazu. Zlezla sem z njegovega naročja in se ulegla na posteljo. Sedaj je Harry stal in ne vem kaj počne, a zgledalo je kot da se slači. ‘’Wow, wow, wow, kaj pa delaš?’’ hitro sem se vstala in ga opazovala z velikimi očmi. ‘’Lažje bom spal brez kavbojk in majice, se ti ne zdi.’’, usta so mi padla odprto, oči skoraj paddle iz jamic in srce skoraj skočilo iz telesa, ko je svoja oblačila vrgel na tla in se ulegel na posteljo, poleg mesta, kjer se še minute prej ležala jaz. Obrnila sem se k njemu in z očmi sem ga dobesedno požirala. Bil je tako popoln. Sploh ne morem verjeti, da je kdo lahko tako popoln. ‘’Spet zijaš.’’ nisem mogla drugače kot da sem se nasmejala. Ulegla sem se k njemu in v tistem trenutku je svoje roke vrgel okoli mene, me povlekel nase in tako sem ležala na njem ter se z njim gledala iz oči v oči.
Kaj naj naredim? Živčna sem in to ne pomeni nič dobrega. Glavo sem naslonila na njegovo golo telo in poskusila zaspati, a me je obrnil in tako je on ležal na meni in me poljubljal po celem vratu. Ustavil se je pri ključnici, ko sem zamomljala ‘’Mmm …’’ in takrat je dvignil svojo glavo in me pogledal v oči. ‘’Ti je všeč?’’ s prsti mi je šel po strain telesa in se ustavil pri bokih, z palci je začel delati rahle kroge na bokih, kar je bil še boljši občutek kot njegovi vroči poljubi. ‘’Si že kdaj počela kaj takega?’’ me je vprašal, ko je videl da se moje celo telo tresen, ker sem živčna. Preprosto moram odgovoriti ‘’Ne-e-e-e-e.’’ a se je beseda močno podaljšala v zginjajočo besedo, ko je z prsti začel obkrožati moj popek in se včasih poigraz z robom kratkih hlač. ‘’Neham?’’ je vprašal, kako lahko kaj takega vpraša. Ostala sem tiho, želela sem uživati kar mi je bilo ponujeno.

- mnenje?
- next?
17. julij 2014
u167536
u167536
Oprosti ker nisem za prejsnji del napisala next ampak se je nekaj groznega zgodilo
Drugac pa je to megafantasticna zgodbica!!!! *_*
Ti pises mehafantasticnosijajnopopounoprfektzakon... ^_^
Komaj cakam na nov del ^_^
Kaksna cukercka sta ta dva juuj ^_^
Upam da bosta potem do sole ze par in se Harry tega ne bo sramoval
Drugac pa se enkrat to je PRFEKT zgodbica ki jo pise PRFEKT pisateljica!! *_*
In se najpomembnejse neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!<3
18. julij 2014
u171835
u171835
Omg kje greš končat?...next
18. julij 2014
Sam res končaš tm k je najbolj zanimivo... Ubila te bom! next
18. julij 2014

***** 4.poglavje *****

Še vedno sem ležala na postelji in se ob njegovih dotikih sem se kar zvijala saj sem dobila grozne mravljince. Z palcem je krožil po mojem licu in mi globo zrl v oči. Kak ma lepe učke. Ne, ne Olivia ne razmišljat o njegovih očeh. Te prelepih zelenih očeh. ‘’Shit!’’ sem zacvilila med vso tišino. ‘’Kej narobe?’’, zakaj toliko sprašuje, zakaj ga toliko skrbi zame. Zmajem z glavo in nasmehne se. Kak je tole vse skupaj ‘akward’. Nehal je krožiti z roko po mojem trebuhu in komaj takrat sem se spet začela premikati. Obrnil se je na stran in al se men sam zdi al pa res spi. Čez nekaj seknd slišim tiho smrčanje in se nasmehnem saj je zaspal. Počasi se prikradem iz postelje in grem v predal z majicami ‘’Kje je moj dnevnik?’’ se potiho sprašujem, da ga ne bi zbudila. Končno sem ven povlekla malo knjižico, ki mi pomeni ves svet. Usedla sem se na tla, na nos si postavila očala in začela pisati >>Kaj je narobe z mano? Kako sem lahko tako neumna. Prespala sem pri njemu, bil je vs prijazn, a ko sma se pelala v šolo je rekel da se tam ne poznava. Ne prepoznam se več, nisem več to dekle, ki je pred 3 meseci zbežalo od doma. Moj prvi in drugi poljub mi ni dal niche drug kot Harry Styles. Lahko bi se bolj spoštovala. Ampak ljubim ga NE MOREM ZANIKATI! No kateri pa ni všeč. Moja blebetava usta so pred njim rekla da je sanjski in ves čas mislim o njegovih očeh. The prelepih zelenih očeh. Spet! Dovolj, dovolj, dovolj! Moram se ga izogibati, najtežje sploh bo ravno to. Že ob misli na to mi srce razpada na male kose.<< je bilo vse kar sem še napisala in zaprla svojo knjižico. Kam jo naj skrijem? A preden mi je sploh kaj uspelo narediti, so moje veke padle na oči in zaspala sem sede na tleh, naslonjena ob steno. Čez trenutek sem pod sabo čutila mehkobo svoje postelje in kako mala knjižica polzi od mojih prstov. Ne gibno se ležala, bila sem preveč zaspana da bi lahko kaj naredila. Obračala sem se okrog in z rokami iskala kje je Harry. Kmalu sem začutila njegov mišičas hrbet in se privila da bi mu bila bližje. Tako sva mirno ležala, dokler nisem padla čez rob postelje. Z muko sem odprla oči in se počasi pobirala z tal. Pogledala sem na uro in videla da je 7:00AM torej sem ravno pravi čas zletela z postelje. Iz omare sem vzela legice in top ter lase spela v figo. Potiho sem šla v kuhinjo in si pripravila zajtrk. Nenavadna sem, nekaterim se zdi čudn način kako si pripravim kosmiče. Vzela sem si posodo in v njo natočila mleko iz hladilnika ter začela iskati kje so kosmiče. Ko sem prijela za škatlo in se spravljala iz pulta na katerega sem se povzpela sem skoraj vse vrgla po tleh ko sem videla Harry-a kako sloni ob okviru vrat. ‘’Jutro, Liv.’’, ‘’Amm, jutro Harry?’’ sem vprašlijovo rekla, saj nisem bila čisto pri pravi kaj se dogaja. Pobrala sem škatlo kosmičev, ki mi je padla po tleh in si natrosila kosmiče v mleko. Vzela žlico in hitela da čim prej pojem. Tudi kotliček z vodo sem pristavila na ogenj in počakala da bom pripravila kavo. Harry je še vedno slonel ob okviru in me ves čas opazoval. Kavo sem natočila v dve skodelici in mu podala eno. Medtem ko ej še vedno stal pri steni sem se zmuznila v sobo in takrat sem videla moj dnevnik na mizi. ‘’A ga je prebral? O,ne. sigurno je prebral vse!’’ sem stokala v svoji glavi in hitro pobrala knjižico in jo skrila v omari. Šla sem nazaj v kuhinjo, kjer je še vedno vladala smrtna tišina. V nekem trenutku je pristopil do mene, me prijel za roko in zvlekel skozi vhodna vrata. Panično sem zacvilila ‘’Kam me pelješ?’’, samo nasmehnil se je in mi odgovoril ‘’Boš videla. Presenečenje je.’’. Prišla sva do avta odprl mi je vrata in zlezla sem na sovoznikov sedež. Tudi Harry se je usedel in prižgal avto.

vem kratko je haha ... sorry

- mnenje?
- ideje/teorije?
- next?
18. julij 2014
u167536
u167536
- mnenje? To je tako prfektno i to bi mogla ti ze vedet ker ti pri vsakem nextu napisem da je prfektno!! <333
Mislim pa kje koncas da mi se zdaj napises next ker me zanima kam jo pelje
Pa resno ti govorim da mi napises next in to cimprej drugace bo umrla ker sem zasvojena z to zgodbo ^_^
Resno kdaj bo next????
- ideje/teorije? Nekaj romanticnega se more naret torej poskrbi za to
Pac nwm nimam idej hahaha
- next? Caki a sem prav vidla?? Se vedno sprasujes za next? No ti jaz povem da jaaa mors napisat neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
Torej neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!! <33
18. julij 2014
ammm I don't know ... I think in evening ... nism se še odločla a bo kej romaničnga al bo kakšna polomija pa nbom povedala kam jo pele.
18. julij 2014
u167536
u167536
Pa dej no ampak vseeno cimprej napisi neeeext prosim *puppy face*
18. julij 2014
next+zakaj daješ slikce ko ma pirsinge gor
18. julij 2014
+ to je bil super next in sploh ni biu kratek. buča dej takoj next al pa bom umrla... aaaaaaaaa dušim se... umiram...."prosim napiši next" *jo roti na kolenih in potihem joče*
19. julij 2014
ammm zato kr naj bi biu badguy in ma pirsinge .... aja pa nbo nexta sorry kr smo bli na p&c in smo komi pršl domov pa se mi ne da pisat ..sorry
19. julij 2014
Nexttttt svetivno je
19. julij 2014

***** 5.poglavje *****

Peljala sva se v tišini in ves čas sm gledala skozi okno. Peljala sva se po neki čudni ulici, ki je nisem še videla in kmalu so bila okoli samo še drevesa. Avto je ustavil na neki jasi in me prijel za roko, po celem telesu so mi švignile iskrice, že samo ob njegovem dotiku. ‘’Pridi.’’ je rekel, ko mi je odprl vrata. Presenetljivo sem ga pogledala in ko me je prijel za roko, me je dobesedno vlekel skozi jaso. ‘’Auuu, pazi, klada nerodna.’’ sem zavpila, ko sem zaradi njega skoraj padla po tleh. Ustavila sva se pred neko kočo, kaj je to. Lovska koča? Mogoče kakšen vikend? Baraka? Vlekel me je še naprej in ko sva prišla do te čudne koče je iz žepa uzel ključ ter odklenil ključavnico, ki je skupaj držala vrata in okvir. ‘’Vstopi’’ je zamrmral skozi zobe, da sem ga komaj kaj slišala. V koči je bila majhna postelja in mizica ter štedilnik, zato sem predvidevala da je vikend. Usedla sem se na posteljo in čakala kaj se bo sedaj zgodilo. V nekem trenutku, ko nisem opazovala je hitro pristopil do mene in me sunkovito porinil ob steno, roke položil poleg mene da nisem mogla uiti. ‘’Ne bom ti ušla.’’ Sem se pošalila in mu pomežiknila. ‘’Zakaj sem naredla to?’’ se je drl glas v meni. Opazoval me je. Podrobno je pogledal moj celoten obraz, zgledala sem kot da sem videla samo smrt a vseeno mi je nasmeh pleasal na obrazu. Postala sem živčne, ker je samo strmel vame in si začela grizti svojo spodnjo ustnico. Sem že omenila da imam precej velike in polne ustnice oz. pravjo jim ‘fafžnabli’, nevem zakaj, pa tud zanima me ne. Še naprej je strmel vame in si začel oblizovati ustnico. ‘’O čem razmišlja? Zakaj me tako buli z svojimi očmi? Njegove prelepe, zelene oči.’’, ‘’No, no, bad Olivia, ne razmišli o tem!’’, je v meni drla podzavest. Še naprej sem gledala v njegove oči in brez da bi lahko pričakovala je moja glava treščila ob steno in njegove mehke, vroče ustnice ob moje.

evo neki malga da me nbote ubile

- mnenje?
- ideje/teorije?
- (tukaj vstavi kakšno vprašanje )
19. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg