Forum
Zgodbo pripoveduje 17 letna Alex, ki je življenje zagotovo ni pripravilo prijetnih dogodilščin....
...........................................................................................................................
**Emma**
Že petič danes sem se obrnila k Alex. Obnašala se je nenavadno. Namesto da bi se naglas smejala je bila tiha in popolnoma odsotna. Ko je opazila moj pogled se je žalostno nasmehnila. V njenih očeh sem opazila solze. Kaj za vraga je z njo narobe? Nisem razumela. Take je še nisem videla. Obrnila sem se nazaj naprej in usmerila pogled v tablo. Učiteljica je govorila o nečem popolnoma nepovezanim. Ni me zanimalo. Nikoli me ni. Misli so mi spet ušle k Jake-u. Mojemu fantu. Kmalu je zazvonilo. Pognala sem se iz razreda. Počakala sem na Alex. Potegnila sem jo k sebi in ji ukazala naj mi vse pove. Začela je šokantno zgodbo.
03. marec 2013
u87744
u87744
nadaljuj zanimiva zgleda
03. marec 2013
next za lily-ann, mojo prvo bralko:

**alex**
"Sedeli smo na letalu in se pogovarjali. Zabavali smo se s kartami, ko je miren polet prekinil oster zvok. Počilo je kot bi kdo vstreliv s puško. Nihče se po začetnem šoku ni preveč ukvarjal s tem. Pa bi se morali. Potem se je v letalu začelo kaditi. Kmalu so se spustile maske. Nikomur ni bilo jasno kaj se dogaja. Letalo je začelo padati. Vsi smo bili panični. Nekteri so kričali, drugi so kar obnemeli. Takrat smo trčili. Letalo se je vnelo. Jaz sem ostala ujeta v repu, ki je še vedno padal proti tlom. Zaleteli smo se v drugo letalo!!! Ko sem padala proti tlom sem opazila da sem edina ki je še na nepoškodovanem delu letala. In da sem še prisebna. Tkrat pa sem doživela trk s tlemi. Zagrnila me je tema. Vendar sem preživela. Edina." sem zaključila pripoved in po licih so se mi vlile solze....
03. marec 2013
u87744
u87744
wow kul daj naprej
04. marec 2013
u87744
u87744
upam da ne bo preveč strašljivo
05. marec 2013
Ej hvala kr bereš lily-ann.....in ne pomoje ne bo preveč grozno
05. marec 2013
**emma**
Gledala sem jo. Nisem mogla verjeti. Nemogoče. Njena starša sta bila blazno prijazna. Vse sta ji pustila, vozila sta jo na vse njene najljubše koncerte (in ponavadi zraven vlekla še mene) in tako naprej. Ona je bila vedno prijazna, nasmejana in imela je super življenje. Bila pa je umirjena in urejena. Vedno je bila moje nasprotje. Meni cvek njej pet. Meni metal njej klasika. Meni kreganje njej žepnina. A te razlike so naju delale enaki. Zato sva bili najboljši prijateljici. Zdaj pa je bila videti drugačna. Njeni popolni svetli lasje so bili neurejeni. Po obrazu je imela modrice. Bila je videti prav uboga. Objela sem jo. Raba je tolažbo. In takrat se je od nekje vzel Jake.

Jake: Hay!
Me: Hello!
Jake: Kaj je z Alex? (alex je takrat že izginila nekam)
Me: Ma nič....
Jake: Daj povej no...
Me: Ma pač letalsko nesrečo so meli in so ji starši umrli.
Jake: Ojojj...boga Alex!
Me: Mhmmm
Jake: Bi vaju kino razvedril? In pa če te nebo motilo bo pršu še en moj frend iz glasbene sredne.....
Me: Ja ok kdaj se dobimo?
Jake: Ob sedmih u parku?
Me: Ok

Tkrat je zvonilo in s poljubom sm se poslovila od njega. Šla sem v učilnico vendar Alex ni bilo tam. Šla sem jo iskat. "Alex!!" sem se zadrla.
Nobenega odgovora. "Alexandria!!!!!" sem jo poklicala še s pravim imenom. Ne. Ni je bilo.....
......povej če dam tut slike....
05. marec 2013
lej to: emma je sprasvala alexandrio kaj je blo narobe ce prevedes u anglescino:asking alexandriagenij js neeext
05. marec 2013
u87744
u87744
next, daj tut kakšno sliko
06. marec 2013
hahahahahahahah Anja ti si carica!!!!!
06. marec 2013
veem sej se stabo družm kašna pa nej bom*?
06. marec 2013
hahahahahah hvala če je bla to pohvala....
06. marec 2013
ammm...po eni strani jaa po drugi pa ne
06. marec 2013
hahahahahahahha
06. marec 2013
zdej pa utihn pa se sprau pisaat!
06. marec 2013
emmmm.....ne nimam cajta
06. marec 2013
hate yaaa
06. marec 2013
si mi ži povidala
06. marec 2013
ana je donc u knižnc brala francuščino
nama z mel je pa medl fuulj in sva u angleščin zorrota pa take bralee
06. marec 2013
hahahahah si kr predstavlem kk je tu zglidalu
06. marec 2013
hahahhaha in pol...nadaljevanje zviš na kešnmu chatu al pa zasebcu
no jaa...kk si ti čeule zavežuješ?
06. marec 2013
jojjj no a res še niste pozabl???
06. marec 2013
ne
06. marec 2013
sm opazila ja
06. marec 2013
06. marec 2013
06. marec 2013
nextiii
06. marec 2013
ja sej bom sm zdj moram domačo napisat pol pa še klavir....
06. marec 2013
**alex**
Ravnatelj me je poklical v njegovo pisarno. Hotela sem povedati Emm a sem opazila da je zaposlena z Jake-om. Šla sem za ravnateljem. Stopila sem v pisarno. Zaslišala sem kako je za menoj negdo na silo zapru vrata. Obrnila sem se. Zagledala sem ravnatelja s pištolo v roki.

Ravnatelj: več mesecev sem sestavljal načrt kako dokončno iztrwbiti tvojo družino. Okvara na letalu je bila odličen načrt. Potem pa se pojaviš ti!! In preživiš!!!! In vse UNIČIŠ!!!!

Kričal je name kot podivjan. Nisem vedela kaj se dogaja. Vedela pa sem nekaj. Kriv je bil smrti mojih staršev. In če se mu ne izmuznem bo ubil tude mene. Pognala sem se proti vratom. Ravnatelj je bil že star in se ni takoj odzval. Ko sem se dotaknila kljuke je sprožil. Odjeknil je strel in čutila sem kroglo, ki je završala nad mojo glavo. Postala sem panična. Hitro sem odprla vrata in pobegnila iz pisarne....

**emma**
Počilo je kot bi kdo ustreliv. Stekla sem proti učilnici. Ko sem ustopila sem zagledala Alex kako mirno sedi na stolu.

Emm: Kje za boga si ti bila?
Alex: Emmm.....že cel odmor sem tu???

Vedela sem da laže. Kajti jasno se ji je videlo da je v učilnico pravkar pritekla. Izvedeti sem morala čemu se mi je Alexandria zlagala....
06. marec 2013
nika! Zdej me bo pa se sole strah! No sej to me je itk al itak
06. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg