Forum
Začela bom pisat svoj dnevnik in opisavala dneve kaj se je zgodilo use bol napeto se mi zdi. ˙(slike,kraji,šola-to bo use izmišlen)
Za dnevnik je resničen čiz res, bla bi vesela če bi nexxtal saj (pet nextou rabim.).
Da se predstavim.:
Ime mi je Rebeka. Živim v Ljubljani. Zaj grem v 7.razred. Zaljubljena skoos. Sm blond sam ne uglavo mam modrozelene oči trallalala. Ukvarjam se sšportom ~odbojko,tekom. Mam najjboljše prijateljice: ~špela,eva,damjana. vedno mi stojijo ob strani v njihovi družbi ni nikol' dougčas učasih se ne strinjamo amppak že preživimo. Zaj so počitnce sam mislte, da sem zaj neumna ku bom to povedala 'komaj čakam šolo' sam med počitncam je dogajalu s prajtlcam zmereeej. Med počitncam sm šla k evi in se kopale v krki in skakale s skakalnce. Zmerej sm bla zaljubljena v nekega Nik-a. od 2.razred sva se spoznala in se mi je zdeu srčkan sam to je že mimo. Zaj se je zgodlo enakt zvečer ku mi je nekdo poslau sms biu je moj prijatel Kevin. učasih sva si skos dopisavala sam normaln kaj delaš,kako si...tralalalalala. Pač napisou mi je sms zaj 6 dni nazaj 'kaj počnem?' nisem vidla da mi je odpisou ker mi je oči nekej brskou po fonu. :'s to je grozno! polj mi je še poslau 'halloooo' če mislm kej odpist pol mi je pozvonu na telefon in prekiniu. šla sm u svojo sobo in se dopisavala... enkat je pršlo sms 'v koga si zdej v Nik-a al vame?' nism vedla kaj napisat sam sm napisala polj resnico napisala sm mu da v nik-a. nisem sam ti si mi ušeč. polej sm ga še uprašala u kero je on. napisou da je eno iz lublane. nč mu nism nazaj odpisala. pol me je pa uprašou če me pošlem mojo sliko uprašala sm ga zaakaj?. reku je če mu pošlem sliko mi po povedau. slike nisem mogla posalt kr nuem ni hotl poslat. čezn nekej cajta mi napiše;
K(kevin ~ J(jaz)

K- sej je useen. zaj pa noč mwa.
J- (zrdela sm~nč mu nism napisala)
K- i..........you
J- ( trda sm ratala :'o´) odpisala sm mu noč & mwa.

nič ni odpisou kr je šou spat. nasledni dan mi je ob DESETIH poslau sms : 'a že spiš' napisala sm mu : 'budna sm' hahah jz pa kumej da natipkam sms sm že zaspala nazaj. u resnic me je zbudu. zvečer ob enajsih ~budna sm bla smo se klicarl in sms-jal nč posebnga ni blo hh. mel smo se fajn sj sta bla s prjatlom u šorotom in me usakih 10 min klicala. grooza. reku je da me bo še klicou ob pounoči,enih,dveh,treh,štirih,petih,šestih,sedmih,osmih, pol naprej bo pa sm še sms-jou. klicou me je še on pounoči,enih zadnič je še pozvonu ob dveh in reku 'menn se neda več' predn rečem lahko noč je že prekinu. haha. bogi reuček. učeraj me je nazadnje klicau dans me nč več kr je reku da mu tastara nekej težita sj je useen. itak se vidmo čez 12 dni alnekej mel bodo tam veselico in ke bom pršla tok pa še na pico bomo šli enkat...
~next? :Đ

jaz;

eva;

špela;

damjana;

nik;
https://data.whicdn.com/images/10187628/blythe-cat-cute-boy-face-paint-gay-whiskers-Favim.com-57431_thumb.jpg?1306521729
(slike so iz neta.~pa brez zamire)
24. julij 2011
nik;

(use sliko so z neta.)
next.? :Đ
24. julij 2011
u50290
u50290
aj ko dobr :')
Neext , plis ? :*
24. julij 2011
u45017
u45017
next *:
24. julij 2011
u50488
u50488
next. :*
24. julij 2011
u54629
u54629
next prosiiiim ;$$
24. julij 2011
u54482
u54482
Next. :*
24. julij 2011
u23904
u23904
next
24. julij 2011
nexštii ; 3
24. julij 2011
u10862
u10862
next!
24. julij 2011
24.7.2O11;
no uglaunm danes se ni zgodil nč posebnga kevin me nč več ne kliče. :'o sej itak se vidva na veselic. nisem umenila da imamo doma gostilno in dans smo mel okol 30 ljudi in sm mogla kelnart... ugaunm nč posebnga za brat žec 3 dni grem u dolenske se kopat itaq bom pa opisala tist dans hi*;
tut nism umenila da mam trapasto sestro Manjo ki mi dela velike preglavice še zj ku je zvedla da z Kevinom skorj hodva me skos sprašuje ono in treto. najeda mi. čiz sm se spremenila nism več dojenček s pleničkami al podobn mamina ljubica al pa Keki. ~'keki' je biu moj uzdevk tko so me klical ku sm bla mejhna zdej me pa kličejo: Beki,Bek,Rebekec,Rebekica...(: koooomej čakam d bo šola d vidm prjatle sam ubistvu se zj treba več učit in zagrabit. ne ku zdj sm mau ke mau sm matematko pišem dve, zgodovino cvek.:'s
ju3 upišem dan (blog':25.7.2O11.).
next.*; ?
zaj ni še zanimiu sam k bo šola bom mela velik za povedat ker bom opisavala dan u šoli trallalalallalala.tko da prosm berte naprej.(:
hwala.
24. julij 2011
moja sestra Manja;

24. julij 2011
24.7.2O11.
zdele pade tale pogovor hahah:X
A~pa komp mi ceu čas neke šteka
pa sem glih pr tem da ga vržem skos okno xD

B~nimaš potrplenja tko ku jz. ku boš najdu povej.:3
skos okno, hahhah. legenda. xd.
A~Haha mam nekaj skupnega :$
Jp če mi skos šteka in to že 3 leta ;3

B~a še nisi razmišlou u novem kompu? :x
trallalalalal.:Đ

A~O tem že razmišlam samo
ni dnara ker pri meni vlada recesija haha :$
tastari pa mi ga nočejo dat xD

B~ aja? hahha jas sm tut nekej u minusu.
sam garam, garam pa še tolarja ne dobim. hahah.:'s

A~Jp tko pač je :*
Življenje pač kruto kaj češ xD

he's legenda.:3
24. julij 2011
u50290
u50290
haha, pr tzadnm pogovoru je z janom , aneda ? xD
next :*
25. julij 2011
next ;*
25. julij 2011
u10862
u10862
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. julij 2011
nexštiii .. ; 3
25. julij 2011
zala; ja hahahha < 333

nextam zvečer.:3
25. julij 2011
u54482
u54482
NextNextNext. :*

In ja, men tudi jan govori da je lih pr tem da bo komp skoz okno vrgu. :''3
haha, Legenda. ;*
25. julij 2011
u54629
u54629
Next. :3
25. julij 2011
u45017
u45017
nekšt :Đ
25. julij 2011
u48408
u48408
Nekt..! < 3
25. julij 2011
~25.7.2O11
jaaaaaa, jeeeeej ju3 na kopanje. amn pr nas mrzlo ku u ledeni dobi 3. hahha:x no sej doma so tečni zeloo, sestra Manja mi po žiucih skače. nimaš nč druzga ku pred kompm viset pa musko poslušat&tipkat. saj jas tko. nubenih sosedou nimam bedno,zunaj pa nimaš nč delat ker je mrz.-.- Kevin me je nehau klicart. kaj čm zaj? zaj nekej nakladam . . . usi nekej na morju jas doma. nism šla še na morje kr mami,oči nekej bluzita. zaj se nekej z bff kregamo ma use je postavln na glavo čiz krejzi . . .
~ jutr upišem 26.7.2O11. mela bom vlik za povedat kr ju3 se gremo kopat jas pa še nč prpravlenu. moram it. čaau.:Đ
25. julij 2011
u48408
u48408
next... pa neki mi morš pojasnt..
25. julij 2011
u10862
u10862
next!
26. julij 2011
še 3.nexte. :3
26. julij 2011
u55582
u55582
next, pliz :3
26. julij 2011
u54482
u54482
Next :]
26. julij 2011
u54482
u54482
Next :']
26. julij 2011
~26.7.2O11
Ja učerej smo šli u dolenske plavat d smo se spokal smo rabil 1 uro, sevede. ~wooooow, ku smo ustopil ke notr ku plačaš ustopnino je biu tam pred blagajno en fulfulfulful popoun človek num velik starejš je biu ampk tisa frizura ooooomg. :$ uglaunm fulj popoun. no okej ku smo šli se pač preublečt pa ke na ležalnike in polj šli u vodo sm vidla še ene popouneže waaaaaw, omg kok so bli popouni un najbl talušn je meu ležalnik tik zravn mene. iiiiiiiiii.:$ kok je biu cortkan . . . no sej uglaunm najbol je blo ku so ble ene igre in smo iz vode v koš metal pač tko ker je biu 1. pa 2. so šli za mesta prvo runto ni nuben zadeu polj drugo je pa sm en zadeu pa moja sestra no in polj en Kenan je biu 1. moja sestra pa druga. haha legenda. polj je bla pa ena igra skrivni zaklad mogu si iskat skrivni zaklat a ne in pol so bli štirje namigi. mi smo iskal ku prtegjeni... 1. da se zaklat rad skriva zunaj vrat.. pol smo pa iskal nč najdl... pol je pa še zaklad iskou en drug popounež no sej te namige nebom zej pisala kr se mi neda. no uglaunm zaklad je biu v automatu za igračke ku daš notr 1€ pa žokca vn pade. un dreug popovež je najdu zaklad hh. sj je useen ampk fajn smo se mel. no pol ob ene sedmih smo šli se preublečt pa stuširat sam polj ni blo unga na blagajni ku sm govorila da je ful luškan in popouen... ): ampk tko povedan mel smo se fajn sam ne skuper fajn.
next.?
upišem nasledni dan. (:
27. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg