Forum
u202183
u202183
Hej bejbe
Tukaj sem z novo zgodbo, ki jo pišem z najboljšo prijateljico. Ful sem vesela, da sva se našli in skupaj začeli pisati. Torej. Kot že naslov pove, se bo šlo o dveh znanih fantih iz dveh svetovno znanih boy bendov. A vsaka bo pisala drugače. Iz različnih zornih kotov. Moj lik bo popolno nasprotje njenemu. Upam, da boste uživale.

PRAVILA:
- NE SMETI
- PUSTI LEP KOMENTAR, KI NAJU BO GNAL NAPREJ
- SEVEDA LAHKO TO ZGODBICO OGLAŠUJETE X'''D
- UPOŠTEVAJ ZGORNJA PRAVILA, PA SE BOMO RAZUMELI :'D

NASLOVNICA:

IGRALSKA ZASEDBA:
Chloe Grace Moretz as Chloe Garcia
Jennifer Lawrence as Nakeisha Black
Louis Tomlinson as himself
Ashton Irwin as himself
(ostale osebe bova še dodali)

PROLOG||Reason for trust||Ashton Irwin and Louis Tomlinson FanFiction

Pravijo, da je težko imeti prijatelja, če je popolnoma drugačen od tebe. A jaz sem dokazala, da to ne drži. To in še mnogo več. Lahko bi rekli, da sem fizik, kar absolutno nisem.
A spoznala sem popolno osebo, ki mi je spremenila življenje. Spremenila je moje sanje, ki sem jih tako skrbno načrtovala. Nisem ena iz med tistih, ki želijo, da gre tako kot si zamislijo, a vseeno. Želela sem postati poklicna igralka odbojke. Spremenila mi je pogled na svet in mi pomagala odpreti oči in videti, da ni vse tako kot se zdi.
Spremenila je tok usode. To je pomembno dejstvo.

Prvi vtisi? ^^
Mnenje^^
15. maj 2016
i love it!
Next!
15. maj 2016
u143259
u143259
dobr začetek
neeeeeeeeeeeeeeext
15. maj 2016
Next
15. maj 2016
Next
15. maj 2016
Next
17. maj 2016
Next
17. maj 2016
u211706
u211706
Omg
Neext
17. maj 2016
Hej,sem Ginny Diggory in sem sopisateljica. Za vse,ki me ne poznate:
-nextam ob sredah in petkih
1.
~Chloe~
V oči mi je posijalo sonce takoj,ko sem stopila iz hiše. Zavohala sem grozdje in šla na sprehod med vinograde. Končno so počitnice! Hodila sem skozi vinograde in si ogledovala naše trte.
"Letos bo dobra letina." je rekla teta,ki se je nenadoma prikazal za mano

"Vem,upam,da bo tako dobra kot letošnja." sem rekla in se obrnila k njej

"Naslednji teden začnemo z obrezovanjem. Boš pomagala?" me je vprašala
"Seveda. Kdaj pa nisem?" sem jo vprašala
"Lani,ko si se sprla z očetom. Predlani,ko te je metala puberteta. Predpredlani pa si pomagala." je rekla in privzdgnila obrvi
"No,vidiš. Pomagala sem takrat,ko sem lahko. Vedno sem hotela,ampak mi je pač odraščanje to preprečilo." sem ji razložila

"Seveda. Kakor ti rečeš." je rekla
"Kdaj bo zajtrk?" sem vprašala
"Zajtrk? Mlada dama ura je 7.00. Kuharica začne ob 8.00" je rekla medtem,ko si je ogledovala trte

"Ampak jaz sem lačna. Imamo vsaj čokolado?" sem vprašala
"Ja. Ampak pred zajtrkom nič sladkega." je rekla
"Prav. Pa naj bo tako. Če jaz pribežim prva nazaj do hiše dobim čokolado,če pa ti pritečeš prva,je ne dobim." sem postavila dogovor
"Prav. 3,4... ZDAJ!" je zakričala in začele sve teči. Gor po stopnicah preko balkona in točno v kuhinjo
"PRVA" sem zakričala in se usedla na kuhinjski pult.
"No prav." je rekla ter iz predala vzela čokolado. Zlomila je sebi eno vrstico ter meni eno
"Še." sem rekla,ko sem pojedla ta kos in tako sva pred zajtrkom pojedle celo čokolado
"Chloe! Sestrica!" je zaklical oče,ki je prišel v kuhinjo in midve sve skrile ovitek od čokolade
"Zakaj pa me nista počakali?" je vprašal in ven sve potegnile prazen ovitek od čokolade
"Nesramnici" je rekel ter se zasmejal in odšel v vinograde

"Sovražim to" sem rekla
"Kaj?" me je vprašala
"Vsako jutro me pride pozdravit in potem odide v vinograde. Vsaki večer mi pride zaželet lahko noč in potem odide v vinograde preverit grozdje." sem ji razložila

"To je njegovo življenje,ljubezen." je rekla
"Kaj pa sem jaz?" sem vprašala
"Njegova hči." je rekla
"S katero spregovori 100x manj kot z vinogradi. Pa saj ga sploh ne slišijo!" sem rekla
"Dobro razloženemo." je rekla
"Hvala" sem rekla ter šla v svojo sobo in se vsedla na posteljo in v roke vzela telefon in šla na Instagram in pogledala,kaj je kaj objavila moja najljubša pevka Carly Rae Jepsen.
"OMG!!. Prišla bo v Rim in to septembra!!" sem kričala in skakala po svoji sobi gor in dol
"Kaj se dogaja?" je vprašala teta,ki je prišla v sobo pogledat,če se mi meša

"CARLY PRIHAJA V RIM!!" sem zakričala

"In karte imaš že kupljene" je dodala z znižanim tonom ne pa,kot jaz
"KAJ?" sem spet zakričala. Upam da bom jutri imela še glas

"Tvoj oče jih je kupil včeraj." je rekla in me pustila v samo v sobi
V moji glavi sem ži videla prizor kako gledam Carly,ki pa je med vsemi izbrala mene in me povabila na oder,da bi z njo zapela.
"Zresni se,Chloe." sem rekla sama sebi,ampak nisem se mogla. Vrgla sem se na posteljo in zaprla oči,ko je nekdo potrkal.
"Ja?" sem rekla
"Chloe,želel sem se pogovoriti s tabo." je rekel oče
"Oprosti,ampak zdaj počivam. Pojdi se pogovarjat z vinogradi." sem rekla malo nesramno in prav sem imela.
"Jaz hočem zdaj počivati,da bom jutri še imela glas." sem rekla in oče je odšel
"Končno,mir in tišina." sem spet rekla sama sebi.
"Pa kaj je z mano narobe? Sama s sabo se pogovarjam." sem spet rekla sama sebe
"In spet" sem spet rekla in spet sem slišla svoj glas,ampak tokrat v mojih mislih. Končno se mi je uspelo obvladovati.
"Chloe! Zajtk!" je rekla kuharica,ki je ravno prišla v mojo sobo

"Res? Niti 5 minut me ne morete pustiti same?" sem vprašala
"Oprosti,ampak zajtrk je najpomembnejši obrok dneva in..." je začela
"...ga moram pojesti vsak dan." sem dokončala njen stavek
"Točno tako." je rekla in mi dala pladenj na mizo in odšla. Jaz pa sem si vzela zajtrk in ga pojedla (če sem ga že morala). Po končanem zajtrku sem se šla preoblečt,ker sem bila cela prepotena od skakanja po sobi.
"Ne,ne,ne,ne." sem premetavala oblačila v omari in končno ven potegnila rdečo majico in bele kratke hlače.
"Tako." sem rekla,ko sem si oblekla hlače in majico.
"Chloe,pridi sem!" sem iz spodnjega nadstropja zaslišala tetin glas takoj ko sem odprla vrata
"Ja,že prihajam." sem rekla in počasi šla proti dnevni sobi

"Kaj?" sem vprašala,ko sem končno prišla,do dnevne sobe
"Se greš kopat v bazen?" me je vprašala in vedela sem takoj da je nekaj narobe
"Povej. Kaj imaš za bregom,spet?" sem jo vprašala
"Bi šla z mano v trgovino?" me je vprašala
"Po kaj pa?" sem jo vprašala
"Po novo obleko." je rekla
"Po obleko? Ne. Edino,če mi kupiš par novih čevljev." sem postavila ultimat in ja jaz sem zasvojena s čevlji
"Prav." je rekla in šle sve
"To." je rekla teta in iz kupa oblek ven potegnila rdečo-črno obleko
"Lepa je. Ampak jaz zdaj hočem svoje čevlje." sem ji težila kot mali otrok ki hoče čokolado
"Ja saj jih boš dobila." je rekla in šla proti blagajni
"To bo 150€" je rekla blagajničarka in teta ji je dala denar. Medtem pa sem jo jaz že vlekla v trgovino s čevlji.
"Te." sem rekla takoj,ko sem stopila v trgovino. Na polici so stali rdeči čevlji z belo pentljo na vrhu in 2 centimetersko peto.
"Prav. Koliko?" je vprašala teta

"50€" sem rekla in jih že nesla proti blaganji
"No,plačaj" sem priganjala teto,ker se mi je zelo mudilo nazaj v Toskano na mojo posteljo ležat
Mnenja?
17. maj 2016
Next
17. maj 2016
u193768
u193768
Next
17. maj 2016
Next
17. maj 2016
Next
17. maj 2016
Next
20. maj 2016
Next
24. maj 2016
u143259
u143259
Neeeext
24. maj 2016
u212238
u212238
Next
25. maj 2016
u202183
u202183
http://www.igre123.com/forum/tema/poroka/184773/7
Vabljeni na poroko
Leon zahteva
25. maj 2016
Next
31. maj 2016
u202183
u202183
Samo da povem. Ta profil bom izbrisala in si naredila novega. Verjetno bom imela enako ime. Samo da veste. Vseeno bom nadaljevala pisanje a iz unga profila
05. junij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg