Forum
No u glaunm, js sm taka nč posebnga. Čist brezvezna in nč si ne upam...... usaj pod svojim imenom ne.. !
torej mam tako super moč da se usadim v eno drugo telo in ga opravljam.
hecam se.. sam bi blo pa hudo ane.. no js sm to nrdila na en drug način.

Ustvarla sm si še en lajf u katerem lahk delam kr hočm. Itak nuben ne ve d sploh ne obstajam
d sm sam virtualna sexy kurbica u resnici pa kkšnmu lepmu fantu še živjo ne morm rečt.
06. februar 2011
Bom začela kr lepo od lani.
9 razred, pač čist normalen let. Spet greva s sestro peš v šolo ker živiva čist blizu deset minut stran. Aja js sm Tina mam sestro dvojčico Nino. Ona je bla od zmeri tista ta lepa in "popularna" pač ma prjatle. Sicer pa se tud z mano lepo razume in je ok sestra. Velik mi pove, o fantih pa to.. sj bi tud js njej pa ji nimam kej povedat .. sj nubenga nimam.
Obe sva rdečelaske ampak ona se barva na črno. Ful ji paše tud lepšo postavo ma od mene. Js sm pa pač Đinđr in ni mi lih lepo. K sva pršle u šolo so jo use sošolke objele in polubčkale. Zmeri k jih vidm se mi kr obrne. (na skrivaj pa si želim d bi tud mene kdo pozdravu). In ja tud sošolci jo objamejo pa mimgrede še za rit primejo. Js pa sm sam stala tm medtem k so usi okrog mene kričal. Naenkrat pa se je zravn mene pojavla neka čudna, še neznana oseba.....
06. februar 2011
ne vem če se splača naprej pisat.?
06. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg