Forum
Sem Maša. Stara sem 16 let in hodim na predšolsko vzgojo. Hodim v 2. letnik in imam najraje slovenščino. Imam očeta, ki me nadzoruje star je 48 let. Imam mamo , ki je od očeta ločena in ima svojega fanta. Stara je 46 let. Ima fanta Matic, ki je star 48 let. Mama in Matic mi ne nadzorujeta življenja samo moj oče mi ga. Ko pride mama na obisk me ščiti to pomeni da se skrgata. Oče mi nadzoruje življenje zato, ker imam fanta Žigata, ki je star 17 let.

Jaz:

Žiga:

Oče:

Mama:

4 Nexte _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Boš nextal/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. marec 2014
u164962
u164962
Next fajna
18. marec 2014
Hvala
18. marec 2014
Prihajamo iz Kopra. Žiga me je 3-krat peljal na romantično večerjo ob morje

Z Žigo se imava zeloooooooo rada. Imam sestriča Petra Prevca. Dal mi je 2 karti za Planico lani in sva šla z Žigom.

Planica:

Prespala sma v Krajnski gori v hotelu. Takrat sma se šla se še spuščat. Žiga ma mamo ki ozna mamo od Žana Koširja pa je tja poklicala Žana. Pršu naju je naučit bordat.
18. marec 2014
Eh maša to je izmisljen...
04. maj 2014
To je tak tak....
04. maj 2014
Ja sej to je sam zgodba
08. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg