Forum
ok... s frendico sva se odločile da objavimo eno true story ki sva jo doživele..... uglaunem aja js sem Ana in sem stara 13 let, moja frendica pa je Lea in je stara 12 let... hodimo v 7.b razred.. no uglaunem se je vse začelo u 1.razredu... js, ana sem pač pršla na novo u ta razred, ker prej so usi skoraj hodli u vrtec skupi... z leo sva se takoj ujele in postale bff.... pač v te razredu so ble tudi petra in ellen ki sta kasneje postali bff... šejla in teja so ble itak svoj svet zase tko da njih ni teba niti omenjatttt.. pač prvo leto je blo use ok, lpo in prau, drugo leto tudi in tretje prau tako, sm da umes smo se z petro in ellen fuul zbližali pa prav tako z nino in eris. sej smo se štekali že prej ampak vsako leto vedno več. petra in nina so sicer sestrične in so ble tko in tko velike prijatelce...pol v četrtem razredu se je vse zapletlo..eris je bila vedno odmaknjena od nas ne vem kako bi povedala. nato smo se js in lea s eris zellooo zbližale, kasneje smo postale tudi bff... ojoj malo prehitevam.. js in lea smo bile sicer vsako jutro brez razloga skregane, in ko se to spounemo se ne moremo nehat smejat .. no uglaunem vse tri smo postale bff in pol smo šli u šolo u naravo, kjer se je use obrnilo na glavo..
28. april 2013
pisala pa bo še oceangirl.....
28. april 2013
se opravičujem ker nisem tolko časa pisala....
torej u šoli naravi je blo na začetku use ok.. js lea in eris smo bile skupaj u sobi.. js sem začela hodit po drugih sobah in pač tko se pogovarjat in pol mi je eris en dan očitala da zakaj tolko hosim naokoli in nisem nič z njima.. pol smo se skregale in pač ker smo ble z leo že od začetka bff je lea džala z mano.. po šoli u naravi smo se z leo odločle da ne bomo več take prijatelce z eris in pač pol smo ostale samo še midve.. ker nama je blo tako hudo ker sva ajo odslovili sva še midve postale samo prijatelce. no to pa ni bilo use.. petra se je odločla da mi bo ukradla pero.. sej ni biu nek big deal sm pač se je zlagala da ji je to pero dala njena teta ki je kao delala u trgovini.. in že od kar je petra imela to pero sva z leo sumle da mi ga je ona ukradla... pač je blo spodaj malo pobarvano in je imeu nekaj zlomljenega tko da sem tkoj ugotovila da je to moje pero.. pol smo se z čitelco pomenli in pol pač ji nisem nisem neki fuul zamirla... no ugl. so pol ona in njena mam prišle en dan k meni domou in njeni mami je blo fuul hudo ker se je full jokala no pol se mi je petra opravičla.. in smo ble še naprej prijateljice.. pol je prišu peti razred in takrat smo dobili novega sošolca, ki naj bi se klilcu erik ampak ko smo ga dobili smo ugotovili da je edvin in ja nismo se neki ful zaštekali ampak pač je biu naš sošolec.. no ugl. u petem ni blo nič kj posebnega razen tega da smo meli tečno učitelco sm vem da nas je mela rada hahahhahah... ker mis mo najboljši razred ne hhahha.. no in u šestem razredu so se začele težave.. spet smo dobili novo sošolko ireno ki je na začetku nismo marali ampak pol smo jo vzljubili.. ugl. z leo sva ugotovile da se nam petra laže in to na pouno... pol smo šli en dan k sošolki ellen da bi ji pomagali pri učenju.. ko smo pač to nardile smo se šle slikarit in malo pred slikarjenjem je petra poklicala enega njenega prijatla ki je biu med poukom in mu je zvoniu telefon in ona je potem obtožla nas... ene izmed njenih dobbrih prijatelc .. ugl je obtožla mene in leo.. da sva ta čas ko smo jih slikarle klicale njega in pol mu je ona dala naše številke in pol nam je on pisau ne bom rekla kakšne.. in js in lea sva se fuul razjezile in tega ji nikakor nisva mogli odpustit.. od ene mojih prijatelc je izdala eno fuul veliko skrivnost in je skori cela šola vedla... nedljujem ko bo 5 nextou!! hhaha
15. julij 2013
next
19. julij 2013
hahha hvala!
19. julij 2013
u138283
u138283
NEXT
19. julij 2013
še tri nexte rabim
22. julij 2013
Next sam skori nic ne razumem