Forum
če mi je pa dolgčaas -_- & ne bo tak da na koncu najde glavna oseba najbolj popularnega fanta za svojega, trust me :$$
Hey! Sem Whitney in stara sem 15 let. Ime sem dobila po pevki Whitney Houston (al ka že), saj je bila takrat mami zelo všeč. Hodim v 9.razred in nikoli se še nisem poljubila in lahko sklepate, da ga tudi še nisem imela. Sem pa, že kar nekaj časa zatrapana v Theva. Thev je najbolj popularen fant na šoli. Je 9.c, jaz pa sem b. Nekajkrat sva govorila, toda le takrat, ko sem kelnarila na veselici v vasi in sem ga vprašala kaj bo pil in mi je povedal in plačal. Tega denarja se je dotikal. Naskrivaj sem ga spravila v žep. Ampak vseeno, Thev ne ve točno mojega imena. Kdaj mu rečem oj, pa me smešno pogleda in gre naprej. Me pa vsaj POgleda. Dovolj o Thevu.. Imam tudi najbolšo prijateljico, Lauro. Z nama se družita tudi Darlene in Agnes. Tudi onidve sta najboljši prijateljici, ampak nismo kot 'štirojček' ali neki. samo dobre prijateljce.
next? c; < 3
26. maj 2012
u93684
u93684
next
26. maj 2012
u74134
u74134
next
26. maj 2012
u74134
u74134
vedno več next-ov boš mela vedno se zgodi....
26. maj 2012
Pogledala sem tablo za nadomeščanja.. 9.b in 9.c imata skupaj slovenščinoo? Pa kako, kaj, no, neeee. In ravno danes ko bom prašana. Še zbrat se ne bom mogla. Ampak vseeno. Odšla sem do Laure, Darlene in Agnes in jim povedala. Laura je planila v smeh. "Kaj je?" sem ji rekla in jo brcnila. Še bolj se je smejala. "Sej bo," sta rekli Darlene in Agnes in me prijeli za roko. "Zmogla boš, ne boš se osramotila, verjemi. Saj je itak vseeno,če je tista Cassandra tam. Sploh ne hodita. Glej, to boš izpeljala in pika!" me je tolažila Darlene. "Najboljša si," sem rekla in jo objela. Odšle smo v učilnico. Sedla sem na svoje mesto. Zraven sta sedli Darlene in Laura. Agnes je zraven njenega fanta Chrisa in zraven Laure. Prišel je cel 9.c z Cassandro na čelu. Zadnji je prišel Thev. Itak so mu rezervirali prostor in vse, tako da je sedel v zadnjo klop. 2 mesti levo in 2 klopi nazaj za mano. Ozrla sem se. Bulil je v zvezek. "Whitney, ti si na vrsti," je strogo rekla šica. O šit. Začutila sem rdečico. Srce mi je hitreje bilo. Odkorakala sem gor. Zbrala sem dovolj poguma, da sem pogledala Theva. Režal se je - najbrž meni, ker sem imela obraz kot paradajz. "sedi," je rekla gospa Duplenston in vsi so buljili vame. Tudi Thev. O neee.
26. maj 2012
u74134
u74134
next
26. maj 2012
u74134
u74134
26. maj 2012
u74134
u74134
U-U
26. maj 2012
u74134
u74134
pliz piši
26. maj 2012
Duplestonova je strmela vame. Ko me je nekaj vprašala sem bila tiho. šit, slovo mam drgače 5."Pojdi dol," je rekla in zradirala moje ime iz lista, kjer si zapisuje kdo je bil že vprašan. "Hvala Bogu," sem si rekla in sedla. Komaj sem čakala, da bo zvonilo. Cassandra mi je namenila nasmeh. bila sem uno like wtf? "Whitney, ti si članica novinarskega krožka, ane?" je vprašala. "Jaaa," "O super, tudi jaz sem. Lahko greva skupaj na naslednjo tekmo. V telovadnici tiste šole bo, ki je približno 10km stran od naše, saj veš, ane?" Napadla me je. "Ja, ok," sem rekla in odvihrarala. Jutri je naslednja tekma. Vse sem povedala Lauri. "Ziher te jebe," je nejevoljno rekla. Čakajte, nejevoljno?? LAURA JE ljubosumna. "Komi čakam," sem jo izzivala.
Kmalu sem dočakala jutri. Na avtobusu sem bila z Cassandro. "Ti lahko nekaj povem?" je rekla sredi vožnje. "Ja," "Veš Thev Phillips?" "Ja," "No, on mi je ful všeč. Ampak js njemu 100% nisem. Čeprov sva dobra frenda, ampak vseen," je rekla. "Pol mu nisi všeč," sem grdo odvrnila, v mislih pa sem imela 'KONKURENCA'. "Za njega moraš biti lepša," je zasanjano blebetala. "Moramo biti rjave, NE blond," je rekla in vzela svoj blond pramen "Fuj," je rekla "Torej, moraš imeti lepe in velike oči, kakor ti, srečnica. Ampak ti nisi njegov tip, ker si mu podobna, oziroma si pač punca,ki ima enako barvo oči in las," je rekla in se obrnila. what?
26. maj 2012
u84628
u84628
next;3
27. maj 2012
u74134
u74134
neeext
01. junij 2012
next!
02. junij 2012
Ignorirala sem jo praktično cel dan. Ko sem prišla domov sem poklicala Agnes. "Haj Agnes," "Whitney? Si v redu?" Prepoznala je moj glas. Zamrmrala sem. "Povej, tu sem," je rekla in vzdihnila. Povedala sem ji vse. "Oh dej, ignoriraj jo, boš videla, bolje bo," je rekla in še nekaj časa sva se pogovarjali, saj me zmeraj zna potolažiti. Zato imam rada Agnes < 3. Prijavila sem se na FaceBook in videla, da je dosegljiv. "Klikne me naj no," sem si govorila. Tudi Laura in Darlene sta bili dosegljivi. Agnes nima facebooka, ker je njen oče zelo staromoden, kar vam veliko pove. Laura me je kliklna, jas pa sem Darlene. Nekaj časa smo se pogovarjale, ko pa sem videla, da se je Thev odjavil, sem se tudi jaz. H3h3. Odpravila sem se spat...
Zjutraj sem se zbudila ob 7.oo in oblekla sem

in

in seveda moje stare oguljene all starke < 3 Šla sem še v kopalnico in bila sem nared. Ko sem bila v kuhinji sem vzela še jabolko, se poslovila od mame in odšla. Agnes in Darlene sta že bili v šoli, Laura pa je, kot zmeraj, zamujala. Imeli smo matematiko. Me 3 smo sedle na tla s tem, da smo se naslanjale na radiator. Bil je topel < 3. "Zdele ima slovenščino," sem rekla Darlene, saj imam v žepu napisan njegov urnik h3h3. "Torej, kje je Laura?" je vprašala Agnes, ko se je 'odlimala' od Aarona iz 9.d-ja. Hodita. "Zamuja," sem pojasnila in vzela mobitel.Lauri sme natipkala : "Pridi že," "Foksa gre," se je zadrlo nekaj otročjih tipov in vsi so se odpravili po svoje torbe, jaz pa sem se odločila, da bom počakala Lauro. A tri minute čez osmo je še ni bilo, čez 2 minuti pa se začne pouk, alo? "Pridi no," sta rekli Agnes in Darlene in me odvlekli v učilnico. Tam sedim z neko Magdo, ki je neka pametna debelajsa. Premišljevala sem. Buljila sem v njen nabran špeh in premišlevala koliko kil ima. Prepričana sem, da okoli 95. "WHITNEY!" se je zadrla foksa in pogledala sem jo. "Vstani," je rekla in se obrnila proti tabli. "Sedite," je rekla. Ja super, bravo, vstanem pa se moram usesti. Začela je nekaj pisati po tabli. Prebrala sem : "Čez 2dni pišemo test iz matematike" res? Pa omg. Saj res! Čez tri dni je petek, 3.6. Šit.
02. junij 2012
u93684
u93684
next
02. junij 2012
"Si slišala, ojoj mene, ojoj, o moj bog, pišemo v petek!!" mi je napisala po listku Magda. Lol bitch. "Nisem," sem odpisala. "Kako ne?" "Prebrala sem " Magda je bila užaljena. Uščipnila sem jo za špeh. "HAHAHAAHAH" sem se potiho (o.O) smejala. Ampak, kako se naj učim? Psihologinja pravi, da se ne znam skoncentrirat in se neznam učit. Hah, tisti dan me je prijel zato napad in zagrozila mi je, da bom odšla v zavod, zato sem utihnila. Ampak vseeno, ura je bila 8:23, Laure pa še ni bilo. Postala sem živčna. "Ni je," sem si mislila. "Prasica," sem rekla, a žal prenaglas. "Zatožila te bom, da preklinjaš," je piflarsko rekla Magda. "MAGDA UTIHNI!" se je umešala in me rešila učiteljica. Nato sem zadremala. Zbudil me je zvonec. Odločila sem se, da bom odšla na WC in poklicala Lauro. "Kje si?" sem jo nadrla takoj, ko se je javila. A kmalu je prekinila. Kaj? Cel dan sem živčno tipkala Lauri smsje a kmalu, okrog desetih, me je premagal spanec. Zjutraj sem bila še zmeraj živčna, zato sem malo zamudila v šolo. A čeprav sem zamudila, je bila tam Laura in to z CASSANDRO? fuck.
02. junij 2012
neeeeeeeeeeeeeexxxxxxxtttttt! :3
02. junij 2012
en next rrabim :'P
03. junij 2012
next hehe :'d
03. junij 2012
še od koga? ;p
03. junij 2012
next xP
03. junij 2012
"Am?" sem rekla Lauri. "Am?" je nesramno rekla nazaj. "Kaj delaš tu z NJO?" "Am?" "Laura, si to sploh ti?" Cassandra je zavila z očmi. "Ne, to je Laura," je rekla in se smejala, kot, da je povedla šalo. "bf?" sem rekla. Laura je pokimala. Nato se je nasmehnila. "Z Cass," in pomižiknila. Začela sem se cmeriti. "Torej si dobila VSE moje smsje?" "Ja?" je rekla tako popačljivo.
03. junij 2012
next :'o
03. junij 2012
u93684
u93684
next
03. junij 2012
en next? ;P
04. junij 2012
Next!!
04. junij 2012
"Lahko bi mi povedala," sem rekla in odšla do Darlene in Agnes. "Kako nesramno," je rekla Agnes in me objela. "Mrha!" je zavpila Darlene in Agnes jo je dregnilo pod rebra "Ne preklinjaj," Oh Agnes, ona je verna (: zelo. "sorry," je odvrnila Darlene in odšla do Laure. "Lahko malo?" je vpršala. Laura : "ne," Darlene jo je zvlekla, in malce 'preluftala'. "KAJ JE S TABO NAROBE?" nato jo je močno stresla. Laura jo je po obrazu z njenimi lasmi in odšla. :'c "Nikoli več ne bom prijateljica z njo," sem rekla. "Pa saj imaš naju," je prijazno rekla Agnes. "Ja, hvala Bogu," sem rekla in ju objela < 3 "Jutri pridita prespat k meni," je ponudila Darlene. "Ne morem, molit gremo za vse matere," je rekla Agnes in sklonila glavo. "Hahahhahha," Laura se je smejala. "Fuck you bitch," sem si mislila in odgovorila : "Jaz bi pa lahko (:" "Prav," je rekla Darlene in odšle smo v razred.
NE MORAM VERJETI, še noč je tako dolgo. NE MORAM ZASPATI. Kaj če me bo Laura še zmeraj ignorirala? Samo pogledam na uro. 5 je. Še malo, pa bom vstala.
(PO ŠOLI) Končno smo odpisali matematiko. Dobro mi je šla =). Sedaj pa grem h Darlene. byeeeeeee
04. junij 2012
Next!!
04. junij 2012
u93684
u93684
next
04. junij 2012
u74134
u74134
neeext!! sej obožujem 1D ampak je cool zgodbica k niso gavneosebe oni k j res že mal dolgčaš brt sam o njih! ampak so pa zakon!!! ni jih trba uklučt ampak če čš kumot ti ne prepovedujem- kje pa!!! ajaaa fuuuuuul dobr pišš...
khm, ta kumentar sm mičken oddala tu zato da nam pisal sam: next, next, next, next, ...
04. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg