Forum
Zgodbo bom pisala v dveh včasih tudi več osebah. Upam da vam bo všeč. Aja pa zgodbica nebo o One Direction ker so že itak skor vse zgodbice o njih.
......................................................................................................

Torej jaz sem Isa. Stara sem 16 let in letos grema prvič sama z bratom na počitnice. Mojemu bratu je ime Nik. Star je 21 let. Jaz njega preprosto obužujem in ga mam najraši na svetu. On je kar precej zaščitniški do mene. No midva sva kot neke vrste najboljša prijatelja. Torej letos grema na morje na Kanarske otoke.
......................................................................................................................................................................
Hej jaz sem Maja. Stara sem 19 let. Imam mlajšega brata Justina. Njim se zelo dobro razumeva in nimama nobenih drugih prijateljev kot drug drugega. Letos greva končno lahko skup na morje. Greva na Kanarske otoke. Aja moj brat je star 18 let.
12. februar 2013
u115470
u115470
nekšt.<3<3<3
12. februar 2013
Uu vsi ggrete n kanarske otoke...saka vam cast..hehe... nEeeeeXtt!
12. februar 2013
Ja ups hehe se zaj na začetki se še neja poznajo
12. februar 2013
Hehe i know....aia pa dober zacetek!
13. februar 2013
neeeext!!!
13. februar 2013
~Isa~
Danes je končno zadnji dan pouka. Ko je bil konec zadnje ure sem hitro stekla iz šole in pred šolo me je že čakal Nik. Hitro sem se vsedla v avto in ko sva prispela domov sem stekla v svojo sobo in preverila če sem vse spakirala saj jutri že odhajava. Zvečer sem hitro odšla spat in zjutraj me je zbudil nadležen zvok budilke. Če se nebi spomnila da odhajava bi jo sigurno zagnala v steno. Hitro sem se šla umit in uredit nato pa sem odšla v kuhinjo kjer sta že bila starša in Nik. Pojedli smo zajterk nato pa se odpravili na letališče. Na letališču sva se poslovila od staršev uredila vse tiste zadeve ki jih na letališču pač moreš opravit nato pa sva odšla na letalo. Tam sva se nekaj časa pogovarjala in poslušala glasbo nato pa zaspala. Zbudil naju je glas ki je oznanjal naj se pripnemo saj pristajamo. Ko smo pristali in izstopili iz letala sva poiskala prtljago nato pa poklicala taxi da naju je odpeljal v hotel. Ko sva prispela do hotela je bil hotel ful lep in takoj ko sva dobila ključ od sobe sva hitro razpakirala in si oblekla kopalke nato pa se odpravila na plažo. Tam sva se nekaj časa kopala nato pa sva šla metat frizbi. Enkrat sem ga vrgla malo predaleč in priletel je pred noge neke punce…..
13. februar 2013
u114382
u114382
neext
14. februar 2013
pa če bi htele prosim malo oglaševat
14. februar 2013
u119052
u119052
omg. next.!! + nova bralka
14. februar 2013
nextt
14. februar 2013
u115470
u115470
nekšt.<3<3<3
14. februar 2013
Next!
14. februar 2013
nexttttt!!!!
15. februar 2013
na link poglejte kr nekej zajebavle....
16. februar 2013
next
16. februar 2013
u114382
u114382
Neext
16. februar 2013
Next...alo meene tuji tote slike nonstop zajebavlejo..
16. februar 2013
~Maja~ Ko sva prispela na Kanarske otoke sva najprej odšla v hotel kjer sva razpakirala vse stvari in se preoblekla v kopalke. Odšla sva na plažo in hotela sem oditi v vodo ko je pred moje noge priletel frizbi. Gledala sem od kod je priletel ko je do mene prišel nek ful lep fant. Oba hkrati sva se sklonila da bi pobrala frizbi in nekaj časa sva se gledala v oči nato pa sva se zravnala in se nekaj pogovarjala ko je do naju prišla neka punca. Predstavila se mi je in ime ji je Isa. Tudi jaz sem se predstavila njej. In prav gotovo je bila njegova punca. Potem je k nam prišel še Justin. Predstavili smo se drug drugemu in ugotovili smo da smo v istem hotelu. Nato smo se še nekaj časa kopali nato pa odšli v hotel. V restavraciji(tisti ki je bila v hotelu) smo se še nekaj časa pogovarjali nato pa je Isa rekla da more poklicat domov. In odšla je v sobo. Tudi Justin je odšel v svojo sobo. Nik mi je rekel: mi daš tvojo telefosno številko??? Čudno sem ga pogledala. Aja joj oprosti verjetno to nebo všeč tvojemu fantu: je rekel. Spet sem ga čudno pogledala in rekla: Justin ni moj fant on je moj brat in pa mislim da tvoji punci to nebo všeč. Zdaj je on mene čudno pogledal in rekel: Isa ni moja punca ona je moja sestra. No in kaj zdaj dobim telefonsko??? Nasmehnila sem se in mu dala listek na katerem je bila napisana moja telofonska se poslovila in odšla v sobo.
16. februar 2013
NeeeeeeeXT !!
16. februar 2013
Bi brale plis..
http://www.igre123.com/forum/tema/nore-najstnice-in-lt-3/50681/1
..Sorry za oglaševanje.....pa nextaj ker je ful zanimiva zgodbica....
16. februar 2013
neeext
16. februar 2013
u115470
u115470
nekšt.<3<3<3
16. februar 2013
~Isa~
Šla sem v sobo kjer sem se nekaj časa pogovarjala s starši. Ko smo končali pogovor je v sobo prišel ves zasanjan Nik. Kaj je pa tebi???: sem ga vprašala. Sestrica moja jaz te mam tak rad!!!: se je drl in priletel do mene me dvignil in me zavrtel v zraku. Ja, ja se jaz tuji tebe zaj pa povej kaj se je zgodlo da si tak vesel???: sem rekla ko me je spustil. Začel je govorit: veš Maja pa Justin sploh nista par tak ko sem mislil in še njeno telefonsko sem dobo in takoj zdaj ji bom napisal če greva na sprehod. Torej nista par???: sem vesela vprašala. Odkimal je in se nasmehnil. Čez nekaj trenutkov je rekel: čez 15 minut se dobima veni Justin pa pride k tebi ker sama ne boš tukaj. Ko je to rekel sem ga čudno pogledla in rekla: Kaj si nor?? Sem pride??? Pa nisem stara dve leti da nebi mogla bit sama v sobi. Rekel je: pa kaj ti je sem mislo da ti je všeč. Pa tudi če nisi stara dve leti sama neš tu. Ja saj mi je všeč samo malo me je sram bit tu sama z njim. Pa kaj naj mu rečem če me kaj vpraša??: sem rekla. No super če ti je všeč če te pa kaj vpraša pa mu enostavno odgovoriš nato kar te je vprašal: je rekel. Prikimala sem on pa je odšel v sobo nwm kaj delat čez nekaj minut je prišel ven me poljubil na lička in rekel: grem zaj lepo bodi. Ti tudi: sem odgovorila. Odšel je in nekdo je potrkal na vrata. Odšla sem odpreti i pred vrati je stal Justin s vso svojo lepoto. Živijo. Vstopi. : sem rekla. Hej kako si???: je rekel in stopil noter. Vredu ti???: sem rekla. Tudi: je rekel in se nasmehnil. Sedla sva na kavč in rekla sem mu: oprosti ker ti je Nik gnjavil da moraš biti tu. Ne razumem ga še vedno se obnaša kot da bi bila stara dve leti. Rekel je: ne skrbi ni mi odveč biti tukaj in HEJ si za to da bi si ogledala neko grozljivko??? Prikimala sem čeprav grozljivk nisem preveč marala ker me potem tlačijo more. Od nwm kod je privlekel kaseto in jo dal v predvajalnik. Ta čas sem odšla v kuhinjo ki je tudi bila v sobi in naredila nekaj za pit in spekla kokice nato pa se vrnila v dnevno sobo. Sedla sem na kavč k Justinu in grozljivka se je začela. Bila je grozna. Justin je rekel: če te je strah se lahko stisneš k meni. Ni me strah: sem mu počasi odgovorila. Ne, ne ni te ne saj pa te vidim kak se treseš: je rekel in me potegnil k sebi. Nwm kdaj je bilo grozljivke konec ker sem zaspala. Zjutraj sem se zbudila v čudnem položaju. Spala sem na kavču objeta z Justinom.
16. februar 2013
u115470
u115470
nekšt.<3<3<3
17. februar 2013
u114382
u114382
neext ;*
17. februar 2013
u119052
u119052
next.!!!!