Forum
u34611
u34611
Tale zgodbica je za moje BFF Jasno,Evo in Deniso. Lahk jo tut ostali berete če vam bo všeč. Če vam pa ne bo pol pa odjebite.
Osebe: Ines, Jasna, Eva, Denisa, Justin, Peter, Alex, Jesse, Starša od Ines, Starša od Jasne, Starša od Eve, Starša od Denise, Naša sovražnica Katja....pa še več jih bo xD Pa živimo kao v New Yorku. Pa kao smo sošolke xD

Js sem Ines zato tut pišem kot Ines:
Popoldne sem jezna prignala iz šole in vrgla torbo v kot svoje sobe. Prijavla sem se na fb in tam kliknila Deniso.
J: Hej Deny < 3
D: Hej Iny < 3
J: Kak si?
D: Uredu.Ti?
J: Eh kak misliš.Spet sem mogla dobit šus pr družboslovju.Znorela bom.
D: Eh sej bo..
J: Ja upam no da bo..Grem zej se piflat..ajde.
D: Ok BAy.
Šla sem se učit in nisem mogla nehat mislit na profesorcino glupo faco. Mami sem povedala za oceno in ni bla kaj dosti vesela. Potem me pokliče Jasna.
Jasna: Hej Iny.
J: Jasnii..
Jasna: Ej a veš da je dans u cityju en koncert. Poje Justin Bieber. No midve nisma njegove fanice ampak Eva in Denisa sta. Pa zej ko je petek bi lahk šle.
J: Ma ne grem js tega pedra gledat.
Jasna: Ja dej no sej grema midve pol nekam. Sam lahk bi se use 4 družle.
J: Ok bom poklicala js Evo ti pa Deniso.
Jasna: Ok rtm.
Poklicala sem Evo in je bla zelo navdušena da gremo na koncert. In bližal se je večer.....
11. januar 2011
u34611
u34611
Ines:

Denisa:

Eva:

Jasna:

11. januar 2011
iiiiiiiiiiiiiiii kak smo lepe
12. januar 2011
jooooooooooooooooooooooooooojjjjj kak je blo fajn....jaz in moje BFF smo se uživele v koncert in nam je biu zelo všeč meni še bolj ker me je tako naudušiu.in počasi ko smo šle domov smo se še pozdravile. ko je prišla domov nisem mogla spati in sem mislila na ta the best koncert!!!!!!!!!!!! upam da so tudi moje BFF resno zelo dobro imele.No in zdej grem še malo na msn pogledat če je kera gor. D:oooooooo jasniiiiiii J:heeeejjj deny D:kak si?kakšn se ti je zdeu koncert? J:fuul je biu dobr koncert...aja odlično sem pa ti? D:enako....to je biu moj najbolši koncert na svetuuu....ei morem it by fsm rtmf my BFF bybyby J:ok sej js tud morem it bybybyb frm rtmf too my BFF
12. januar 2011
u34611
u34611
cool Deny < 3..ej pa drugič ti priporočam pač da napišeš zgori še Denisa da se bo vedlo kdaj je kera kej povedala < 333333
12. januar 2011
u34611
u34611
bom js še 1 del napisala xDD
Ines:
Na koncertu je blo fajn čeprav sma z Jasno bol gledale stran ker nama ni Justin ušeč. Zjutraj sem se zbudila in ker je bila sobota sem brez problema šla na facebook. Tam ni blo še nobenega pametnega zato sem šla tut na msn. Tam pa je bila dosegljiva Katja. Kliknila me je ker me vedno klikne ko pridem gor.
K: Heej
J: O ne spet ti no.
K: Ja spet js. Ej a si si že našla fanta? Haha.
J: Ne nisem pa me tut ne zanima to trenutno.
K: Eh sej tebe noben ne bi hotu haha.
J: Nehi!
Končno je na msn prišla še Eva. Povedala sem ji use s to Katjo. Jezna je bla kot ris.
J: Evii < 3
E: Inyy < 3
J: Grrrrr kak sovražim Katjo.
E: Js jo bom ubila xD
J: Eh bolš da jo js haha.
In tako sem se še pogovarjala z Evo. Nato pa me pokliče mami. Šla sem po stopnicah nvzdol in naenkrat sem pred seboj zagledala Deniso ob njej pa Petra Vodeta. Omg..Petra Vodeta. Mojo ljubezen.
D: Ines..Kot že veš to je Peter in sem ga pripeljala k tebi ker sem mu povedala kolk si zatreskana v njega.
P: Živjo Ines.
J: Kaaj? Ampak..Em..Kako? In....
Sploh nisem nič spravila iz sebe. Čisto sem bila v šoku. Peter Vode je spregovoril moje ime. Ker nisem vedela kaj bi rekla sem raje stekla v sobo ker sem mislila da sanjam. Potem pa sta prišla v mojo sobo Denisa in Peter. Peter je bil lep kot še nikoli. Skoraj me je pobralo.....
12. januar 2011
kok vas te zdaj piše' 1 al 2? -.-
12. januar 2011
u34611
u34611
trenutno 2..Ines pa Denisa
12. januar 2011
aha ok.
12. januar 2011
dej enxtajjjjjjjjjjjjjjjjj plissssssssss fuul je cool ♥♥ tkoj nexti xd
12. januar 2011
I js sm isa ♥
12. januar 2011
u34611
u34611
hehe np < 33333333
12. januar 2011
u34611
u34611
Denisa naju je pustila same. Peter se je samo smejal. Skoraj bi mu padla pod noge a me je prijel. Gledal me je s tistimi njegovimi lepimi očmi.
P: Torej ti si tista moja lepa in največja oboževalka. Denisa se res ni zmotila. Super si.
J: Ja em..Hvala.....Peter obožujem teeee!!!!!! Moj lajf si in najlepši človek na svetu!!!!
P: Hvala Ines..A bi prišla na mo koncert danes zvečer? Lahk tut tvoje BFF pridejo.
J: Jooj..Em..Jaaaaa itak da bi.
P: No glej dal ti bom svojo telefonsko. Ampak je ne devat nobenmu plis ker drugi bojo težili..
J: Hvala ti..
P: Grem zdej se pripravit. Se vidima na koncertu. Pa bodi blizu odra. Čaw.
J: Okej.Em..Čaw..
Omg omg Petra Vodeta sem vidla omg. Kar skakala sem od veselja. Tudi Denisa se mi je pridružila...
12. januar 2011
haha next ♥♥♥
12. januar 2011
next..
12. januar 2011
u34611
u34611
Dogovorili sma se da pokličema še Evo in Jasno da se skupaj uredimo in gremo na koncert. Denisa je poklicala Jasno jaz pa Evo.
E: Hej Iny.
J: Heej.Ej a greš ti dans kam?
E: Em..Nevem..
J: Gremo na koncert od Petra Vodeta?
E: Oo torej je presenečenje uspelo.
J: Omg.To use ste naredile za mene?
E: Ja ker vemo kolk si zalublena v njega.
J: Jooj..Pridi k men kr zele.
E: Okej.
ČEz 5 minut je Eva že prišla. Takoj za njo pa še Jasna...
I: Jooj pupike moje. Hvala vam da ste me spoznale s Petrom. To je neki najlepšega kar ste storile za mene.
J: Nzk sej smo najbolše frendice in zato si vedno pomagamo.
E: Res je.Neločljive smo.
D: Rada vas mam.
In vse smo se objele. Našminkale smo se in se še sprehodile po New Yorku nato pa se odpravile na koncert. Šle smo blizu odra kot sem oblubla Petru. Ker je bila gužva nismo več mogle gledat pod noge, zato se je Jasna prevrgla na nekega fanta. Oba sta se zasmejala. Jasni se je v očeh videlo da ji je všeč. Predstavil se ji je. Ime mu je bilo Alex. Končno je Peter prišel na oder. Veliko najstnic je bilo v šoku. Tudi jaz. Zapel je 3 pesmi, potem pa je naenkrat zagledal mene. In se mi nasmehnil. Takrat pa se je zgodilo nekaj nepričakovanega. Poklical me je na oder.
P: Zdaj pa vabim na oder eno posebno osebo in me res veseli da je danes tu. Ines pridi na oder.
V šoku sem šla na oder in skupaj sma odpela pesem Wouldn't change a thing od Demi Lovato in Joeja Jonasa. Bil je tako lep da sem se skoraj zrušila na odru. Po te pesmi je imel pavzo. Poklical je mene, Jasno, Evo in Deniso v zaodrje. Cel čas je gledal samo mene. Puncam je šlo zelo na smeh. Pustile so naju same. Nisem vedela kaj naj mu rečem. Pogovarjala sma se o glasbi. Rekel mi je da imam talent za petje. Na koncu ko je mogel it na oder mi je dal kiss na lice. Skoraj sem omedlela. Pridružila sem se puncam in skupaj smo plesale do polnoči.........
12. januar 2011
haha res cool in gdaj bomo justina spoznale ? ♥justin ♥ drugač pa je naibolše fuul cool ♥ nexttttttttttttttt!
13. januar 2011
to res hitr nexti kje s ti inxy
13. januar 2011
inxy ni te več no nexti !!! ♥♥♥♥
14. januar 2011
ker je naibolša zgodbica
tudi js sm nextala in pejd
preprat kj sm pisala ! sploh
še nisi vidla kj XD o nas freendicah
kko smo se spoznale itd..
14. januar 2011
komi čakam da nextaš
komi čakam da nextaš
komi čakam da nextaš
14. januar 2011
u34611
u34611
zele
zele
nextam xD
14. januar 2011
u34611
u34611
Ob polnoči me je poklical fotr da morem prit domov. Poslovila sem se od punc in od Petra. Peter je bil malo užaljen a mi je vseeno spet dal kiss. Vesela sem šla domov in šla spat. Naslednji dan je spet bla dolgočasna nedelja. Šla sem se stuširat in na zajtrk. Najedla sem se in šla na facebook. Tam je bla Eva. Kliknila me je in sma se pogovarjale.
E: Hej Inču.
J: Heej
E: Kak si?
J: Še kr. Ti?
E: The best. A veš en kjutkan tip me je dodal na fb in čeprav nevem kdo je to sem vseen ful happy. Samski je.
J: Uuuuuuuu love is in the air. Hahaha.
E: Eh ne..Haha.
J: Jao dans pa spet ta dolgocajtna nedelja.
E: Ah ja. Nevem več ka nej delam.
J: Js tut ne. Ej a veš ti kej kdaj še Jasna pa Denču prideta??
E: Pojma nimam ej učeri smo ble še me do dveh tam haha.
J: Res al ka? Haha.
E: Aja btw.. Denisa pravi da se moreta dans nujno videt xD
J: Dans? Pol grem pa kr do nje zele..
E: Ok Čaww.
Šla sem k Denisi....
14. januar 2011
nextajjjjjjjj
14. januar 2011
♥♥ the beast ! ♥♥♥
14. januar 2011
u34611
u34611
Njena starša sta me spustila v hišo in šla sem v njeno sobo. Tam pa sem slišala da je Peter pri njej. Ustavila sem se pri vratih in slišala kaj sta se pogovarjala.
P: Ej men je Ines res všeč. A ona mene res obožuje?
D: Haha še uprašaš.. Ona čistoo nora na tebe. Ljubi te.
P: A pol misliš da bi jo lahko osvojil?
D: Itak. Ona sanja o tebi.
P: Ok. Odločil sem se da jo povabim na zmenek.
Nenadoma pa se Peter odloči da gre domov zato sma se na hodniku zaletela. Denisi je šlo samo na smeh. Z Petrom sma se pogledala v oči in oba sma začutila da je nekaj med nama. Hotel je že iti a sem ga ustavila. Rekla sem mu da gremo lahko skupaj na sladoled. Denisa je šla k Evi in zato sma z Petrom ostala sama....
14. januar 2011
nexttttttttttttttttttttttttttt
14. januar 2011
in to hitrrrrrrrr next next next next ♥
14. januar 2011
plis no nextiiiiiiiii
14. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg