Forum
Prologue:
Ali veste kako je ko te oseba,ki jo imaš najrajši zapusti,razočara,pozabi nate? Tvoje srce se zlomi na miljone koščkov in bolečina je neznosna. Želiš umreti,psihična bolečina je premočna. Z rezanjem poskuaš premagati pshično z fizično bolečino. Na zapestjih imam brazgotine,ki če pogledaš samo na hitro izgledajo kot tanke zapestnice. Nisem ponosna na to kaj počnem a ne morem si pomagati. Razočaral me je. Obljubljal je da me ne bo pozabil,da mu slava ne bo stopila v glavo.A vse to so bile samo prazne obljube……

08. november 2014
neeeeeeeeext! (:
08. november 2014
Next
08. november 2014
nextttt
09. november 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. november 2014
NEEEEEEEEEXT
09. november 2014
next
09. november 2014
No to je prvi next.V tem nextu boste izvedeli o katerem članu se bo zgodba večinoma šla.Začetek je z leta 2010 drugi next pa je pol v letu 2014.
Have fun!

You did it|Chapter 1|яєα∂у тσ яυη-σηє ∂ιяєcтιση ƒƒ

Year 2010

•Stephanie Kate Collins•

Z mojim najboljšim prijateljem Harryem sva stala v dolgi vrsti pred stavbo v kateri je potekal x factor. Harry je bil ves živčen in jaz kot njegova najboljša prijateljica sem ga mirila. Množica ljudi pred nama se je manjšala in prišla sva na vrsto. Harry je dobil nalepko z številko in odšla sva v stavbo. Nalepko si je že nalepil na prsi in v prostoru sva poiskala sedeže. Ves živčen presedal in jaz sem ga pomirila z besedami: »Vse bo vredu. Odličen si. Uspelo ti bo.« Živčno se mi je nasmehnil in se malce pomiril. Ko je čakal,da bo prišel na vrsto je pri sebi na tiho še enkrat ponovil svojo pesem.Po mojem mnenju je pel kot angel. A on je menil da to govorim samo,da bi ga potolažila. A ko mu je vse več ljudi povedalo,da poje zelo lepo se je končno odločil. Prijavil se je na X-factor. Po nekaj minutah,urah? So poklicali Harrya na oder. Podarila sem mu še vzpodbuden objem in odšel je do voditelja. Ta mu je podal mikrofon in odšel je na oder. Njegovo avdicijo sem spremljala po televizijskem ekranu za svojce. Jaz sicer nisem bila njegova družina ampak njegovi starši so bili v službi, Gemma pa v se je šolala v Londonskem internatu in ni smela iti iz šole. Vsaj jaz sem imela čas in sem lahko spremljala Harrya. Moram priznati,da se je na avdiciji zelo potrudil in na koncu dobil 2 da. Louie mu ni hotel reči ja,zato ker je mislil da je Harry premlad. Uhg,sovražim tega človeka. Harry je ves vesel odšel iz odra,predal mikrofon in mi stekel v objem. »Uspelo ti je. Prišel si v naslednji krog!Kako sem vesela zate.« sem ponosna nanj povedala med najinim tesnim objemom.»Nebi mi uspelo brez tebe.« mi je zašepetal na uho. »Ah,Harry tudi brez mene bi ti šlo precej dobro.« sem rekla v zadregi. »Ni res. Če me ne bi ti vzpodbujala,bi pred nastopom mislim,da stekel iz stavbe.« je rekel resno. »Hvala Harry. Veseli me, da sem ti lahko v oporo. Vedno bom tukaj zate.« sem rekla in mislila resno. »Tudi jaz bom vedno tukaj zate. Se spomniš, ko sva v drugem razredu postala krvna brat in sestra?« je vprašal in zasmejala sem se ob spominu na mene in njega,ki sva se zanalašč porezala in združila svojo kri. »Kako sva bila takrat mlada in neumna. Še okužbo bi lahko dobila!« sem rekla in poskusila narediti zgrožen obraz. Očitno mi ni preveč uspelo, saj se je samo zasmejal. »Nisi preveč dobra igralka Katie.« je rekel nasmejan. Sicer je Stephanie bilo moje pravo ime ampak on me je klical Kate ali Katie po mojem srednjem imenu. »Greva preden ti pokažem kako dobra igralka sem.« sem rekla v šali. Vsa vesela sva se sprehodila iz stavbe. Poklicala sem taksi saj še nobeden od naju ni imel vozniškega izpita. V taksiju sva se spominjala najinega otroštva in obujala spomine, ki sva jih skupaj ustvarila.

Flashback
Mama me je zbudila na prvi šolski dan. Oblačila so že bila zložena na omarici in hvaležna sem bila mami,da med njimi ni bilo rožnatega kosa. Namreč sovražim rožnato. Oblečena sem odšla po stopnicah navzdol v kuhinjo, kjer me je že čakal zajtrk. Kruh z nutello. Vsedla sem se na stol in začela jesti. »Hvala mami. Obožujem nutello.« sem rekla z polnimi usti. »Vem zato sem ti jo pripravila.« se je zasmejala. Ko sem pojedla svoj zelo okusno zajtrk sem vzela svoj majcen nahrbtnik. Preden sem odšla iz hiše sem si še nataknila čevlje. Z roko v roki sva z mamo odšli v avto. Pripela me je v moj otroški sedež in sedla na voznikov. Speljala je iz dovoza in med vožnjo sva ostali tiho. Predvsem,zato ker sem bila zelo živčna. V vrtcu sem imela zelo dobro prijateljico, ampak je žal šla na drugo šolo. Tako, da si bom zdaj morala najti nove prijatelje. Sploh nisem dobra v sklepanju prijateljstev. Predvidevam da prvi dan sploh ne bom govorila z nikomer od mojih sošolcev. Mami je ustavila pri stavbi pred katero je stalo na tone otrok. Moj strah se je še povečal. »Mislim, da si prvi dan ne bom našla nobene prijateljice.« sem rekla z žalostnim glasom. »Ni nujno, da si najdeš prijateljico. Morda najdeš prijatelja.« je rekla mami in presenečeno sem jo pogledala. »Nikoli ne bom imela fanta za najboljšega prijatelja.« sem ji zagotovila. »Nikoli ne reci nikoli. Jaz sem imela fanta za najboljšega prijatelja in je celo bil boljši od punce.« je rekla in z s tem je bil najin pogovor končan. Izstopili sva iz avta in z roko v roki odšli proti velikanski stavbi, imenovani šola. Strah se je večal in večal, ko sva hodili po hodnikih in iskali učilnico 1.b. Ustavili sva se pred rumenimi vrati. Očitno sva zaradi najinega pogovora v avtu zamudili. Mami je potrkala in zaslišal se je ženski glas, ki je rekel »Naprej!« Vstopili sva v moj razred in vse oči mojih sošolcev so se zazrle v naju. »Oprostite, ker sva zamudili. Na cesti je bil manjši zastoj.« se je mami opravičila. »Ah, saj ni nič. Vsakemu se lahko zgodi.« se je moja učiteljica/vzgojiteljica. »To je moja hčerka Stephanie.« me je mami predstavila. Prestrašena sem stopila naprej in segla učiteljici v roko:»Sem Stephanie Kate Collins.« To sem sicer poskušala reči z močnim, ne prestrašenim glasom, ampak je iz mene prišel samo moj prestrašen dekliški glasek. Nihče ni opazil,da zvenim kot kura ( ) mogoče se mi je samo zdelo. »Jaz pa sem Lucy Anne Schmidt, ampak me učenci kličejo učiteljica Schmidt.« se je predstavila učiteljica. Obrnila sem se nazaj proti svoji mami in jo objela. Poskusila sem ne jokati, saj bi se mi vsi smejali. Vseeno so mi solze stopile v oči in nekajkrat sem hitro zamežikala, da bi jih prikrila. »Uživaj in najdi si prijatelje.« mi je mami zašepetala na uho preden je odšla iz razreda. Učiteljica mi je pomignila naj se vsedem v krog. Najprej smo se vsi predstavili in nobena od punc mi ni bila všeč. Vse so se obnašale kot vzvišene princeske in so bile oblečene v rožnata oblačila. Res so mi šle na živce Prav sem imela, da si prvi dan sploh ne bom našla prijateljice. Prišel je čas za malico in iz svojega nahrbtnika sem vzela sendviče, ki mi jih je pripravila mama. Sedela sem sama, dokler k moji mizi ni pristopil moj sošolec z rjavimi kodrastimi lasmi. »Oprosti, ker te motim. Lahko sedim zraven tebe, ker nikjer drugje ni prosto.« me je vprašal. »Seveda lahko tukaj sediš. Ime mi je Stephanie Kate Collins. Kdo si pa ti?« sem ga vprašala. »Ime mi je Harry Edward Styles. Ali te lahko kličem po tvojem srednjem imenu?Krajše je od Stephanie.« se je predstavil in se nasmehnil.Ko se je nasmehnil so se mu pojavile jamice v ličkih. »Seveda me lahko kličeš Kate. Tako ali tako mi je bolj všeč.« sem mu odgovorila na njegovo vprašanje in se še jaz nasmehnila. Prisedel je in začela sva se pogovarjati. Z prvim dnem šole sva postala prijatelja in kasneje najboljša prijatelja.
End of Flashback
•Stephanie Kate Collins•

Tu ima 20 let
09. november 2014
nexttt
09. november 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. november 2014
u173906
u173906
neeext
09. november 2014
nexxxxxxxxxxxxxxxxxt
09. november 2014
Omg je lahku še bul popolnu!
Res hvala za link kr pišeš prfektnu.
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. november 2014
Super začetek,kar tako naprej
Next
09. november 2014
next
09. november 2014
neeeeeeext
09. november 2014
OMFG ful je perfektn prvi next
nova bralka+hvala za link
komi čakam next
po začetku bo tole zlo svetovna zgodbica
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
09. november 2014
next
10. november 2014
Haha ful me zanima kako se bosta spoznala pac se enkrat srecala

next!
10. november 2014
next
10. november 2014
neext
10. november 2014
NEEEEEEEEEEEXT
10. november 2014
oprostite ampak sem objavila napačno sliko!!
Napaka računalnika.Prava slika je ta:

10. november 2014
next
10. november 2014
Hvala vsem bralcem za prelepe komentarje. Moja zgodbica še zdaleč ni popolna/perfektna.
Ste že videle novo pesem iz albuma FOUR: Where do broken hearts go
Meni je ful dobra!

Have fun!
I don't wanna leave|Chapter 2|яєα∂у тσ яυη-σηє ∂ιяєcтιση ƒƒ
Year 2014
•Stephanie Kate Collins•

Od tistega dneva na X-factor avdiciji so minila štiri leta. Med X-Factorjem sem Harrya podpirala in vesela sem bila ko je spoznal fante. Z njimi se je zabavala in veliko smo se smejali. Jap, tudi jaz sem jih spoznala. A vse se je spremenilo ko mi je mama sporočila grozno novico.

Flashback
Po koncu filma The Ring,sem morala iti domov. Objela sem vsakega od fantov in se najdlje zadržala pri Harryu.Še vedno sva bila najboljša prijatelja čeprav je sedaj imel štiri nove. Moja hiša je bila samo ulico stran, a sem vseeno bila prestrašena zaradi filma. Hvala bogu, sem prišla domov živa in zdrava. Nič se mi ni zgodilo razen tega, da sem se ustrašila velike pasje sence. Ko sem se obrnila sem videla, da je bila samo čivava in je vse bilo igra svetlobe in teme( ). V trenutku ko sem vstopila v hišo sem se ustrašila mame. Mislila sem da je Samara, deklica iz The Ringa. »Mami sploh neveš kako si me prestrašila. Z fanti smo gledali grozljivko in bila je zelo strašna!« sem rekla ko sem se držala z srce, ki mi je bilo sto na uro. Skoraj sem se že zasmejala sami sebi, ker sem se ustrašila lastne mame, a sem se zresnila, ko sem videla njen izraz. Bila je resna in kar malce prestrašila me je. »Ali se je kaj zgodilo očetu?« sem jo prestrašena in zaskrbljena vprašala. »Z očetom je vse vredu.« je rekla in prikazal se je še oče. Tudi on je bil resen kot, da je nekdo umrl. »Sedaj me pa že res strašita. Kaj je narobe?« sem vprašala z močno prestrašenim glasom. »Se bomo pogovorili v kuhinji.« je rekel oče in prestrašena ob misli kakšno novico imata, sem odšla za njima. Vsedli smo se za mizo in mama je začela.
»Imava eno novico in ne veva ali bo le ta za tebe vesela ali žalostna.« je rekla mama in v pričakovanju sem dvignila eno obrv. »Dobil sem novo, veliko bolj plačano službo.« je rekel oče in čez obraz mi je švignil nasmeh. »Pa saj to je presrečna novica. Kje boš delal?« sem ga vprašala. Do zdaj je delal kot pomočnik zdravnika. Čeprav je naredil doktorat in višjo šolo za zdravnike, v okolici ni mogel dobiti dela. Da je dobil veliko bolj plačano delo je bila zares presrečna novica. »Mhm, delo je v Sydneyu, v Avstraliji.« je rekel. Moji možgani so potrebovali nekaj sekund časa, da so reagirali.
»Selimo se v Avstralijo?!Ne morem kar zapustiti Harrya. Moje življenje je tukaj. Ne bom se preselila v Avstralijo!« sem se razburila in pri zadnjem stavku že kričala. »Šla boš in nič ne moreš narediti proti!« je mama dvignila svoj glas. Jezno sem vstala od mize in stekla do svoje sobe. Nisem se zmenila za klice mame in očeta. Zaklenila sem vrata in se vrgla na posteljo. V trenutku sem začela jokat.
To se ne more dogajat. Ne morem kar oditi. Moje življenje je tukaj. Tu imam prijatelje, družino in najpomembnejše Harrya. V Avstraliji ne poznam nikogar. Nisem dobra v sklepanju prijateljstev, zato bo vse skupaj še huje. Kako mi starša lahko to naredita! Sebična sta in ne briga ju zame. Skrbi ju samo zase!
Takšne in drugačne misli so se mi podile po glavi. Jokala sem in jokala. A sčasoma mi je zmanjkalo solz. Kar prenehale so teči iz mojih oči. Odklenila sem vrata svoje sobe in odšla do kopalnice na koncu hodnika. Ko sem se zagledala v ogledalu sem se ustrašila same sebe. Imela sem rdeče zatečene oči. Moja maskara je bila razmazana po mojih licih in moji lasje so bili razkuštrani. Bila sem grozna! Z vodo sem si na hitro umila obraz, a sem se pozneje raje odločila, da se bom stuširala. Topla voda je sprostila moje mišice in me malce pomirila. Pod tušem sem bila tako dolgo dokler ni zmanjkalo tople vode. Ni me brigalo. Zavila sem se v brisačo in odšla nazaj v svojo sobo. Oblekla sem si udobno pižamo in se vlegla na posteljo. Gledala sem slike mene in Harrya, ko sva bila otroka in vse do zdaj. Bilo jih je veliko in spet so mi začele teči solze. Prenehala sem z gledanjem, da ne bi spet začela jokat. Obrisala sem si solze in se zavila v odejo. Zakaj se to dogaja meni?

Tale je beden ampak drugi bodo boljši.
Mnenja,kritike,komplimenti,teorije,… ?
Neeeeext?
11. november 2014
lej,ne mi pisat da je next bedn!A JE JASNOOOO!!!
tale next ni bedn in noben ni in noben nee bo!
veš da ni kritik,pohvalt pa nemorem ker je tok dobr.
itak da next
11. november 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
11. november 2014
Ah, torej harryja ni povozila slava in je ni on zapustu.. no vrjet je ni nc poklicu al pa kej :'o pomoje bo zdj sla na koncert od njih v sydneyju pa jo bojo pac v uni mnozici opazil

neeeext!
11. november 2014
Neeeeeeeeext
11. november 2014
OMFG tole je bedno!! To niti prbiližn ni bedno
perfektno pišeš
aja pa pesmca je itak perfektna
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
11. november 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg