Forum
Aℓσнα!

Sρєт ѕєм zαčєℓα ριѕαтι ησνσ zgσ∂вιcσ. νєѕєℓα вσм, čє נσ вσѕтє вяαℓι! ρяανιℓα тαкσ αℓι тαкσ žє ρσzηαтє, ηє ∂α ѕє мι ιzgυвℓנαтι вєѕє∂ zαηנє. ιη נα, тσ נє ƒαηƒιcтιση!

✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽
Aloha! Sem Alexis in sem stara 14 let. Imam tudi mlajšega brata Lewija. Živim z obema staršema, da bo jasno. Okay, zdaj moram pa tudi povedati o našem ‘čudnem’ življenju. Šolsko leto preživimo v Angliji, medtem ko pa počitnice preživimo v Ameriki, natančneje v predmestju Toronta, kjer imajo moja babica in dedek ranč. Mini ranč, bodimo odkriti. Imata približno 70 konj. Lewie komaj čaka na počitnice, da bo lahko šel tja, in zajahal svojega ponija (on nas vedno popravlja, da je to konj. Predstavlja si namreč, da je starejši od mene. Aja, star je 5 let.). Se vidi, da sva v sorodu saj nama je to skupno, ampak samo to! Tudi ko smo v Walesu znam dobro izkoristiti čas. Moja frendica Kelly ima rada skejt, zato veliko časa preživiva v tisti luknji, ki mu pravijo igrišče za skejt. Luknja v asfaltu, kjer se folk zabava, važi, … Sicer pa tam ni slabih ljudi, če izvzamemo nekaj naših sošolcev in sošolk.
“Alex greva na igrišče! Kaj se obotavljaš? Gremo!” me je preganjala Kelly. Prijela me je za roko ter odvlekla iz učilnice. Obuli sva se, potem pa mi je v roko potisnila rolko. “tvoja?” sem vprašala. Prvič sem jo videla. “ja. Vem, da je čisto drugačna od moje stare, ampak je v redu za vozit se okoli. Spravi se že gor!” je nepotrpežljivo zasitnarila. “ne znam se vozit s temi stvarmi!” potisnila sem ji jo nazaj v roke. “tako bova prej na igrišču!” sedaj se mi je posvetilo. “misliš, da se bom s to majhno stvarco vozila v tisti luknji?!” “ne. za prvič ne. greva!” mislila sem ji še kaj reči a je že šla naprej. Stopila sem na rolko in šla za njo. Igrišče je bilo le kakšnih 200 metrov oddaljeno od šole. Vse okoli njega pa gozd. To mi je bilo edino všeč. Postavljen je bil na gozdi jasi, kjer je krog dreves prekinila razpokana cesta. “omg! Danes je pa tu veliko folka!” “Kelly, nisi samo ti navdušena nad temi rečmi.” Ignorirala je mojo izjavo ter se počasi odpeljala gor. Zaprepadeno je gledala vse ljudi, ki so samo sedeli na klopeh, bili tiho, in čakali, da se bo kdo zganil. Ko sem s pogledom premerila vse ljudi, nisem opazila nikogar zanimivega. “Alex!” to je bil Kellyin glas. “mhm?” sem bežno zamrmrala. “greva?” stala je na robu luknje. Naslonila se je na desno nogo ter se spustila navzdol. Jaz pa sem le stala tam. Šele nato sem pobrala rolko ter pogledala v igrišče. “se ti je Jamie kaj oglasil?” je zbodajoče vprašala. “ne! itak da ne! živi v Torontu!” sem se odločno uprla. To je moj dober prijatelj. James oziroma Jamie. Res sem ga pogrešala saj lani nismo mogli k babici zaradi finančnih težav.

Jaz:

Kelly:

27. september 2015
neext
27. september 2015
u197754
u197754
next
27. september 2015
neeeeeeeext *O*
prfekt začetek *W*
27. september 2015
next
27. september 2015
lepo
27. september 2015
u199826
u199826
nextt
27. september 2015
u199774
u199774
Neeeeeext!!
27. september 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeexttt! zakon
27. september 2015
Neeext
27. september 2015
next lepa slika
28. september 2015
u145668
u145668
next!
28. september 2015
omfggggg toje tolk dobr wauuuuuuuuuuuuu
28. september 2015
next
28. september 2015
Ful dobr
Pa še unmu njenmu prjatlu je James ime *-*

Neeeeeext
28. september 2015
Grethan
Grethan
next!
28. september 2015
u200267
u200267
Next!
28. september 2015
next
28. september 2015
Naslednji dan je bilo spet vse normalno. Ampak starša sta v kuhinji govorila o odločitvi, ki bi me stala dobre volje. »Jamia pogreša. To ji vidim v očeh.« ko je oče omenil njegovo ime sem bila še kako budna. S tako naglico sem se skobacala iz postelje, da sem se zapletla v odejo. »hudir!« sem po tiho zaklela. Pohitela sem do vrat, da bi slišala pogovor. »iz Toronta se ne morata slišati ali kaj podobnega.« ati me je izgleda da branil. »prek Skypa se vrjetno slišita.« kaj?! Mami, jutro! Kako naj se slišim z njim, če imaš MOJ OSEBNI računalnik po geslom, ki ga veš SAMO TI?! Grrr… »nemogoče. Saj je komaj kaj na netu!« ati me je še vedno branil. Nisem več zdržala. Nadela sem si zaspan obraz in počasi odprla vrata. »jutro obema.« sem ležerno dejala kar na sredi hodnika. Šla sem po stopnicah navzgor v kopalnico. Umila sem si zobe, počesala in preoblekla. »zakaj si pa tako hitro vstala, ljubica?« sem zaslišala mamin ljubezniv glas. »čim več časa moram izkoristiti, dokler je še šola!« sem se zadrla s krtačo v laseh. To je bilo tudi res. S frendico sva se domenili, da se dobiva čim bolj zgodaj. Šla sem do kuhinje. Naslonila sem se na pult, in si malomarno natočila čaja. »je danes kaj posebnega?« je oče previdno vprašal. »naj pomislim… ja. Kot sem rekla, želim s prijatelji izkoristiti čas.« pokimal je. Začutila sem, da je nekam preveč napeto ozračje. »adijo!« sem še rekla, ko sem si vrgla torbo čez rame ter šla. Skodelico sem previdno položila v pomivalno korito. Jutro je bilo toplo, tako da nisem potrebovala nobene jopice. »komaj čakam, da spet grem v Toronto!« sem se jezila zaradi prometa. Lahko bi se že navadila, ampak se nisem, kar mi je jasno. Odkar je učiteljica za geografijo rekla, da je ta zrak tako osvežilen, sem dobila odpor. S Kelly sva se valjali po tleh od smeha. »Kelly!« sem rekla na glas. Spomnila sem se, da mi je posodila rolko, da bom prej v šoli. Hja, nikoli nisem marala deske na štirih koleščkih. Ampak zdaj se mi je na nek način prikupila. Potegnila sem jo iz torbe ter se spustila po majhni klančini navzdol. »tole je še bolj zabavno kot sem mislila.« to je bilo treba priznati. Kaj kmalu sem prišla do šole. Kelly je bila kakšnih 100 metrov pred mano. Bolj sem se pognala, da bi jo presenetila. Prijela sem jo za rame, ter istočasno rekla: »bu!« in je skoraj omedlela. »aahhhh!« je zakričala po vsej ulici. »haha!« nisem mogla krotiti svojega smeha. »a se ti je čisto utrgalo, ali kaj?! Bi me rada spravila v grob?!« se je skoraj drla name. Jaz pa sem se še vedno smejala. Pouk je kar hitro minil. Komaj sem z rolko v roki stopila iz stavbe, in zadihala zrak svobode, sem zagledala prizor, ki mi je definitivno pokvaril dan, kot da že ne more biti slabše!

Rolka:

28. september 2015
neeeeeeeeeeext
+super naslovnica *O*
28. september 2015
next!!!
28. september 2015
next
28. september 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *__*
28. september 2015
u199774