Forum
нєєу ѕм gσggу.!

zgσ∂ιℓσ ѕє נє, ∂α ѕι нσ∂ιℓ/-α ρσ ѕνєтυ z σ∂ρятσ zα∂яgσ؟ ιη тνσנ ƒαηт ѕє נє ρσмσтσмα ηα∂ιšανιℓ z мαмιηιм ραяƒυмσм؟
мнм. тαкє ѕтναяι ѕє ∂σgαנαנσ.

ιмαš тυ∂ι тι ѕρσмιηє, zαяα∂ι кαтєяιн тє σвℓιנє я∂єčιcα؟ ѕє тι נє zgσ∂ιℓα ηєяσ∂ηα zgσ∂вα؟ čє נє ∂σвяα, נσ σвנανι!

ѕє тι נє žє zgσ∂ιℓσ кαנ тαкєgα.؟

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. junij 2012
No pač bom kr jst začela, to se je zgodil učeri v šoli.

No mi sedimo pri uri biologije in pod mojo klopjo začne nekaj šumeti, tudi drugi so to slišali. Vsi se sprašujemo kaj je to, nato pa jaz pogledam pod klop in vidim jogurt v flaški ki je bil za malico 3 dni nazaj. Primem ga v roke in ga postavim na mizo. Kar naenkrat sem se zadrla: '' EKSPLODIRAL BO.!!!!! '' in v razredu je nastala panika, nato je jogurt uzela učiteljica in ga odprla zelo neprevidno tako da jo je jogurt čisto zalil. Cel razred je seveda prasnil v smeh.

Mogoče ni tako smešno ampak takrat je bilo.!
02. junij 2012
hahah
02. junij 2012
Deite no nei vs nebo sram, napištee keeii.!!
03. junij 2012
u88559
u88559
no pač jas pa moja BFF pa en ful cute fant moj fant ki pač neve za najino zvezo smo bli pri enem kroški v sql pa se je pač moj fant meno z učitelco jaz pa moja BFF pa sma stali za čitelco pa sem mu jaz kiss-ije pošiljala (dobesedno) in pol se je moja BFF začela fuul režat in se je naslonla na mene in potem sma obe padli na tla in skor zadeli učitelco polek pa sma se smejali ko neka psihiča in pol naju je učitellca (predvsem mene) nallednji dan malo čudno gledala no sicer ni blo grozno samo jas pa Maja (moja BFF (na tem portalu you&me)) sma se še trii dni potem pune režali
10. junij 2012
Haha doobra
10. junij 2012
dragica v bistvu ni blo čisto tak jas sem se smejala in sem se vsedla na tla potem pa si se ti čez mene spotaknila vbistvu pa se midve še zdaj temu smejima hahahahahah
10. junij 2012
u88559
u88559
no ja pa malo je treba včasih prikrit golo resnico...
10. junij 2012
ja no
se spomniš ko si potem ko smo šli dol po stopnicah padla pa se v vrata zaletela
al pa ko sem jas pri verouku nekaj govorila in smo prišli do naju pa sem rekla da sma fuuuuuuuuuuuuuuul veliki hamburger z merico smeha v sredini in potem so me vsi gledali kot da bi iz lune priletela x D
10. junij 2012
u88559
u88559
ja ne omenjaj ker se morem jaz zaj tu v dnevni zarad tebe pune smejat
10. junij 2012
haha
no saj v tem je finta
10. junij 2012
u88559
u88559
Te pa pride seka v dnevno:
''daj boji tiho morn se učit ši vijiš, da mam jutri kolokvi fizije!!''