Forum
Ojla. Sem Karin in napisala bom ljubezensko zgodbo. Pišem tudi grozljivko Varuška (https://www.igre123.com/forum/tema/varuska-i-ll-try-to-make-it-scary-3/34526/). Ta ne o grozljivka ;3 No, zato pa sem se odločila, da jo napišem. Bo malo drugačna, imela bo poglavja. Začnimo.

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

RDEČA VRTNICA

1. POGLAVJE - VROČINA
Sonce je pripekalo skozi okna učilnice. Vsi v razredu so bili od vročine čisto premočeni. Kapljice so mi tekle po čelu, licih, preko brade, po vratu. Komaj sem dihala. Vsake pet minut sem iz torbe vzela vodo, in popila požirek. Bila je vroča voda.
Ko sem prijela kovinsko nalivno pero, me je v roko kar speklo. Nalivnik je bil vroč. Sklonila sem se nad zvezek in z roko naredila senco. Zapisala sem si, kar je govorila učiteljica.

Med njeno razlago sem si spustila figo in si segla skozi lase. Ko sem dobila malo zraka tudi med lasišče, sem si lase spet spela. S čisto premočenimi rokami sem držala majhen zvezek in si pihala. Poleg učiteljičine razlage so se slišali vzdihljaji. Nihče se ni pogovarjal. Tudi učiteljici je pot tekel po obrazu.

Končno je zazvonilo. Vsi smo stekli iz razreda na hladnejši hodnik. "Ella," je zadihano rekla moja prijateljica Evelyn - Eve. Oblečena je bila v kratko krilce in majico z naramnicami. "Ah?" sem odgovorila. "Greva pod tuš, prosim? Saj veš, tja k garerobam?" "Še eno uro imam," sem odgovorila in se odpravila proti učilnici za likovno. "Čakaj," me je ustavila Eve. Prijela me je za ramo. Imela je čisto vročo, premočeno roko. "Pridi potem do garderobe," mi je odgovorila, se obrnila in šla svojo pot.

To je uvod. Next?
05. avgust 2012
next
05. avgust 2012
u91970
u91970
next
05. avgust 2012
u93404
u93404
next
06. avgust 2012
next, k pridm iz morja. hvala za branje :3
10. avgust 2012
Neext!!
11. avgust 2012
Likovna je minila hitro. Učilnica za likovno ima klimo, zaradi izdelkov. Delala sem vazo iz gline. Okrasila sem jo s majhnimi svetlo modrimi kristalčki in jo preden se je posušila pomočila v vodo, v katero sem vmešala belo tempero. Pustila sem jo pet minut, potem sem jo dala sušit. Ko je zazvonil šolski zvonec je bila že skoraj suha.

"Odličen izdelek, Ella," me je pohvalila učiteljica in za menoj zaprla vrata učilnice. Torbo sem si poveznila na ramena. Jutri je petek, sem pomislila in stekla po stopnicah do garderob. Tam je čakala Eve. "Imaš brisačo?" je vprašala kot pozdrav. "Seveda," sem odgovorila in stopila v kabino, da bi se preoblekla v kopalke.

Z Evelyn sva se velikokrat jeseni, ko je sonce pripekalo, oblekle v kopalke in se 'špricale' s tuši. Bilo je zabavno. Komaj sem čakala, da se ohladim. Torej, oblekla sem si svoje roza kopalke in šla iz kabine. "Tadam!" sem rekla in se postavila, da bi Eve pokazala moje nove kopalke.

Ampak Eve ni bilo. "Eve, kje si?" sem se zadrla. Naše garderobe so namreč velike, lahko se preoblači v kateri koli. "Eveeeee??!!" Ni je bilo. "Evelyn to ni smešno!" sem ponovila. "Hahaha, meni pa je," se je zasmejala Eve in me od zadaj polila z vodo. Začela se je tako smejati, da sem mislila da bo počila. Nagnila sem glavo in se nasmehnila. Tako je razigrana. Nato sem prižgala tuš in začeli sva s špricanjem. Kakšno olajšanje! Ni mi bilo več vroče. Smejali sva se, padali po tleh in bili čisto mokri. Tako zabavno je bilo. Vesela sem, da se z vsaj nekom na šoli tako ujamem.

Next?
15. avgust 2012
u93404
u93404
Next
15. avgust 2012
Next!! Ful mi je všeč;*
~ Nextaj tudi VARUŠKO.o: ;*< 3
15. avgust 2012
u91970
u91970
next
15. avgust 2012
hvalaa vam za branje, zddej nimam časa, ❤Eηɛʀɢʏ~ℒℴvℯ❤ - hvala za pohvalo, varuško nextam dons zvečer :*
15. avgust 2012
~ Nzk, če je pa rees.< 33
~ Komi čakaam.c: n.n
15. avgust 2012
neext
15. avgust 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeext pa se strinjam z ❤Eηɛʀɢʏ~ℒℴvℯ❤
16. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike