Forum
u59711
u59711
No, odločla sm se napisat še 2. del Rdeče sence. Kot ste lahko prebral 1. del, ampak mam občutek, da bo ta bolš... užiwitee!
Iz pred mojih oči kar ni hotela izginiti podoba Alexandre, ki mrtva leži pri gradu. Slabi spomini so se vračali in mi kar niso želeli izginiti iz glave. "Maščevala se ti bom," sem zaslišala hreščanje... Grožnja mi je ves čas odmevala v glavi.
"Anja!" sem zaslišala Lukov nežni glas. "Mora te je tlačila," je le rekel in mi na čelo položil obhladek. Luka je bil videti mlajši. Kot bi se čas prevrtel nazaj. Izgledal je kot 13. letnik. "Kaj? Kje je Dave? Kaj je z Alexandro?!" sem planila pokonci in se znašla v moji otroški sobi. "Kdo pa sta ona dva?!" je hotel izvleči iz mene. "Dave? Dave je Sarin fant. Alexandra pa naša največja sovražnica. Mar se ne spomniš?" sem začudeno vprašala.
"Anja, ne poznava nobenega Davea in Alexandre," je zašepetal in mi potipal čelo. "Imaš morda vročino?" je še dodal. Mrak je. Mar se ne bi že moral spremeniti v volka?! "In kaj je s teboj? Si se rešil življenja volka?" sem se poskušala strezniti. "Kakšnega življenja volka?! Blede se ti. Mislim, da bi morala k zdravniku," je zamomljal, vzel 'toplomer' in mi ga potisnil v roke. Torej so bile vse le sanje. To čudovito doživetje so bile le sanje. Nisem morala verjeti lastnim očem in ušesom. Želela sem biti to, kar sem bila. No, to kar sem bila v sanjah... "Torej nisva poročena? Saj ti si star 17 let! In tako tudi jaz..." pokril mi je usta.
"Poklical bom tvojo mamo. Najbrž imaš virozo," reče in odide iz sobe. Ni mogoče. Niso mogle biti le sanje. Vse je bilo tako..... realno...
06. februar 2012
u59711
u59711
next?
06. februar 2012
u59711
u59711

06. februar 2012
u73869
u73869
next
06. februar 2012
u59711
u59711
še kakšn next?
07. februar 2012
nexttttttttttttt
18. februar 2012
cooooooool o sori kooooooolllll
18. februar 2012
u48395
u48395
next
sem prebrala prvi del malo prej..ful dobro pišeš
09. avgust 2012
oprostite ker oglašujem še ampak a bi se kdo od vas prijavil na normalno šolo kot volkodalk,vampir,čarovnik,vila,morska deklica? Vsi skupaj hodimo v isti razred z normalnimi ljudmi in se nam dogajajo različne dogodivščine. Vsak piše svojo zgodbo! Plis poglejte:
http://www.igre123.com/forum/tema/normalna-sola-prijavi-se-kot-volkodlak-vampir-carovnik-vila-morska-deklica./71876/1

NEXT! Pa sori za smetenje!
08. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg