Forum
Heii. To je moja prva zgodbica Imam veliko idej in zelo rada pišem, zato sem se odločila da napišem zgodbico. Upajmo da vam bo všeč. Zdajle bo en kratek 1 del za pokušino, naslednje dni pa sledijo še drugi. Enjoy!

1 del

Ko se se zbudila je snežilo. Snežinke so kot beli kosmi vate padali po zaledeneli cesti. Moja babica mi je vedno govorila da je moja koža bela kot sneg. Ubistvu je imela prav. Po mami imam zelo svetlo kožo, kot porcelanasta lutka, ki še v poletnih mesecih ne dobi nič barve. Želim si da bi imela zlato zagorelo kožo- kot moje prijateljice, ki tako privabljajo poglede marsikaterih fantov. Včasih jočem, saj zaradi mojega izgleda v življenju še nikoli nisem imela fanta. Druga dekleta se vsak dan v šoli postavljajo s kom je bila prejšnjo noč, jaz pa se še poljubila nisem. Iz mojega premišljevanja me prebudi mama, ki iz spodnjega nadstropja kliče: " Neli, pridi prosim dol!! "
Ja, Neli- to sem jaz. Ima bledo kožo, rdeče lase in zelene lase. Mami mi je pravila da imam oči kot
smargadi. Ampak meni se ne zdi tako.. Izgledajo bolj kot da bi nek umetnik skupaj zmešal rjavo in zeleno barvo ter dobil nekakšno grozno barvno mešanico. "Neliii TAKOJ pridi dol" me spet pokliče mama. Sliši se zelo jezna. Hitro oblečem najbližje kavbojke in majco ter se odpravim v kuhinjo.

Uredu? Se opravičujem za napake v besedilu- se mi je zelo mudilo. Slike dobite naslednjič!
3 NEXTI ZA NADALJEVANJE!

Nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. junij 2013
neext
10. junij 2013
next
10. junij 2013
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. junij 2013
Jeej. Hvala za 2 nexta. Nadaljevanje sledi čez nekaj minut
10. junij 2013
neext
10. junij 2013
No ja.. Rekla sem čez nekaaj minut.. Ampak žal nisem mogla napisat saj sem mogla nekam pod nujno it.. torej nadaljevanje..

2.del
Spustila sem se po naših starih lesenih stopnicah. Ko sem priletela na spodnjo stopnico, so tla sumničevo zaškripala. Ja, živimo v stari hiši katera je najverjetneje napol pojedena od moljev in druge golazni. Čeprav ima mami kar dobro službo, pravi da se ne smemo preseliti, saj je v tej hiši živela že njena babica, prababica in bog ve kdo še.. najverjetneje še neandertalci. Vstopim v kuhinjo kjer za mizo sedi mama s skodelico kave, zazrta paje nekam v daljavo. Komaj me opazi da sem vstopila. Zelo je lepa ko je nihče ne gleda. Podobna mi je, vendar veliko lepša. Njeni lasje so izraziteje rdeči in izgleda polna skrivnosti.Ko opazi da sem vstopila se vidno zdrzen si nadene narejen nasmešek, odloži kavo, vstane in se zazre vame ter mi reče. " Ljubica, danes po pouku greš v Maji kajne? " Ob nenavadnem vprašanju se začudim in jo pogledam, ter rečem "Eeee seveda.. zakaj?" nasmehne se mi in odgovori" Ah nič samo zanima me." Opazujem jo in si mislim.. "Kaj je bilo pa to? Ima mogoče eee mami nekega moškega? Želi biti sama z njim? Ne to zagotovo ne more biti res! Ne še zdaj. Ne danes!" nadležne misli ki mi rojijo po glavi hitro potlačim, vzamem piškot in se stečem pripravit za šolo. Niti sanja se mi ne kaj se bo zgodilo danes.

Upam da vam je drugi del ušeč Tu pa je še slika naše glavne junakinje Neli:

10. junij 2013
u90139
u90139
next
10. junij 2013
next
11. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg