Forum
nč posebnga, pač zgodbica =D

boš bral/a ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. december 2010
osebe:
jst Nika
frendica: maja & katja
simpatija : erik
28. december 2010
Nekega večera po filmu z Erikom, sem se odločila, da se odpeljem z taxijem.ura je bila 1.16 zjutraj. ko sem klicala taxi me je erik ves čas gledal kot da sem neumna. kaj češ :/.
ko je prišel taxi sem se poslovila in odšla domov.kar naenkrat ne taxistu nedaleč domov zmanjkalo bencina.rekel je 'ljubica, to pot boš mogla prehoditi sama, pazi se ima veliko mulcev v gozdu kar pohiti.'jaz se nisem zmenila za to in sem šla čez gozdno potko.kar naenkrat sem videla fante ki mučijo punco okoli 17 let starosti.morala bi poslušati taxista sem si govorila v mislih.nisem vedela, ali naj grem po 3 kilometerski poti ali čez te grozeče fante.ker sem lene vrste sem se odločila odlične zamisli.v nahrbtniku sem imela rjava in črna oblačila.oblekla sem jih saj so bili listi rjavo - sivkasti.vlegla sem se na tla in se plazila. prav na šestini poti me je nekdo zagrabil za ramo in rekel 'kam pa kam lepotička'. pogledala sem nazaj in videla da je izmed najhujših morilcev v ulici.oh ne! hitro sem se dvignila in zbežala, tekla sem dokler so me noge nesle.pogledala sem nazaj in tam je bil par metrov naza ta norec.spet sem tekla, končno sem prišla do doma.hitro sem poiskala po torbi, ampak........
28. december 2010
v torbi ni bilo ključev! oh ne.na ssrečo sem imela telefon in sem poklicala mami ki je bila v dnevni sobi.mami je prišla in odklenila vrata.zbežala sem noter in mamici govoril naj zaklene vsa okna in vrata saj me je kris (najhujši morilec v ulici) skoraj napadel, samo da sem jaz hitro stekla do doma.mama je bila vsa otrpla. hitro je vse zaklenila in šla v mojo sobo.ulegli sva se na mojo posteljo, ter zaspali

zjutraj je bilo vse tiho razen muzike, ki jo posluša moj mlajši brat uroš (11 let).hitro se umijem in preoblečem in pokličem majo
pogovor:
maja:žiujo! maja tuki.kdo me kliče?
jaz:ej jaz sem!nika.nujno se morve dobit!delam zabavo za ju3.
maja:carsko.kdaj pa in kje se dobive? pa kje je zabava?
jaz:tukaj pri meni čez 5 minut ali 10 pridi k meni .zabava je ju3 ob osmih zvečer pri meni.
maja:okej prihajam.
jaz:kul, ajdee čau mala.
maja:ajdd.
In zveza se je prekinila.šla sem se lepše preoblečt, da nebom v tistih otročjih cunjah.pozvonilo je . bila je maja.odprla sem ji vrata ter jo povabila noter.vse sem ji povedala kaj se mi je zgodilo sinoči.rekla je samo 'omfg'.potem je še enkrat pozvonilo v veselju da je prišla katja...............
28. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg