Forum
u99864
u99864
Hei.Ime mi je Danielle.Stara sem 16 let.Imam enajstleto sestrico Emily.Ki je včasih prav sitna. Imam ljubečega očija.V šolo mi gre odlično.Popularna sem.Dobim vse kar hočem.Moji bff je ime Kayla.Oči je igralec.Jaz pa gimnazijka 2.letnika.Tako kot Kayla.Imam sovražnico.To je Roberta.
Imam fanta.Ime mu je Jay.Mislim da je Roberta vanj.Zato me je začela sovražit.Začelo se je pred dvema letoma.A tudi nimam težav samo z njo.Tudi z Kaylo so.

JS:

KAYLA:

ATI:

JAY:

EMILY:

ROBERTA:

16. julij 2012
next!
16. julij 2012
u99864
u99864
OK...TO JE BLO 2 LETI NAZAJ
Z Roberto sva bili neločljivi.Vedno sva tičali skupaj,dve lepi,postavni bogatašinji.Imeli sva vse.Hodili sva na vse možne zabave,skupaj nakupovali in se celo enako oblačili.Tako je bilo preden je prišla Kayla.Takrat sem šele ugotovila kakšna je pravzaprav Roberta.Tako je bilo...Prvi dan šole...Robertin SMS.''Jutri bolj zgodaj.Nujno je!Rob
16. julij 2012
u99864
u99864
In res sem si nastavila budilko eno uro prej.Sedela sem v svoji sobi in razmišljala kaj bi oblekla.Zjutraj sem se uredila,poljubila sestrico in pojedla jabolko.Ko sem prišla do parka je bila Roberta že tam.Objeli sva se kot vedno in začeli hoditi proti šoli.Tudi tokrat ni šlo brez spogledovanja.V avli šole sva hitro odložili mplašče in stekli do razreda.V njem je bilo nekaj piflarjev,vsi v prvi vrsti.Midve sva se usedle zadaj.Roberta ob okno jaz pa zraven.Odložila sem torbo na stol zraven sebe in začela poslušati glasbo na mojem mp4.Tako kot Roberta.Vedno in povsod enaki.Včasih so naju klicali dvojčici,včasih pa Darto.Nato je v razred vstopila učiteljica.Razred je utihnil,kar ni bilo značilno zanj.Pogledala sem proti tabli in videla neznanko.Dobila sem listek.Na njem je bilo:''Ta je pa mau zgublena ane?''.Seveda ob Rob.Samo pokimala sem in ji vrnila listek.Učiteljica je začela:''To je vaša nova sošolka Kayla Steel.Upam da jo boste...'' Kayla!Roberta! prosim vsaj enkrat poslušajta''je prekinila najino hihitanje.Z Rob sva pokimali in se nasmehnili.Učiteljica nama je namenila še en pogled nato pa rekla:''Sedela poš zadaj,zraven Danielle.Kayla je pokimala in prišla zadaj.Umaknila sem torbo in ji pokimala.Nasmehnila se mi je in rekla:Jaz sem Kayla.Ti pa si Danielle kot sem slišala''.Pokimala sem ji in pozornost namenila učiteljici ki je držala urnike.Prišel je listek.''Ne trudi se okoli nje.Ni naju vredna.Ok?Ok.''.Tokrat sem ji odpisala''Je že najina.Kayla spada zraven.''Namenila mi je zloben pogled,in rekla''Če tako misliš,me pozabi.Pozabi na vse kar sva imeli.Pa fajn se mej z Kaylo.'' Oči so se mi zasolzile in stekla sem na stranišče.Usedla sem se na tla v kabini in zajokala.Nato sem zaslišala tihe korake in nežen glas:''Si uredu?Nisem vedela...Sem jaz kriva?'' Bila je Kayla.Odprla sem vrata,in jo objela.Skupaj sva odšli domov.To je pomenilo da sva prijateljici.

MOJA SOBA:

MOJA OBLEKA:

ROBERTINA OBLEKA:

KAYLINA OBLEKA:

________________________________________________________________________________
TO SE JE NAREDL... ZDEJ PA BO KOT DA SE DOGAJA ZDAJ
01. avgust 2012
u95985
u95985
neext
01. avgust 2012
u99864
u99864
Z Kaylo sva najboljši prijateljici.Z Rob pa sva skregani.Ona me ne pogleda več.Končali sva ko mi je v šoli vrgla v obraz vsa darila,pisma,listke in slike ki sva jih imeli.Najino prijatelstvo je bilo takrat končano.Ko sem dobila fanta se je moja popularnost na šoli povečala.Stari prijatelji so se vrnili,in učitelji so me morali začeti spet opozarjati.Tudi Kayla je drugačna.Ona nima fanta.Mislim da je Rob v Jaya.Mojega Jaya.Zato me poskuša dobiti kjer koli z kom drugim da bi me zapustil.Jay ve kakšna je Roberta.Z njima zdaj ni težav.Zato pa so se začele težave z mojim prijateljstvom.Z Kaylo.
02. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg