Forum
Sem Arieana stara 19 let in hodm v 4. letnik gimnazije. Mam mlajšo sestro Leo staro 12 let in še zdej igrivo ter bratca starga 2 leti Toma. Imam fanta Alexa. Odločila sva se da se bova zaročila ko bo on star 22 let jaz pa 21 let. Mami dovoli da gremo na piknik jaz Alex Tom in Lea. Za Toma smo vzeli res najlepši voziček za Leo pa res najlepšo in najdražjo igračko.
22. maj 2014
Lea

22. maj 2014
Tom

22. maj 2014
jaz

22. maj 2014
Alex

22. maj 2014
igračka Lee

22. maj 2014
opsa pomota

22. maj 2014
voziček Toma <3

22. maj 2014
za začetek vsaj 3 nexti
22. maj 2014
next
23. maj 2014
okej, okej nextam
------
Preden smo odšli na piknik sem pripravila sendviče sok in pa sladico ki je bil mafin.Vse sem dala v košaro za piknik in odpeljali smo se na podeželje.Prekrito je bilo z gozdom potem pa je Lea rekla da je tu že bila na rojstno nevni zabavi in da je v sredini travnik. Ko smo prišli je tom začel jokati, na srečo pa nisem pozabila na njegovo hrano in napitek.Ko sem mu dala zajesti in piti smo še sami začeli, Lea pa mu je dala svojega medvedka. Tako je v vozičku tudi zaspal. Ko smo šli nazaj si je Lea izgubila igračo.
Pog. jst-j lea-l alex-a
l- ne mami me bo ubila, zgubila sm svojga medijaaaaaaa
a-ne joki se no sj ga bomo že najdl
j-no pejt ga iskat mi te počakamo tuki
l-ne en mora jit vsaj z mano če ne en pa usi!
a-grem jst
Z Tomom sva ju čakala 5minut. Ko sta prišla nazaj sem videla da nimata igrače.Vidla pa sm da imata nekaj malega v roki.
23. maj 2014
next
23. maj 2014
še 1 al pa vsaj 2
25. maj 2014
prou next za aniko.V

V roki sta držala malega kužka. Kaj pa igračka, sem prašala. Tom je pokazal igračko ko se je zbudil.Kužija smo poimenovali Pike
Pike

Mami kot mami je dovolila seveda obdržati.Lea jo je prosila če bi lahko imeli še mladičke ko bo odrasla. Mami je rekla lahko a na žalost je samec.Lea pa je rekla da je v gozdu videla še enega mladička.Mami pa je rekla da..

jst sm pa rekla da se nadaljuje po 2 nextih
25. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg